Niewiara


Terapia nadtlenkiem wodoru

Niektórzy z was, drodzy czytelnicy, pewnie już słyszeli o cudownym leku jakim jest woda utleniona. Na świecie są sławni i poważani Amerykańscy naukowcy (Douglas) oraz uczenie Radzi… Rosyjscy (Nieumywakin),którzy reklamują i zalecają wszelaką terapię z użyciem nadtlenku wodoru. Płukanie, połykanie czy nawet wstrzykiwanie. Leczy wszystko od choroby Alzheimera (!), cukrzycę (!), chorobę Parkinsona (!), Candida aż po nowotwory (!!!). Czemu tak cudowne lekarstwo jest tak mało znane? Czemu ludzkość męczy się z wyżej wymienionymi chorobami, jeśli wystarczy pójść do apteki i kupić buteleczkę za parę złotych? Bo to spisek wielkich firm farmaceutycznych, bo na internecie można znaleźć mnóstwo dowodów na działanie tego specyfiku.

Tylko, że to wszystko jedna wielka bujda. Kolejny sposób na zbicie kasy. Postanowiłem się zająć tym tematem z dwóch powodów – po pierwsze brak jest materiałów przeciwnych tym bzdurom w googlePL, czyli ujmę to tak – czuję pewien obowiązek uświadomienia ludzi o pewnych zakłamaniach. Pewnie jestem sceptykiem? Pewnie tak. Pewnie to tematyka tego bloga? Pewnie tak.

Drugi powód to moje podejrzenie, że ktoś mi bliski padł ofiarą tej terapii, a mianowicie mój dziadek. Parę tygodni temu zaczął rzygać krwią i w szpitalu zdiagnozowali mu pęknięcie kilku wrzodów żołądkowych. Nie mam jak sprawdzić czy istnieje stuprocentowe powiązanie między rozpoczęciem terapii nadtlenkiem wodoru a pęknięciem wrzodów, lecz pewne właściwości wody utlenionej skłaniają mnie myśleć, że to ona mogła znacznie pomóc mojemu dziadkowi trafić do szpitala. A zatem, czas zacząć.

Krótka historia

Sprawcą popularyzacji tej terapii w Polsce z pewnością jest pan Iwan Nieumywakin a raczej jego książka Woda Utleniona na Straży Zdrowia. W USA była to osoba William Campbell Douglass oraz jego poprzednika. Możliwe, że to wszystko zaczęło się od Dr. Otto Warburga, laureta nagrody Nobla i znanego biochemika. W latach 20 dwudziestego wieku wysunął on hipotezę, że komórki rakowe rozwijają się beztlenowo, więc dodatkowy tlen może pomóc zahamować a nawet zniszczyć raka. Lekarstwo na raka 80 lat temu? No właśnie, nauka ma to do siebie, że ciągle się aktualizuje i poprawia. Szczególnie w XX i XXI wieku, kiedy rozwój nauki osiągnął zawrotne tempo, dlatego pewne zagadnienia z biologii powinny budzić pewne wątpliwości, bo jak się okazuje to nie brak tlenu powoduje raka tylko mutacje genomu (http://en.wikipedia.org/wiki/Warburg_hypothesis), i to „życie” beztlenowe komórek rakowych jest raczej konsekwencją a nie skutkiem raka.

Wpierw czepię się pana Iwana Nieumwakina. Cytuję

Iwan Pawłowicz Nieumywakin zajmuje się tematem leczenia i uzdrawiania ludzi od ponad 40 lat. To osoba znana w Rosji zarówno dyplomowanym lekarzom, jak i ludziom zajmującym się medycyną naturalną. Jest doktorem nauk medycznych, profesorem, członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, autorem ponad 200 prac naukowych. Mimo znakomitego wykształcenia zyskał sobie przydomek „Głównego Uzdrowiciela Ludowego Rosji

Brzmi przekonująco, nie? Tylko, że jest to sofizmat autorytetu. Czy Albert Einstein czy Stephan Hawking byli (są, w przypadku drugiego pana) sławnymi naukowcami, bo publikowali duże ilości prac, mieli dużo znajomości w ich dziedzinie, byli członkami jakiejś akademii? Myślę, że raczej chodziło o fakt, że ich hipotezy zostały sprawdzone eksperymentalnie i jednoznacznie potwierdziły się (co do pana Hawkinga to jeszcze nie do końca, ale rokuje się bardzo ciekawie). Do tej pory każdy może wykonać parę eksperymentów (sławne zaćmienie słońca, czy nawet Doświadczenie Michelsona-Morleya) i sprawdzić czy to prawda czy nie. Zupełnie co innego z fikcyjnymi eksperymentami oraz tytułem „Główny Uzdrowiciel Ludowej(!) Rosji”, który stara nam się przekazać „ten człowiek jest wielki, pracował 50 lat temu w przemyśle astronautycznym w ZSRR więc musi mieć rację”. Gdy tylko przychodzi mi na myśl fraza „Radzieccy Uczeni” albo „Amerykańscy Naukowcy” to mimowolnie na twarz wpełza mi się uśmieszek politowania.
Zatem droga wiedzie przez źródła oraz podanie informacji dot. odpowiednich badań a nie wymienianie jaką wielce poważaną osobą jest autor książki.

Z czym do ludzi?

Czym właściwie jest nadtlenek wodoru? Jest to substancja wysoce reakcyjna, jest świetnym utleniaczem (w stężeniach powyżej 90% używa się jej jako składnik paliwa rakietowego). Składa się z dwóch atomów wodoru i dwóch atomów tlenu, co sprawia, że dosyć ochoczo traci ten dodatkowy atom tlenu (pod wpływem ciepła lub światła UV). Używa się tego cudeńka do odkażania ran, wybielania włosów oraz ma szerokie zastosowanie w przemyśle.

Co najbardziej trafia do ludzi ‚alternatywnych’, którzy lubią ‚alternatywne’ metody leczenia? Ano fakt, że nadtlenek wodoru występuje w przyrodzie – w roślinach, zwierzętach oraz w zwykłej wodzie. Teraz wszystkie osoby, które nie przepadają za zachodnią nauką, popadną w ekstazę. Jeśli coś występuje w przyrodzie to musi być zdrowe!

Po pierwsze: to, że tradycyjna medycyna kojarzy się z długimi kolejkami w szpitalach, upitymi lekarzami czy wreszcie błędami lekarskimi to wynik ustroju politycznego i chlubnej historii naszego kraju oraz stanem lekarze we współczesnym społeczeństwie. Dodatkowym czynnikiem jest niewątpliwie fakt, że większość zagrożeń biologiczych zostało usuniętych w 20 wieku, więc wielu ‚alternatywnych’ ludzi sądzi, że medycyna konwencjonalna więcej szkodzi niż pomaga i trzeba zwrócić się do matki natury po pomoc. Nic bardziej mylnego! Spójrzmy chociaż na narodziny dziecka, bo w moim oku więcej pań zajmuje się medycyną alternatywną niż panów i może to je trochę uświadomi. W krajach rozwiniętych śmierć przy lub po porodzie ponosi 9 kobiet na 100000. Słownie: dziewięć kobiet na sto tysięcy. A teraz spójrzmy na statystykę jak to się ma np. w Afryce, gdzie tradycyjna medycyna dopiero dociera i się zakorzenia: 820 na 100000. To jest 91 RAZY więcej niż w krajach tzw. rozwiniętych. A co z Azją, siedliskiem medycyny naturalnej i egzotycznej? Ziół, Ajurvedy i innych homeopatycznych metod leczenia, które raczej skupiają się na naprawie zdrowia poprzez ‚regulacje czakr’, ‚odkorkowanie przepływu energii’, ‚oczyszczeniu ducha’ i innych banialukach? 330 na 100000. No, trochę lepiej, prym wiedzie wschodnia Azja, zapewne dzięki Japonii (6 zgonów na 100k) oraz Chiny (30 zgonów na 100k). W Polsce jest to jedynie 8 śmierci na sto tysięcy. Źródło: raport World Health Organization 2005 – http://www.who.int/whosis/mme_2005.pdf, strony 23-34.

Zatem, miejsca gdzie nastąpił błyskawiczny rozwój medycyny alopatycznej, która traktuje schorzenia jako efekt działania bakterii, wirusów, pasożytów czy nieprawidłowości funkcji organizmu (w przeciwieństwie do medycyny homeopatycznej, która traktuje schorzenia jak zakłócenie równowagi czegoś w człowieku, czy to zawartość jakiejś rzadkiej substancji ala współczesne leki homeopatyczne czy zaburzenia gospodarki energetycznej czy zablokowane czakry) – to miejsca o znacznie niższej umieralności kobiet podczas i po porodzie niż miejsca, gdzie taki rozwój medycyny nie nastąpił dostatecznie szybko i ludzie dalej wierzą w zaburzenia energii. Czy to świadczy o czymś? Może o niejakim zwycięstwie medycyny ‚tradycyjnej’, która po prostu działa, nad medycyną alternatywną, która jedynie próbuje działać. Ospa została zniszczona dzięki nauce a nie dzięki bandzie szamanów. Moim zdaniem to namacalne dowody na jakość medycyny naukowej. A to, że czasem ktoś umrze podczas zabiegu czy choroba zostanie źle zdiagnozowana to wina błędu ludzkiego i na razie ciężko będzie coś na to poradzić.

A po drugie: nadtlenek wodoru jest niezdrowy dla żywych organizmów, dlatego znaczna większość zwierząt oraz roślin posiada specjalny enzym, katalazę, który reaguje z nadtlenkiem wodoru i rozbija go na wodę oraz cząstkę tlenu. Ważna sprawa: jest to CZĄSTKA tlenu a nie atom tlenu – wolne rodniki tlenowe raczej szkodzą niż pomagają. Nie po to pije się herbatę z antyoksydantami aby potem sobie wrzucić parę takich rodniczków do organizmu, nie?

Vomiting (the vomitus may be frothy due to the liberation of
oxygen – risk of aspiration), haematemesis, ‚burningœ throat
and gastric distension (due to the release of oxygen).
Lethargy, coma, convulsions, shock, and respiratory arrest
have been reported. Gastrointestinal bleeding and burns to
the stomach and duodenum may occur. These are usually not
severe and resolve with symptomatic treatment.

A to co może się stać po połknięciu wody utlenionej w większej i bardziej skoncentrowanej ilości. (Klik). Oczywiście te parę kropel 3% roztworu aż tak nie zaszkodzi człowiekowi, ale co z organizmem człowieka w podeszłym wieku z ‚uśpionymi’ wrzodami żołądkowymi? A starsi ludzie są jedną z bardziej podatnych grup na ‚alternatywną’ medycynę.

Woda utleniona może poparzyć tkanki, szczególnie te delikatniejsze (np. przełyk czy płuca). Z tego co gdzieś czytałem to płukanie jamy ustnej bardzo rozcieńczonym roztworem (ok. 1%-2%) przez kilka minut daje dobre efekty na dziąsła i zęby, lecz ma być stosowane przez krótszy okres czasu.

Co innego praktyka… wstrzykiwania nadtlenku wodoru dożylnie. Ktoś, kto to wymyślił musiał być nieźle pierdolnięty. Wystarczy poczytać TU lub wygooglować frazę „intravenous peroxide death” aby zobaczyć jak dobrze działa ta metoda. Na szczęście z tego co wiem, to wstrzykiwanie tego specyfiku nie jest popularne w Polsce, lecz biorąc pod uwagę jak łatwo ludzie łyknęli wątpliwe wiadomości z książki pana Nieumywakina to nie zdziwiłbym się jakby w niedługim czasie pojawiły się oferty takich zabiegów.

Co jeszcze?

Jak już napisałem wcześniej – woda utleniona nie leczy raka. Można o tym poczytać na tej stronie: http://www.mskcc.org/mskcc/html/69317.cfm. Są tam jeszcze wymienione przypadki przyjmowania nadtlenku wodoru oraz ich konsekwencje pod sekcją „Adverse Reactions„. Może to zadziała na wyobraźnię użytkowników cudownych leków? Wiem, wiem – wszystko po angielsku, ale mam nadzieje, że niektórzy sobie poradzą, bo tłumaczenie tego wszystkiego zajęłoby mi dobre parę dni a i tak znaleźliby się ludzie, którzy zarzuciliby mi falsyfikację.

Żydomasoneria Syjonistyczna wraz z Szarakami atakują! A Kalendarz Majów oraz MI12 bombardują większe miasta. SPISEK!

Podobne banialuki można uznać za prawdę po przeczytaniu dalszej części opisu książki Radzieckiego Uczonego pana Towarzysza Nieumywikanina –

…badania te [nad wodą utlenioną] nie uzyskały szerokiego rozgłosu. Przyczyną tego stanu rzeczy jest zajadły sprzeciw ogromnego przemysłu wytwarzającego syntetyczne lekarstwa, jako jednej z głównych gałęzi biznesu, który przynosi wielkie dochody żerując na nieszczęściu ludzkim, oraz opór przedstawicieli tego przemysłu wobec podważania ich „autorytetu

Autor przedstawia siebie zatem jako człowieka, krzyżowca walczącego z faszystowskim i opersyjnym reżimem Globalnego Przemysłu Farmaceutycznego (pewnie dowodzonego przez Szatana wraz z pomocą Masonów), człowieka dobrego, chcącego leczyć ludzi tanimi metodami (tanie? To co tygryski lubią najbardziej!).

Dokonajmy sekcji tego stwierdzenia:

– przemysł farmaceutyczny – owszem jest wielki i prężny, bo ludzi wciąż przybywa a ludzi starszych i chorych, przynajmniej w krajach rozwiniętych) również przybywa.

– ludzkie nieszczęście – owszem, zdarza się. Na myśl przychodzi tragiczny wypadek, kiedy to Thalidomide, lek na poranne nudności u kobiet w ciąży, spowodował deformacje ciała u ok. 10 tysięcy noworodków. Tragedia, ale wiele się nauczyliśmy i od tamtej pory przepisy odnośnie leków znacznie się zaostrzyły. Wprowadzenie nowego leku zajmuje lata i miliony dolarów badań. Nie jest to tak łatwe jak się wydaje, nie wystarczy podać coś paru myszom, paru małpom i w końcu paru osobom aby stwierdzić czy coś jest dobre czy nie – od tamtego czasu nauka daleko zaszła i wiemy dokładnie co poszło nie tak. Czy to znaczy, że mamy porzucić tradycyjną medycynę i zająć się nieszkodliwym ziołolecznictwem? Cóż, jeśli chcemy aby przy porodzie śmierć ponosiło sto razy więcej kobiet to odpowiedź brzmi: tak, możemy zbojkotować medycynę.

– podważanie autorytetu – na tym polega nauka. Tak, to jest fundament nauki. Einstein podważył autorytet Newtona i powstało jedno z najważniejszych odkryć fizycznych do tej pory. Bez Einsteina nie mielibyśmy podróży kosmicznych czy nawet… GPSów w samochodach oraz wielu innych rzeczy. Jak już wspomniałem nauka polega na ciągłej aktualizacji, naprawie starych błędów, poprawie czy wymianie starych teorii na nowsze, bardziej kompletne.

Podsumowanie

Jak widać na podstawie powyższych materiałów – terapia nadtlenkiem wodoru to po prostu kicz. Ładnie brzmiące tytuły, udowadnianie jakim to się jest dobrym człowiekiem oraz ukazanie wielkiego spisku nie sprawia, że nagle jakiś specyfik przybiera właściwości lecznicze. W pewnych przypadkach taka terapia może zaszkodzić a przy podawaniu dożylnym – zabić, albowiem woda utleniona nie ma żadnych magicznych właściwości leczniczych. Nie dajcie się zwieść pseudnaukowemu słowotokowi! To samo tyczy się terapii ozonowej, nawet na wikipedii pisze conieco o tym, ale to może temat na inny post, narazie dam wam spokój.

Mam nadzieję, że ten tekst pomoże komuś, kto chce zacząć ryzykowną terapię nadtlenkiem wodoru. Jeśli nawet nie zaszkodzi to nie pomoże, więc może lepiej jest poszukać lepszego lekarza zamiast tracić czas i pieniądze na wróżki i znachorów? Mam również nadzieję, że przytoczony przykład śmierci matki przy porodzie otworzy niektórym ludziom oczy i uświadomi im ile tak naprawdę zawdzięczamy tej złej i okropnej medycynie oraz jaką (niską) wartość przedstawią sobą medycyna alternatywna w porównaniu do medycyny tradycyjnej.
Na koniec garść linków do tematu (niektóre powtórzone z tekstu):

http://www.inchem.org/documents/pims/chemical/pim946.htm#SectionTitle:1.1%20%20Substance

http://health.yahoo.com/experts/healthnews/78/hydrogen-peroxide-a-warning-and-a-dangerous-scam/


http://thoughtmenagerie.wordpress.com/2006/11/29/the-cruelty-of-pseudo-science/

http://www.sciencebasedmedicine.org/?p=214

http://www.badscience.net/2003/05/quack-tales/

http://www.snopes.com/medical/homecure/peroxide.asp

Reklamy

294 Komentarze so far
Dodaj komentarz

Za moich czasów, na takie teksty mówiło się „Francja-elegancja”. Przy pomocy google nie omieszkałem sprawdzić, czy twój wysiłek zadeklarowany we wstępie nie poszedł na marne – jak się okazuje, pełny sukces . Powyższy tekst jest pierwszym jaki wyskakuje na hasło „terapia nadtlenkiem wodoru”, a także 7 po wpisaniu „nadtlenek wodoru” (ale wtenczas pierwszym o jego medycznych właściwościach). Dzięki masie przytoczonych faktów, przegoniłeś chłam reklamującego opisywane przez Ciebie bzdury i wielce prawdopodobne że naprawie ocali on kiedyś, komuś zdrowie.

Komentarz - autor: może tak może nie

Dzięki za pochwałę. Też mam taką nadzieję. U większości ludzi picie paru kropel pewnie nie zaszkodzi, ale jak ktoś się porwie na większe dawki, albo nie jest u szczytu formy to kto wie. I po co marnować pieniądze na tego typu książki? Chyba, że jako ćwiczenie w analizie.

Komentarz - autor: Generał Lee

Tej wody utlenionej od kilku lat pojawiło się na rynku mnóstwo.
No i sam się na to też złapałem i mialem latem w samochodzie ze dwie flaszki tego, podobno miało zwiększać wydolność organizmu itd. jak zwykle.
Woda jest droga ok.1,5 Euro /0,7 l no i oczywiście nic nie daje.
Przeszło mi, jak doczytałem, że:
-aby przez przewód pokarmowy przyswajać tlen człowiek musiałby funkcjonować, jak ryba :)
-w czasie 1 godzinnego spaceru człowiek zużywa tyle tlenu, ile zawarte jest w 120 skrzynkach x 12 butelek po 0,7l wody utlenionej

Dzisiaj temat pada, woda utleniona leży, po krytycznych artykułach, przynajmniej w Niemczech przeceniona w dużych boksach.

Komentarz - autor: Marek

no a ja sie rano wybieralem do apteki bo przeczytalem 100 stron o cudzie na wolne rodniki…… a teraz to kasa mi zostanie i wolne rodniki… buuuuuuuuuuu

Komentarz - autor: krisgagatek

Odwieczna zagadka siwienia rozwiązana
Artykuł Dodano: 2009.02.25 Komentarze: 0

Nasze włosy siwieją, ponieważ w mieszkach włosowych powstaje z czasem coraz więcej nadtlenku wodoru, czyli wody utlenionej. Pod wpływem tego związku blokowana jest normalna synteza naturalnego barwnika naszych włosów – melaniny.

Odkrycia dokonał międzynarodowy zespół, badając kultury komórkowe mieszków włosowych. Za gromadzenie się nadtlenku wodoru odpowiada spadek aktywności rozkładającego go enzymu – katalazy. Ponadto w mieszkach włosowych spada poziom chroniących włosy przed siwieniem enzymów – MSR A i MSR B.

W dodatku wysoki poziom nadtlenku wodoru w połączeniu z niskim poziomem MSR A i MSR B zakłóca powstawanie tyrozynazy, enzymu odpowiadającego za wytwarzanie barwnika – melaniny – w mieszkach. Być może podobne zmiany zachodzące w skórze prowadzą do powstawania na niej odbarwionych plam (bielactwo).

Komentarz - autor: krisgagatek

W każdej bajce jest coś prawdy, Trzeba to wypośrodkować. Każdy ma swój rozum.
Coraz trudniej jest wierzyć koncernom farmaceutycznym. Popatrzcie na akwizytorów w ośrodkach zdrowia. Idą jak hieny cmentarne. Coraz droższe są te placeba. To nie medycyna. To już tylko biznes.

Komentarz - autor: Ola Adamczyk

Olu, mówisz, że trzeba to wypośrodkować, potem jednak piszesz, że to nie medycyna a tylko biznes, więc gdzie tu wypośrodkowanie? Specjalistyczny sprzęt, materiały eksploatacyjne i w końcu wykwalifikowany personel to ogromne koszta, dlatego to jeden z największych przemysłów współczesnego świata.

Od początku 20 wieku do teraz średnia długość życia wzrosła od 30-40 lat do ok. 67 lat.

Teraz tylko trzeba wyregulować stosunek biznesu do medycyny tak, aby to działało sprawnie, bo na razie widzę problemy po stronie i pacjentów i lekarzy i rządu.

Komentarz - autor: Generał Lee

Gdyby moja zona uwierzyla medycynie akademickiej i poddala sie zalecanym zabiegom, to prawdopodobnie dzisiaj wachalaby juz kwiatki od dolu. Rozpoznanie bylo „rak jelia”. Poczytajcie sobie o nim i zobaczcie, ilu pacjentow z tym rozpoznaniem udalo sie wyleczyc. Dzieki zdecydowaniu sie na terapie tradycyjne i alternatywne (m.in. medycyna chinska, bioenergioterapia jak rowniez stosowanie nadtlenku wodoru), dzisiaj zyje i jest zdrowa. Od dawna wiadomo, ze przemysl farmaceutyczny jest biznesem i nie chodzi w nim o WYLECZENIE ludzi, ale o ich LECZENIE tak, aby jak najdluzej byli klientami lekarzy i aptek. Coraz wiecej jest powiklan w wyniku stosowania lekow farmaceutycznych, coraz wiecej ludzi odwraca sie od medycyny oficjalnej. To, ze zyjemy teraz dluzej niz 100 lat temu zawdzieczamy nie tyle postepowi medycyny, co podniesieniu higieny na wyzszy poziom. Nie potepiam medycyny akademickiej w czambul, ale dobrze byloby polaczyc ja z medycyna tradycyjna. … i odsunac wielkich „biznesmanow”.

Komentarz - autor: Roman

Tylko jak możemy połączyć medycynę tradycyjną i medycynę ‚akademicką’ skoro są zupełnie inne? Jedna mówi, że chorujemy, bo mamy zaburzoną równowagę energii, dlatego należy medytować, zmienić ustawienie mebli w mieszkaniu czy pozwolić się po dotykać przez rzekomego mistyka. Druga mówi, że choroba spowodowana jest bakteriami, wirusami, nieprawidłowościami genetycznym itp. Skoro medycyna alternatywna jest tak wspaniała, to czemu ludzie, którzy w nią wierzą gotują wodę? Skoro bakterie to wymysł medycyny ‚akademickiej’ a prawdziwym powodem choroby jest np. przekręcona czakra, to po co gotować wodę?

I skoro niektórych pacjentów z rakiem jelita udało się odratować, to skąd pewność, że Pana żona także nie była uratowana za pomocą tej zdradzieckiej medycyny ‚akademickiej’? I jak możę Pan twierdzić, że „Coraz więcej jest powikłań w wyniku stosowania leków, coraz więcej ludzi odwraca się od medycyny ‚oficjalnej’? Są na to jakieś dowody? A może mi Pan odpowie, czemu po odkryciu działania bakterii, większość zaawansowanego świata przerzuciła się na medycynę ‚oficjalną’? I akurat w tych miejscach długość życia jest najdłuższa?

Z drugiej strony proszę nie myśleć, że będę fanatycznie bronił instytucji zajmującej się ochroną zdrowia – co innego medycyna jako nauka a co innego lekarze i szpitale, którzy są ludźmi bądź wytworem ludzi. Medycyna to odkrycia, a lekarz to tylko człowiek. Nic dziwnego, że są pomyłki lekarzy lub jeszcze gorsze problemy – łapówkarstwo, olewanie pacjentów itp. Czy to jednak problem społeczny? Czy problem medyczny?

Komentarz - autor: Generał Lee

Panie Generale, (hmm)
nie przedstawił Pan żadnych konkretnych argumentów wskazujących na szkodliwość i nieskuteczność terapii nadtlenkiem wodoru. Proszę nie mydlić ludziom oczu podając przykłady zgonów przy porodzie. Co to ma wspólnego z nadtlenkiem wodoru?! Bardzo tendencyjny i wysoce nieprofesjonalny artykuł.

Komentarz - autor: ToJa

Re: ToJa
Radzę przeczytac jeszcze raz wpis, zapewniam Cię, że znajdują się tam przykłady np. szybki rozkład h2o2 przez pewien enzym czy możliwośc powikłań z powodu przedawkowania.
Jeśli nie potrafisz również dostrzec, że przytoczyłem przykład porodów aby ukazać działanie medycyny konwencjonalnej w porównaniu do medycyny ‚alternatywnej’, to myślę, że po prostu nie zrozumiałeś wpisu.
Pozdrawiam.

Komentarz - autor: Generał Lee

Witam, dla mnie jest to świetny artykuł, bardzo rzeczowo napisany. Nie wiem dokąd zmierza społeczeństwo, mam wrażenie że coraz więcej ludzi siedzi w internecie i szuka rzeczy które pomogą żyć wiecznie, złotych środków. Codziennie pojawiają się nowe informacje o wspaniałych środkach które pomogą nam wyleczyć się ze wszystkich chorób, żyć długo i jeszcze młodo. Wystarczy wpisać w google kilka haseł związanych z naturalnymi metodami leczenia i widać że ten temat interesuje tysiące ludzi w Polsce nie mówiąc już o świecie. Tylko mało ludzi zdaje sobie sprawe że na medycynie alternatywnej też ktoś zarabia, leki homeopatyczne też kosztują. Cudowne diety tombaka, dr kwaśniewskiego, masa ksiązek na ten temat i spora kasa dla autorów tych ksiązek. Albo preparat do oczyszcania jelit colonix, w życiu bym tego nie użył a zobaczcie co się dzieje na forach dyskusyjnych na temat tego „cudownego wynalazku” który kosztuje kupe kasy. Chyba szkoda mojego pisania bo i tak za chwile pojawi się kilkadziesiąt komentarzy o cudownych właściwościach wody utlenionej czy innych dziwacznych wynalazków.

Komentarz - autor: chantiel

Przeczytałem caly twoj tekst i nie dowodzi, ze woda utleniona jest szkodliwa. Jedyne co robisz to domysły żadnych konkretnych badań czy testów, które poparły by twoje zdanie

Komentarz - autor: zielony

..zawsze znajdzie sie jakas wsza krytykujaca – to sami lekarze i farmaceuci , bo im sie grunt wali pod nogami….

Komentarz - autor: xxl

Jak dla mnie pachnie tu siarką, wypozycjonowanie tekstu na 2 pozycję no, no,no zastanawiam się za czyje pieniądze powstał ten tekst i na czyje zlecenie? Bogatych firm farmaceutycznych ci u nas dostatek, więc o którą konkretnie chodzi? Kiedy tylko w sieci pojawi się jakaś nowinka bijąca w wielki biznes znikąd pojawia się wszystko-wiedzący mędrek który wie najlepiej. Kiedy śledzę takie historie widzę że „wszystkowiedzący” ma dostęp do materiałów o których w necie nikt nie słyszał. Jak dla mnie to wielka ściema, nie jestem fanem tej teorii podglądam jedynie kreatorów naszej rzeczywistości. Pozdrawiam wielki biznes- zawsze w końcu jesteście na wierzchu.

Komentarz - autor: Negocjator

Re:Negocjator
Haha =). Nie powiem, nie myślałem, że ktoś kiedykolwiek posądzi mnie. A wziąłeś pod uwagę fakt, że nie trzeba być mędrkiem? Spójrz, podałem źródła, sam je sprawdź a się przekonasz, że nie napisałem jedynie banialuków. A dostęp do materiałów, o których nikt na necie nie słyszał? Śmiać mi się chce, samo google procesuje ok. 20 PETAbajtów danych, to ogrom, którego sobie nawet nie wyobrażasz, więc nie dziw się, że są rzeczy na necie, których nie widziałeś.
Po prostu sam poszukaj, ja starałem się jak mogłem, używać jak najbardziej oficjalnych źródeł, omijać odwołania do samych autorytetów, ale cóż, twoja wiara, twoja sprawa.

Komentarz - autor: Generał Lee

Dlaczego nie wydrukowano mojego postu?
– Bo popieram medycynę naturalną ?
Ola

Komentarz - autor: Ola Adamczyk

Uh, ostatni Twoj post to ten z 27 sierpnia i tyle. Mowilem, tu nie stosuje cenzury, ale jesli komus wetnie odpowiedz to nie moja wina, szczegolnie ze teraz jestem po 24 godzinnej podrozy i wygladam jak pomiety dywan.

Komentarz - autor: Generał Lee

witam pana. brawo nareszczcie coś rozsądnego.zaiteresowałem się wodą utlenioną przez moją mamę,która zaczeła sie nią leczyć-wyśmiałem ją.ludzie uwierzą w każdą głupotę,byle było tanio.znam przypadek cudownego uzdowiciela z rosji który podawał cukrzykowi rybki akwariowe zamiast insuliny-facet wpadł w śpiączkę.kilka kropel na szklanke wody i działa-to tylko podświadomość ,możemy zamienić to na kilka kropel denaturatu,borygo,oleju napędowego,uryny,i tez będzie działać-podświadomość

Komentarz - autor: talto

Krytycyzm co do ‚naturalnych’ metod leczenia jest sluszny, jezeli do tego lapia sie niedoucy czy oszusci. Jedni biora do ust cos, co powiedzieli ludzie czy pokazywano w reklamie, a drudzy zdzieraja kase z ‚niepoinformowanych’ (lecz chorych) czy robia jakies praktyki, przeczytawszy.. jakies ksiazki. … Najpierw przeczytaj i znajdz dowody na dzialanie produktu, ktory bierzesz do ust! Znajdz dowody! Przedawkowac mozna ‚wszystko’. Dajmy na to – jablka. Bedac dzieckiem zjadlem ich w nadmiarze i zgadnij co…
Jest duzo krytyki i to wszystko aby wprowadzic ludzi w blad. Sa w tym swiecie dobre rzeczy, sa tez dobre rzeczy, ktore daje medycyna. Mamy szersza wiedze… I wiemy, ze polykanie tabletek szkodzi. Prosze czytac ulotki na lekach – sklad, efekty uboczne itd. Jablka z wlasnego sadu takich ulotek nie potrzebuja. I mysl! Tak mysl! I naucz sie brac w raczki i do buzi to, co nie parzy! Jak dziecko sie ucz…
Dzialanie wody utlenionej jest udowodnione naukowo i poprzez dlugoletnie badania. Nie trzeba wymieniac literatury, ktora to opisuje. Powstalo na ten temat wiele mocnych (potwierdzajacych fakty) artykolow. Informacje zostaja zatajane, wprowadza sie w blad, lapanie za slowa i usuwanie czy niedopuszczanie prawdy.

Komentarz - autor: Michal

Tak, dokładnie! Trzeba myśleć! Podawać źródła! Podążać za źródłami! A nie żyć w świecie urojeń…
Tylko jedna sprawa – jeśli przyjmie się, że zatajono jakieś wyniki badań nad h2o2 to mogli zataić wiele więcej, nie? Dlatego brakuje ludzi ‚po środku’, tylko są albo przeciwnicy np. teorii spiskowych i Ci co ich istnienie uważają za fakt. Mało jest ludzi pomiędzy, chyba, że zaliczymy do nich ludzi, których to nie obchodzi.
Dasz palec a wezmą całą rękę. Łatwo od wody utlenionej przejść do czegoś innego. Medycyna konwencjonalna potrafi wiele… ale raka nie potrafi pokonać. Jeszcze. A wystarczy wstukać w google ‚cancer cure’ albo ‚cure for cancer’ i okaże się, że tylko głupi umrze na raka, bo są setki, jak nie tysiące ofert. Ofert za ciężką kasę…

Komentarz - autor: Generał Lee

Ostatnio wyszla ksiazka ksiazka Prof. Briana Peskina zatytulowana „The Hidden Story of Cancer” oparta na pracy Otto Warburga, ktory dostal nagrode Nobla w latach piecdziesiatych za prace nad powstawaniem raka.

Z tej pracy wynika, ze komorki zmieniaja sie w kierunku rakowym jezeli ilosc tlenu w ich wnetrzu spada ponizej 35% normy.

Profesor Peskin odkryl, ze jezeli nie ma wlasciwej proporcji omega-3 i omega-6 w ogranizmie, a w ich miejsce wpadaja utwardzone tluszcze, to ilosc tlenu przechodzacego poprzez blone komorkowa spada. Sytuacje pogarsz jezeli osoba spozywa wysoko slodzona diete. Wtedy zamiast normalnego oddychania komorkowego dochodzi do fermentacji. Lata takiej sytuacji i mamy wytlumaczenie fali nowotworow. W Stanach mamy epidemie nowotworow u osob powyzej czterdziestki.

Komentarz - autor: ewa

To ile noworodkow umiera na liczbe urodzin – 90% plodow umiera w lonach matek lub jest absorbowanych przez ich organizmy nie bez powodu: matka natura w ten sposob pozbywa sie slabych osobnikow i osobnikow ze szkodliwymi mutacjami. To ze zmniejszylismy w tak opiewany przez ciebie sposob smiertelnosc przy narodzninach prowadzi do dwoch rzeczy: degeneracji naszego gatunku w krajach wysoko rozwinietych i do zwiekszonej konkurencji o zasoby naturalne.

Komentarz - autor: Ewa

@ewa (17.11.09)
Tak, słyszałem o tym. I byłbym ostrożny co do przypisywania związku między dietą a wzrostem chorych na raka, nie znam żadnych badań, które to potwierdzają (co nie znaczy, że takich nie ma). Byłbym również ostrożny w myśleniu, że woda utleniona może pomóc w takich przypadkach, szczególnie podawanie jej dożylnie, co może w łatwy sposób spowodować zgon.

@Ewa (10.12.2009)
Jesteś zwolennikiem eugeniki? I większość tych śmierci nie jest spowodowana „słabymi” osobnikami w większości przypadków, lecz naturalnymi wrogami człowieka – otoczenie czy wstrętne bakcyle. Chcesz powiedzieć, że cesarskie cięcie umożliwia życie dzieciom słabym czy zmutowanym, a nie np. źle ułożonym w łonie matki, czy z nieprawidłowościami łatwo naprawialnymi przez współczesną medycynę?

Jak określasz degenerację naszego gatunku? Nadwaga? Nadwaga jest spowodowana usunięciem komplikacji przyporodowych?
Zwiększona konkurencja o zasoby naturalne przez społeczeństwa starzejące się ze znikomym wskaźnikiem przyrostu naturalnego? Pomimo tych cudownych metod jakoś kraje rozwinięte (z najmniejszą liczbą zgonów), mają mniejszy przyrost niż kraje rozwijające się (ze znacznie większą liczbą zgonów). Wnioskuje, że popierasz Thomasa Malthus’a i jego ideę, że ludzi przybywa szybciej niż zasobów? Ja preferuję ideę Ester Boserop, która przewiduje nadążanie technologii za potrzebami. A jak będzie to się przekonamy, na razie nauka i technologia nas nie zawiodły pod tym względem np. teoretycznie w USA nikt nie musiałby głodować (rolnicy są wynagradzani za NIE uprawianie czegoś), lecz ważniejsza niż technologiczna wydajność jest niewidzialna ręka rynku – a zatem polityka i ekonomia nas nieco zawodzą.

Komentarz - autor: Generał Lee

Generale Lee,
Poirytowana Twoim mentorskim tonem, zdecydowałam się przebrnąć przez post i wszystkie komentarze. Zapewne sam temat jak i materiał, którym poparłeś swoją wypowiedź, a może i ten ton właśnie, pozwalają ciągnąć wątek od 5 miesięcy.
Nie będę się wykłócać i stawać po którejś ze stron bo naraziłabym się na śmieszność. W obliczu choroby, tragedii czy śmierci, swojej czy bliskich, ludzie gotowi są zażyć każde świństwo i nie ważne kto ją podaje – znachor, lekarz z renomowanej kliniki czy mechanik sprzedający olej słonecznikowy jako „cudownie uzdrawiający specyfik” – produkowany masowo w garażu. Nie ma to najmniejszego znaczenia. Tak jak i usilna próba udowodnienia, że pęknięte wrzody na żołądku to efekt przyjmowania nadtlenku wodoru. Wrzody mogą pęknąć w każdej chwili, nawet w następstwie przyjmowania zwykłej aspiryny,a przecież można ją kupić wszędzie, w każdej aptece – jest osławionym lekiem na wiele schorzeń, dobrodziejstwem medycyny XX w. Nie szkodzi pod jednym warunkiem, że przyjmuje się ją z umiarem bo działań ubocznych i przykrych następstw, z udarami włącznie, ma Ci ona bez liku, co potwierdziły badania na przestrzeni półwiecza. Wspomniała o tym, przy okazji tegorocznej fobii grypy, pewna Pani Profesor epidemiolog z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Wawie ( nazwiska nie podaję z rozmysłem ). A taki fluor to przecież wysoce toksyczna substancja ale przyjmowana w małych dawkach zbawienna w walce z próchnicą. Dlatego nie skreślałabym nadtlenku wodoru i nie piała peanów na osiągnięcia medycyny konwencjonalnej, bo jakkolwiek nie można odmówić jej postępu i zaawansowania ( choć patrząc na możnych tego świata, jak na razie choroby i śmierć ich nie omijają ale może coś przeoczyłam ), tak trzeba z pokorą przyznać, że człowiek to wciąż tylko „królik doświadczalny” na usługach medycyny i farmacji. Bo jakbyśmy tego nie traktowali i jak bardzo nie ufali, że szpitale, przychodnie czy inne miejsca, w których się leczy, są po to by nam pomóc,a technologie medyczne po to by np. ratować życie, to rzeczywistość sprowadza nas na ziemię i ukazuje okrutną prawdę o ochronie zdrowia. Masz 19 lat, sam piszesz, że jesteś niepoprawnym optymistą, ja dodam, że niezłym obserwatorem, pewnie mądrym facetem więc życzę Ci abyś to Ty mógł zawsze weryfikować swoje poglądy, a nie życie weryfikowało je za Ciebie. A tak na marginesie, nie masz wrażenia, że żyjesz w ułudnym świecie?…słowo pisane ma ogromną moc a kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. Pozdrawiam

Komentarz - autor: nea

Dziękuję za czas poświęcony na skomentowanie tego co napisałem pomimo że poirytował Ciebie mentorski ton. Dobrze wiem, że są ludzie gotowi spróbować wszystkiego aby przynieść ulgę jakiemuś schorzeniu, jednak irytują mnie sprzedawcy tych cudownych środków, ponieważ zależy im na zysku a nie na czyimś zdrowiu. Sprawa tlenku wodoru często jest przedstawiana jako uniwersalne lekarstwo na wszystko, co, jak się domyślam, sprawia, że ludzie pragną eksperymentwować np. pijąć 30%, który już nieco pali (i na krótki czas pozbawia pigmentu nie tylko włosy, ale i skórę – czyni ją śnieżnobiałą na jakiś czas, co sprawdziłem na własnej skórze przez przypadek). I tak, zgodzę się, że umiar bardzo popłaca w wielu dziedzinach życia, nie tylko leków, lecz sporo przykrości związanych z chemią można ominąć po prostu szukając informacji o tym w wielu źródłach, dlatego w sumie wtedy napisałem ten post, mając nadzieję, że jeśli kogoś nie odwiedzie od eksperymentów z tlenkiem wodoru to przynajmniej będzie nieco ostrożniejszy, nie skoczy na głęboką wodę i zrobi czegoś głupiego. Ogólnie, dać komuś do myślenia, jakąś niepewność, jakiś bodziec do ostrożności.

I tak, zgodzę się, że każde łyknięcie jakiejkolwiek substancji to eksperyment tak samo jak zrobienie czegokolwiek to też eksperyment, potwierdzenie wcześniejszego i zebranie nowych doświadczenia. Cieszę się, że dostrzegasz postęp medycyny konwencjonalnej, bo mnie on przytłacza swoim ogromem i temu co jest w stanie zrobić. Mam nadzieję jednak, że wpływ sił zewnętrznych w postaci np. polityki czy ekonomii na medycynę będzie się zmniejszał, chociaż to chyba tylko mrzonki na razie. Wiem, że społeczna ochrona zdrowia, szczególnie w Polsce, to niemiłe przeżycie, sam się cieszę, że nie musiałem korzystać z tego, nie licząc szkolnych szczepionek czy okazjonalnej wizyty u dentysty. Myślę jednak, że to nie wina medycyny, lecz otoczenia – lekarzy, polityków i innych rzeczy z tym związanych. Zmęczeni czy przepracowani lekarze i pielęgniarki. Niestety życie to nie House.

Dziękuję też za pochwałę, staram się podchodzić sceptycznie do wielu rzeczy i jeśli ktoś mi udowodni błąd to z radością zmienię zdanie. Dla mnie jakakolwiek dyskusja to wspaniała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, bo dopoki mogę bronić swoje stanowisko nie uciekając się do podłych sztuczek czy czystej ignorancji to znaczy, że wiem coś, lecz jeśli ktoś przebije moją obronę, wykaże błąd to… wspaniale, to znaczy, że moge naprawić swój światopogląd aby był bardziej zgodny z prawdą i się czegoś nauczyłem. I do pewnego stopnia mam to wrażenie, że żyję w ułudnym świecie, dopuszczam taką możliwość, dlatego staram się weryfikować swoje poglądy na różne sposoby, m. in. prowadząc tego bloga i wystawiając moją wiedzę na krytykę czy też patrząc na obie (albo trzy i więcej?) strony monety. Robię co mogę.

Jeszcze raz dzięki i wzajemnie pozdrawiam

Komentarz - autor: Generał Lee

Nic o terapii wodą utlenioną nie wiedziałam do dnia dzisiejszego.
Dwa dni temu znowu rozbolało mnie gardło. Zmusiłam się do pomyślenia co mi może pomóc. Miałam dosyć płukania gardła wodą z solą, cukierków na gardło. To nie działa.
Tak, na półce w sklepie stał wodoru nadtlenek 3%. Umysł mój zaczął pracować. Jeżeli wodę utlenioną stosuje się do przemywania zabrudzonych ran, do ich odkażania, to musi to podziałać na moją infekcję gardła. Przemyłam gardło niewielką ilością wody utlenionej. Rewelacja!! Ból zniknął od razu. Mogę normalnie funkcjonować. Dla mnie to będzie zawsze najlepsze i najskuteczniejsze lekarstwo na ból gardła. Działa od razu. Zaczęłam polecać znajomym i rodzinie wodę utlenioną na infekcje gardła. Jeżeli ten pomysł wpadłby mi do głowy 20 lat temu, moje życie byłoby inne. Łatwiejsze, weselsze.
Pozdrawiam

Komentarz - autor: A

Szanowny Panie Generale,
Jestem pełen podziwu za wykonany przez Pana trud, który wymagał sporego wysiłku intelektualnego. Jak napisał wcześniej jeden z komentatorów… „Dzięki masie przytoczonych faktów, przegoniłeś chłam reklamującego opisywane przez Ciebie bzdury i wielce prawdopodobne że naprawie ocali on kiedyś, komuś zdrowie”. Ale czy aby napewno wykonana przez Pana praca miała jakikolwiek sens? Nie wiem czy zwrócił Pan uwagę, że wszystkie linki, które Pan zamieścił mówią o niebezpiecznych skutkach stosowania stężonych roztworów nadtlenku wodoru!!! To tak, jakby zadał Pan sobie trud napisania obszernego eseju ostrzegającego społeczeństwo przed zgubnymi skutkami picia kawy i herbaty ponieważ zawarta w nich kofeina wypita w ilości 10 gram jest śmiertena dla człowieka. Albo napisał pracę o zgubnych skutkach spożywania marynowanych w occie ogórków lub grzybów, ponieważ znane są przypadki zejścia z tego świata osób, które wypiły esencję octową. Niedorzeczne, prawda? Z logicznego punktu widzenia Pańska praca ma taki sam charakter.
Nie wiem jakie pobudki kierowały Panem aby starać się podważać sensowność kuracji wodą utlenioną (śmierć dziadka?!). Gdyby zadał Pan sobie trud aby zapoznać się szerzej jak funkcjonuje nasz system imunologiczny może dowiedział by się wtedy, że nadtlenek wodoru produkowany jest w naturalny sposób także w Pana organiźmie, niezależnie od tego jakie jest Pana przekonanie o szkodliwości kuracji nadtlenkiem wodoru i czy teoria Warburga jest prawdziwa czy fałszywa.

Komentarz - autor: głupi Jaś

Witam. (chodzi o wątek pańskiego Dziadka)
Pan Iwan Nieumywakin w książce Woda Utleniona na Straży Zdrowia wyraźnie zaleca sposób i specjalnie dawkowanie H2O2 przy wrzodach żołądka (dożylnie lub lewatywy). (Nie znam polskiego wydania tej książki, posiadam wydanie rosyjskie).

Komentarz - autor: gregory

Ten artykuł to jedna wielka bzdura. Piszesz o szkodliwości wody utlenionej i tak zachwalasz medycynę tradycyjną? Czemu w leczeniu raka stosuje się chemię, która zamiast leczyć zabija? Czemu aspartam został dopuszczony do spożycia pomimi tego, iż jest rakotwórczy? Czemu papierosy? Czemu alkohol? Czemu glutaminian sodu? Mam dalej wymieniać?

Komentarz - autor: bandit

Panie Profesorze nauk medycznych.
z Pana artykułu wnioskuję, że nie przeczytał Pan tej książki dokładnie tylko zacytował wybrane cytaty. Pański artykuł się kupy nie trzyma.
Autor książki przedstawia w niej cały skomplikowany proces funkcjonowania naszego organizmu, jak również działania nadtlenku wodoru. Poza tym pokazuję w niej co trzeba robić aby być zdrowym, nie mówi o tym że sama woda utleniona działa cuda, trzeba się zdrowo odżywiać, potrzebny jest ruch fizyczny, radzenie sobie ze stresem, z tego co zauważyłem po przeczytaniu Pańskiego artykułu wypowiada się Pan na temat książki której Pan w ogóle nie przeczytał. Mnie lekarze od 2,5 roku leczą na zachwiania równowagi, prawie zrobili ze mnie wariata, uzależnili od leków psychotropowych, i w obecnej chwili jestem w punkcie wyjścia niech mi więc Pan nie mówi że medycyna konwencjonalna jest tak skuteczna i zna lekarstwa na wszystkie choroby.
Nie wiem czy Pan wie, że każdy lek działa inaczej na każdego człowieka. Na jednego działa na drugiego nie! Np. leki psychotropowe są uzależniające i mają bardzo dużo skutków ubocznych, nie mówiąc o innych lekach, po braniu których należy co jakiś czas badać sobie wątrobę i robić badania krwi nie mówiąc o zmianach mózgowych. W Niemczech np. nikt nie pójdzie na wizytę do lekarza który nie łączy medycyny konwencjonalnej z niekonwencjonalną, ponieważ ludzie nie chcą się truć lekami. Poza tym wszystko zależy od umysłu nie od ciała. Dlaczego medycyna akademicka nie zna lekarstwa na choroby serca, wieńcowe, nowotwory, leczy tylko objawy nie przyczyny. Obecnie znamy tylko szczepionki na niektóre wirusy, poprawiło się ratownictwo medyczne, chirurgia, mamy lepszy sprzęt, ale nadal likwiduje się objawy większości chorób, a nie leczy. Dlatego pisząc takie artykuły trzeba mieć trochę własnego doświadczenia na temat leków
i ich działania i skutków ubocznych.

Komentarz - autor: czubek

Wymieniaj dalej. Surowy kurczak niesie za sobą duże ryzyko złapania salmonelli, czemu więc dopuścili do sprzedaży tak niebezpieczny towar?! Siedzenie na krześle w złej pozycji niesie za sobą skrzywienie kręgosłupa i masę problemów na stare lata, więc czemu taki diabelski wynalazek jak krzesła został dopuszczony do sprzedaży?!

Dodam, że jesteś półdupkiem, albowiem mieszasz naukę z ekonomią. To nie nauka wprowadza aspartam, to ludzie chcący zarobić pieniądze go wpuszczają. Śmieszne jest, że ostrzeżenia wielu naukowców odnośnie szkodliwość CFC ignorowano przez dobre 20-30 lat, a dopiero w latach 90 poważnie się za to wzięli, ale naprawienie szkód zajmie 80+ lat.

Więc nie mieszaj „biznesu” z nauką.

Komentarz - autor: Generał Lee

Skąd ten prześmiewczy ton? I gdzie ja napisałem, że medycyna konwencjonalna zna lekarstwo na wszystkie choroby? Bardzo łatwo się czepić twierdzeń, których nigdy nie napisałe, nie? Ja tylko napisałem, że jest cholernie skuteczna, co można bardzo łatwo porównać dzięki danym. I niestety, przykro mi, ale zdanie „Nie wiem czy Pan wie, że każdy lek działa inaczej na każdego człowieka. Na jednego działa na drugiego nie! ” to największa bzdura jaką przeczytałem dziś. Owszem, są pewne różnice w działaniu, czasami zdarzają sie nawet większe odskocznie, ale ogólnie rzecz biorąc leki działają podobnie, bo ludzie zbudowani się podobnie. Nie wierzysz mi? To czemu ibuprofen działa przeciwbólowo bez względu na to czy jesteś Polakiem, Eskimosem czy Aborygenem? Owszem, czasem działa inaczej, bo organizm się delikatnie zmienia, ból może zmienić swój rodzaj (dlatego są środki przeciwbólowe „delikatne” dostępne w każdym kiosku i są środku mocniejsze, tylko na receptę). I śmiać mi się chcę na tę opowiastkę o Niemczech. To, że nikt tak nie robi, znaczy, że wszyscy mają rację? Haha, zatem jak każdy uwierzy, że ziemia jest płaska to stanie się płaska?

No i gratuluję krytyki mojej wiedzy medycznej podczas gdy sam niewiesz na czym polega medycyna. Likwidacja objawów często ratuje życie. Pewnie niewiesz, bo to część Twojego światopoglądu, lecz jeszcze niedawno, pareset lat temu, miliony ludzie umierali od… biegunki. Do dziś w afryce jest to jeden z bardziej zabójczych objawów róznych chorób czy zakażeń. Zatem, pomoc z tym objawem pozwala organizmowi samemu się obronić przed infekcją. Zresztą, statystyka nie kłamie – w krajach gdzie dominuje medycyna konwencjonalna ginie mniej ludzi niż w krajach gdzie wciąż dominuje medycyna alternatywna.

Wpierw się doedukuj zanim zacznie krytykować kogoś innego. Jakbyś napisał DOBRĄ krytykę to bym poprawił swoje stanowisko, bo na tym właśnie polega sceptycyzm, ale Twoja krytyka jest dziurawa i pełna niedomówień.

Komentarz - autor: Generał Lee

Generale lee. Jesteś ignorantem, który mysli, ze zjadł wszystkie rozumy. Przeczytaj sobie pajacu, co to jest biegunka, zanim cokolwiek napiszesz i nie nazywaj mnie półdupkiem lamusie.

Komentarz - autor: bandit

Gratuluje wysiłku w napisanie artykułu – jest ok tylko trochę tak o niczym i by ponarzekać.
Podstawowa kwestia w temacie terapi wodą utlenioną czy homeopati/jedynie była wspomniana/ brzmi a na ile zażywanie 10 kropel wody utlenionej 3% w roztworze 50 ml. zwykłej wody /2 razy dziennie / jest niebezpieczne dla organizmu .
Może opiera się cała terapia na autosugestii pacjęta — ale jaka w tym szkoda i dla kogo?
Cena buteleczki wody utlenionej w aptece 200ml ok 1 PLN
ile to kropel i ile dni ewentualnej terapii za złotówke ?
no nie będę zdyt dociekliwy…
Komu to szkodzi i jak ??

Komentarz - autor: wojmi

Witam
Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem wszystkie posty. Właśnie przeczytałem około 60 stron książki Nieumawykina, którą zamówiłem w księgarni internetowej. Od dość długiego czasu interesuję się medycyną naturalną. Moje zainteresowanie wynika z potrzeby szukania ratunku dla siebie i swoich bliskich w kwestii utrzymania zdrowia. Według mojej opinii medycyna konwencjonalna i aktualny system opieki zdrowotnej sprawdza się TYLKO I WYŁĄCZNIE w odniesieniu do pomocy w nagłych wypadkach i w przypadkach wymagających zabiegów chirurgicznych itp, ale to tylko z tego powodu, że nie mamy innego wyjścia. W 1996 roku miałem tzw. resekcję jelita grubego z powodu wykrycia nowotworu złośliwego. Dzięki natychmiastowej operacji ( miesiąc po stwierdzeniu guza , który prawie całkowicie blokował jelito) żyję . Chylę czoło przed operującym mnie zespołem chirurgów z RCO.
Jednak pomimo tego „Służbę Zdrowia” myślę tu o systemie poza nielicznymi wyjątkami wraz ze ściśle z nią powiązanymi koncernami farmaceutycznymi uważam za jedną WIELKĄ BANDĘ nastawioną na zysk,zysk i jeszcze raz zysk.
Dlaczego tak uważam.Przez dwa lata od zauważenia pierwszych objawów ( krew) leczyło mnie kilku ” lekarzy medycyny konwencjonalnej” ( podkreślam to specjalnie dla Generała Lee), którzy faszerowali mnie przez cały czas czopkami na hemeroidy. Nic więcej te „wykształcone mózgi” nie były w stanie więcej zdiagnozować. Przypadkiem jednak trafiłem na lekarza, który zastępował mojego „specjalistę ” ( dzięki Bogu poszedł na urlop) i mnie wysłał na badanie. Stwierdzono guz. Widać było jak się wstydził za swoich ” kolegów ” po fachu, ponieważ wg niego objawy były typowo akademickie. Dzięki typowym przedstwicielom wspomnianej „Służby Zdrowia” nowotwór miał możliwość spokojnie się rozwijać przez 2 lata. Przy wczesnym rozpoznaniu wystarczyłaby tylko podstawowa chemioterapia, a tak rak się uzłośliwił i zagrożenie życia było duże. Po operacji miałem chemio- i radioterapię . Znajomy zaproponował mi skorzystanie z wyprodukowanych z naturalnych składników zestawów witaminowo – mineralnych ( sproszkowane i sprasowane zioła itp.) i tzw. koktaili – dieta bezresztkowa stanowiących system odżywiania komórkowego. Dzięki tym produktom, które stanowią część mojej diety do chwili obecnej jestem już 14 lat po operacji. Przez cały czas oprócz wspomnianych produktów nie brałem żadnych lekarstw, a lekarze zaskoczeni byli moją szybką rekonwalescencją. Sam przyjeżdżałem samochodem na kolonoskopię i nie korzystałem ze środków znieczulających. Przed badanie korzystałem z błonnika tej samej firmy który wytwarzał śluzówkę w jelicie przez co kolonoskop nie ranił mi jelita i obywało się bez infekcji po badaniu i bez bólu.Jelito się bardzo ładnie zrosło i praktycznie nie mam żadnych dolegliwości. I tu kamyczek do ” Służby Zdrowia” . Wyjaśniałem lekarzom dlaczego tak dobrze mi się wszystko zagoiło i tak dobrze znoszę badania itp. Niestety żaden z nich nie zainteresował się moim przypadkiem i dietą jaką stosują, by pomóc kolejnym pacjentom. Cały czas korzystam z tych produktów i przez 10 lat pracy ( cztery lata byłem na rencie, którą mi zabrano ze względu na wspaniałe wyniki leczenia, uznano mnie za wyleczonego , jakby mi 1 m jelita odrosło !!!) nie byłem ani jednego dnia na chorobowym. Mam nadwagę , ale na swoje zyczenie bo mam apetyt i biurową pracę. Reasumując, robię wszysto by się nie dostać w ręce ” Służby Zdrowia” bo drugim razem może mi się nie udać.
Drodzy internauci !!!. Próbujcie wszystkiego w co wierzycie,że wam pomoże. A o skuteczności medycyny konwencjonalnej świadczą ulotki opisujące skutki uboczne przepisywanych bez najmniejszego zastanowienia przez lekarzy lekarstw, w myśl zasady jak nie to, to zapiszemy „coś” innego , dopóki z żołądka i wątroby nie zrobi się sito. Na temat nadtlenku wodoru wypowiem się jak przeczytam książkę i wypróbują przedstawione w niej sposoby leczenia, bo ogólnie przedstawione w niej tezy mnie przekonują . Pozdrawiam

Komentarz - autor: Marian

Witam
Chciałbym uzupełnić moją poprzednią wypowiedź o bardzo istotny dla sprawy szczegół. A mianowicie, 3 miesiące po operacji stwierdzono podczas badania kilka nowych polipów( czytaj przerzutów) . Zaproponowano kolejne badanie za 3 miesiące w celu ustalenia daty kolejnej operacji. W tym czasie spotkałem się z moim znajomym , który namówił mnie na te produkty witaminowo – mineralne , które zacząłem stosować. Po trzech miesiącach poszedłem na badanie na którym było kilku studentów , którzy mieli się zapoznać z typowym przykładem przerzutów. Jakie było ich i lekarza prowadzącego zdziwienie , gdy się okazało , że jelito jest czyste bez jakichkolwiek zmian patologicznych. Mam na dowód wyniki. Sprawdzali czy to ten sam pacjent, ale wyniki były jednoznaczne. Wyjaśniłem co stosuję, ale przyjęli to z uśmiechem pobłażania . Mi ich zaintersowanie nie jest do niczego potrzebne, ale gdzie przysięga Hipokratesa i naukowa wnikliwość ??? Z mojego doświadczenia wynika, iż organizm się sam obroni tylko trzeba mu stworzyć możliwości do właściwego funkcjonowania czyli w miarę zdrowy styl życia i właściwe odżywianie. Żadne lekarstwa nie pomogą , gdy organizm będzie zatoksyczniony i niedożywiony. Sam podczas badań widziałem co jest w jelicie nawet po 5 dniach głodówki( złogi , kamienie kałoweItp. ), a co dopiero po kilkunastu latach bez oczyszczania układu pokarmowego . Są naturalne środki , które to wspomagają , no i woda , woda jeszcze raz woda. Piszę te moje spostrzeżenia ponieważ mi całkowicie obca osoba pomogła w trudnym dla mnie okresie, dlatego ja również może komuś spłacę ten dług. Pierwszą zasadą przyjmowania jakichkolwiek produktów odżywczych które organizm ma wchłonąć , a przede wszystkim również i lekarstw jest czysty układ pokarmowy i wydalania. Dlaczego lekarstwa nam nie pomagają , jemy , jemy i stale jesteśmy głodni, ponieważ środki odżywcze nie są wchłaniane przez organizm , tylko gniją , infekują układ pokarmowy powstają stany zapalne i są wydalane. Organizm stale domaga się środków odżywczych potrzebnych do właściwego funkcjonowania , dlatego stałe uczucie łaknienia i głodu, a wszystko jest wydalane itp. Jeszcze nie spotkałem lekarza , który by przeprowadził całościową analizę stanu zdrowia pacjenta i zaporoponował przd podaniem środków farmaceutycznych,oczyszczenie organizmu. W wielu przypadkach medycyna naturalna to właśnie proponuje. Reasumując, kto by szukał pomocy poza medycyną konwencjonalną, gdyby okazała się ona skuteczna i efektywna !!!!!
Życzę zdrowia wytrwałości i mimo wszystko wiary i optymizmu.Marian

Komentarz - autor: Marian

Do autora
W jednym z komentarzy napisałeś,że medycyna konwencjonalna nie radzi sobie z rakiem.Otóz to dlaczego naukowcy dowodzą,ze krzem hamuje rozwój raka?Dobrym naturalnym źródłem krzemu jest np skrzyp polny rosnacy na łakach.
Jesli chodzi o h2o2.Mogę sie z Tobą załozyć,że przynajmniej raz w życiu użyłes wody utlenionej np. do przemycia rany.Zgadzam sie natomiast co do kwestii picia,przy dzisiejszej technologii i wiedzy moze to byc szkodliwe,ale to tez wydaje mi sie ,ze jest kwestią czestotliwosci zazywania oraz stężeniem.
Cieszę sie natomiast,ze poruszyłes temat łatwowierstwa ogółu społeczenstwa i wyzysk przez pseudo uzdrawiaczy.
I tak w dalszym ciagu uważam,ze naukowcy jeszcze musza sie troche pouczyć od tybetanczyków,filipinczyków itp.

Komentarz - autor: marek

Witam! Popieram „Mariana”. Popieram „wojmi”. Nie popieram autora. Piję roztwór wody utlenionej prawie 3 lata, mam 69 lat, nie mam dolegliwości oczekiwanych w tym wieku.

Komentarz - autor: aber

Stwierdzam z przykrością, że całe towarzystwo autorów komentarzy jest mocno niedoinformowane. Polecam KONIECZNIE przeczytanie dwóch książek: Jerzy Maslansky: „Ekomedycyna, czyli nie bójmy się raka i chorób serca” i Józefa Kropa: „Ratujmy się, czyli elementarz medycyny ekologicznej”.
Nikt nie kwestionuje istotnych osiągnięć medycyny konwencjonalnej,ale nie można nie zauważać faktu istnienia i działanie potężego lobby przemysłu farmaceutycznego. W USA na promocje leków wydaje sie ponad 16 mld dolarów rocznie. Koncerny farmaceutyczne sponsorują badania medyczne, a ich wyniki… no, jakie mają być? Piszą o tym obszernie autorzy obu wspomnianych książek. Taka sytuacja MUSI rodzić nieufność. Podam mikroprzykład z Polski. Przed paru laty był dostępny środek, wspaniały na suchy, męczący kaszel: „Bronchosol” w kroplach, po 4.8 zł za buteleczkę. Marketing firmy „Fitofarm” nie śpi i po pewnym czasie krople znikły,a pojawił sie „Syrop bronchosol” już za ok. 10 zł. Dosypali łobuzy łyżeczkę cukru i jakiś aromatyzowany syrop i interes kwitnie! Dzwoniłem do nich, prosiłem o wskazanie możliwosci nabycia kropli w poprzedniej postaci, łgałem, że jestem cukrzykiem, i co? Pan prezes nigdy nie miał czasu, albo go nie było! Inny przykład. Zainteresowała mnie terapia dr Johanny Budwigowej Niemki ( dwa doktoraty: z farmacji i biochemii) Wykonałem pięć telefonów do znanych ośrodków leczenia SM i ośrodków onkologicznych. Rozmowy były „jak przez kalkę”. Przedstawiałem się, że jestem inżynierem mechanikiem i na medycynie się nie znam, a intereuje mnie stanowisko polskiej medycyny na temat terapii Budwigowej. Luminarze – jak zmówieni mówili: proszę pana, w intermnecie jest mnóstwo głupst i ta Budwigowa to też jakaś efemeryda. ( ponad 50 lat działania jej kliniki i efemeryda! ) Na to mówię: wnioskuję, że pan nie zna tej terapii, więc dlaczego pan ją z punktu dyskredytuje? Proszę pana ,ja mam pcjentów i nie mama czasu na tekie rozmowy! I tak pięć razy! W moim zawodzie, jeśli się czegoś nie wie, to się mówi: nie wiem,zajrzę tu i ówdzie, proszę zadzwonić za miesiąć itd. Najwyraźniej w medycynie nie! Lekarze nazbyt często są skłonni uważać ludzi innych specjaności zawodowych za głupków i w ogóle profanów. To jest irytujące! Co do Nieumywakina – radzę zajrzeć na strony internetowe rosyjskojęzyczne ( biedni młodzi!)jest tam rzeka informacji pisanych przez poważnych ludzi z branży!

Komentarz - autor: Janek

Panie Janek
wybacz ale jedyny konkret to zaproszenie do czytania dwóch książek:
„Jerzy Maslansky: “Ekomedycyna, czyli nie bójmy się raka i chorób serca” i Józefa Kropa: “Ratujmy się, czyli elementarz medycyny ekologicznej”.”
Następnie Bronchosol – farmacja jakieś mgliste krajobrazy strategii marketingowej.
Pełna dyskrecja: „W moim zawodzie, jeśli się czegoś nie wie, to się mówi: nie wiem,zajrzę tu i ówdzie, proszę zadzwonić za miesiąć itd.”
I powołanie się na strony rosyjskie w internecie ale na jakie ??
Reasumując: czuje się pouczony — tylko nie wiem czym ?
Janku czy to oferta – krypto reklama cudownego syropu? a może książek??
Nawiasem mówiąc kupiłem drugą butelkę wody utlenionej — nadal 1 PLN/nie jak ten syrop/. Nie umarłem nie zbankrutowałem —

Komentarz - autor: wojmi

Przeczytałem ten artykuł. Czy autor wie, że „Do substancji chemicznych odpowiedzialnych za antybiotyczne działanie miodu należy zaliczyć przede wszystkim oksydazę glukozy. Enzym ten wprowadzany jest do miodu przez pszczoły wraz z wydzieliną gruczołów gardzielowych…..Natomiast po rozcieńczeniu miodu wodą powstawanie nadtlenku wodoru zachodzi z dużą szybkością. Dla przykładu aktywność antybiotyczna rozcieńczonego miodu jest od 6 do 220 razy wyższa w porównaniu z miodem nie rozcieńczonym.” Inaczej mówiąc – antybiotyczne działanie miodu zawdzięcza on nadtlenkowi wodoru.

Dlaczego autor będący tak wielkim zwolennikiem osiągnięć medycyny, np. antybiotyków, kpi z terapii nadtlenkiem wodoru, który działa tak samo jak antybiotyk.

Wolne rodniki – wolne rodniki są potrzebne, organizm używa ich do niszczenia patogenów, jak również spalania rezerwy tłuszczowej. Wolne rodniki złe i tylko złe = wiedza medialna. Wolne rodniki są niezbędne do życia. woda utleniona jest produkowana przez organizm w celu walki z patogenami. „Najważniejszym etapem fagocytozy jest trawienie. W jego trakcie uruchamiane są liczne wewnątrzkomórkowe enzymy trawienne, które degradują cząsteczki agresora. Komórki fagocytujace, szczególnie zaś granulocyty, do niszczenia bakterii używają zabójczych układów wolnorodnikowych, przede wszystkim zaś nadtlenku wodoru – takiej wewnątrzkomórkowej „wody utlenionej”

To tak dla przemyśleń autora. Kiedyś byłem taki jak autor – tzn. tylko medycyna oficjalna itp. Woda utleniona służy do leczenia chorób dziąseł (pisze nawet na etykietce – tak medycyna akademicka napisala), świetnie leczy wszelkie choroby gardła

Komentarz - autor: annihilator

Witam
Z uwagą przeczytałem wypowiedź mojego poprzednika. Jestem pełen uznania dla jego wiedzy, czego nie można powiedzieć o większości przedstawicieli medycyny akademickiej z których porad mam „nie”przyjemność korzystać. Niestety trochę jesteśmy sami sobie winni, że akceptujemy taki stan rzeczy. Główną przyczyną jest brak jakiejkolwiek odpowiedzialności lekarzy za swoje decyzje i działania. Zmowa lobby farmaceutycznego i lekarzy jest , aż nad to oczywista ( szkolenia w Egipcie , prezenty itp.)
Ogólnie tematem zainteresowałem się miesiąc temu. Stosuję rozcieńczoną wodę utlenioną do płukania jamy ustnej ( mam często kamień z zębów do usunięcia ) czekam na efekty. Miałem często stany zapalne dziąseł w miejscach braków w uzębieniu ( nie mogę zdecydować się na koronki , mostki itp- kolejny problem , różne opinie na ten temat słyszę)Po 1-2 dniowym płukaniu stan zapalny zniknął. Kilka miesięcy miałem na szyi jasnobrązową plamę wielkości 5 zł. Stosowałem zalecony przez lekarza ELOCOM bez efektów. Zacząłem przecierać to miejsce 3% wodą utlenioną i po trzech dniach plama zniknęła. Przemywam jeszcze nadal by nie wróciła . Przemywam wszelkie stany zapalne tzw. pikle na skórze i po wypłynięciu krwi szybko się goją.
Walczę od kilku lat z brodawkami,wycinanie, wypalanie, mrożenie , niestety bez efektu. Zacząłem przemywać wodą utlenioną , ale na efekty trzeba chyba jeszcze poczekać.
Szkoda,że musimy sami się edukować i niestety nie możemy liczyć na „Służbę Zdrowia” ( nie wiem komu służy??) Dziękuję wszystkim , którzy w dobrej wierze dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a osobom podchodzącym bardzo sceptycznie do roli i walorów zdrowotnych nadtlenku wodoru życzę zdrowia i polecam Służbę Zdrowia.

Komentarz - autor: Marian

@Marian – na brodawki woda utleniona będzie kiepska, poczekaj na wiosnę i smaruj sokiem z łodyżki jakółczego ziela na zmianę z białym sokiem z łodyżki mniszka lekarskiego (dmuchawce). Nie wiem jakiego typu brodawka to jest, ale mi mozaikowe odpadły po 2 tygodniach. Inne głębsze – pewnie miesiąc zejdzie.

Wracając do tematu wody utlenionej. Polecam Peroxygel, czyli wodę utlenioną w żelu, nie spływa jak klasyczna woda z rany tylko zostaje na skórze przez wiele godzin. Nie było by to lepsze na brodawki?

Komentarz - autor: annihilator

Witam
Pięknie dziękuję za poradę. Na pewno z niej skorzystam i podzielę się informacją o efektach.
Pozdrawiam
P.S.
Odpowiedź ekspresowa. Nie zdążyłem zamknąć strony. Jeszcze raz dziękuję .

Komentarz - autor: Marian

tak mleczny sok z jaskółczego ziela działa rewelacyjnie na kurzajki – urywasz łodyge i pocierasz kurzajkę mleczkiem –
mleczko gęstnieje i robisię brązowe – żywiczne — powtarzasz przy kazdej okazji tak by kurzajki były zalepione — działa na 100% i brak powrotów — miałem na rękach /ok 1989 do dziś spokój/

Komentarz - autor: wojmi

Marian obecnie czytam ciekawą ksiązkę „Odżywianie dla zdrowia”P. Pitchford — okazuje się że woda utleniona stosoweana wewnętrznie powinna wzmocnić odporność organizmu
i pozwolić zwalczyć od środka dodam jeszcze z innej książki że na brodawki większe steżenie h2o2 35% w tamponach i wacikach wg. Nieumywakina – przykładane na całą noc …
W książce którą własnie czytam — piszą że w stanach rozprowadzana jest Woda Utleniana Spożywcza – pozbawiona dodatków stabilizacyjnych i tylko taką zalecają.

Komentarz - autor: wojmi

U nas tez można kupić nadtlenek wodoru 30% „czysty do analizy”, jak i do przemysłu spożywczego

Komentarz - autor: annihilator

Annihilator a gdzie ? można taką wodę nabyć ?
bo jakoś nie trafiłem – pytam się z czystej ciekawości.

Komentarz - autor: wojmi

np. tu http://www.poch.com.pl – a jak nie jesteś firmą to u ich dystrybutorów detalicznych, oni mnie pokierowali do odpowiedniego sklepu w moim rejonie

Komentarz - autor: annihilator

zapytanie złożone – dzięki Annihilator — do wczoraj męczy mnie katar – choć to bardziej wygląda na zatoki – coś zchodzi — może to byc tzw. „Reakcjs ozdrowieńcza” czyli gwałtowne pogorszenie stanu w wyniku zmiany diety czy kontaktu z substancjami u mnie H2O2 — zwykłe obniżenie odporności – spróbuję zatoki jakoś wygrzać.

Komentarz - autor: wojmi

Witam
Przedwczoraj kupiłem 1 litr 30% cz.d.a. w hurtowni CHEMIA z oddczynnikami chemicznymi 23,60 zł
Adres znalazłem w internecie.
Czekam na wiosnę jak urosną ziółka.
Dziękuję za informacje.
Pozdrawiam

Komentarz - autor: Marian

otrzymałem odpowiedż 1 litr dla przemysłu spożywczego 30%
w Gliwicach 11,50 + vat Sklep Firmowy /ul Sowińskiego 11/
będę w Gliwicach to kupie

Komentarz - autor: wojmi

medycyna konwencjonalna nie leczy chorób tylko łagodzi skutki choroby i jest całkowicie na usługach mafii iluminatów z USA .jej celem jest zniszczenie zdrowia ludzkości i drastyczne ograniczenie populacji ludzi na świecie. wywołują oni i finansują wszystkie wojny .ich zapleczem jest rezerwa federalna USA ,bank światowy i międzynarodowy fundusz walutowy.sfinansowali oni rewolucje bolszewicka ,napoleona i rewolucje w USA .I wojna światowa miała obalić monarchie w europie a II stworzenie socjalizmu w całej europie. dalszym celem jest ateizacja świata,powszechny homoseksualizm i wymieszanie narodów i ras i ewentualna III wojna globalna poprzez sztuczne wywołanie kryzysu i globalne zadłużenie państw w prywatnym banku FED

Komentarz - autor: wiarolomny

Śmiać mi się chce z Generała Lee.Swoje opinie wygłasza tak pewnie, jakby miał za sobą całe lata badań,podważając opinie mądrzejszych od siebie.Tylko medycyna na wzór rosyjskiej,gdzie łączy się akademicką z ludową ma rację bytu teraz i w przyszłości, a nie tzw. zachodnia,serwująca tylko tablety,czyniące więcej zła niż dobra.

Komentarz - autor: radykał

Dajmy spokój Generełowi Lee! Toż to dzieciak! Dopiero się uczy życia. Najpierw się żachnęłam na to co napisał,potem chciałam mnożyć przykłady życiowych doświadczeń jak Marian.(Tu w zupełności się zgadzam z Marianem).ZWIĄZEK MEDYCYNY KONWENCJONALNEJ Z NIEKONWENCJONALNĄ ISTNIEJE CZY NAM SIĘ TO PODOBA PANIE LEE CZY NIE. NAUKOWY ZWIĄZEK! Myślę że dojście do tego wniosku to tylko kwestia czasu, trochę lektur więcej…

Komentarz - autor: elaine

i ja napisze slow kilka..

Art tendencyjny, w historii kiedys czytalem
Twoj jakis wpis Lee, ale tez mnie nie „dotknal”

Smierdzi ten wpis, tak samo mocno jak Twoj
stosunek nie tyle co do wody utlenionej, a
calej historii medycyny naturalnej i faktow,
plus innych rzeczy, o ktorych 80% spoleczenstwa nie wie jeszcze – bo jest leniwa i otepiala.

Nie dlatego ze taka sie urodzila, dlatego ze
nikt nie dal jej wyboru i od dziecka ta spolecznosc jest katowana otepiaczami z
kazdej strony np. fluorem w wodzie, telewizja, tabletami ktore powoduja wiecej przyczyn chorob
niz same lecza (bo nie lecza, lecza objawy)
modyfikowana genetycznie zywnoscia, ropa ktora
jest w 90% produktow gospodarstwa domowego w tym
chigieny – kremy, szampony, mydelka.

Wymieniac mozna dlugo.

Pewnie na postrzeganie takiego fluoru tez spojrzysz z tej drugiej strony i SCEPTYCZNIE powiesz ze to dobro konieczne a historia jego powstania, testy w obozach, bombami nie tkniete fabryki aluminium w europie podczas nalotow wojsk
sprzymierzonych (tych po dobrej stronie) i wszystko co na ten temat mozna znalezc w Twoim autorytecie google to teorie spiskowe i banialuki.

Mozna by wymieniac w nieskonczonosc rzeczy,
o ktorych wiekszosc nie powinna wiedziec, lub
nie powinna sie dowiedziec nigdy.

Reasumujac, wszystko z pierwszej perspektywy
wyglada dziwnie, nawet ten Twoj blog.
Pomimo tego znajdzie sie tu pewnie
cos cennego, nawet ten artykul, bo i takie
sa potrzebne by rozmawiac np. o UTLENIONEJ,
aby watpilowosci oraz spekulacje byly omawiane.

SCEPTYCYZM w tych czasach jest na porzadku
dziennym, choc i naiwniakow nie brakuje,
nawazniejsza jednak jest wiedza, ale ta
osobista zebrana z duzej porcji materialu
przebrana przez sito, poskladana jak puzzle
i jedna wielka ukladanka. Bez tego grzebanie
nawet w google na dany temat przez 2 tygodnie
nie pozwoli ocenic przypadku poprawnie.

Za szybko sie wyrywasz do przodu, Twoje dzialania
wygladaja na sponsorowane tak samo jak tych lekarzy ktorzy przepisuja konkretny antybiotyk danego kwartalu na wszystko, a pozniej kosztem
zdrowia swoich „owieczek” leza dupami na wyspach
i bez sumienia potrafia z tego beczec jak swinie.

ps.
Aby podpierac sie dowodami naukowymi,
trzeba zdawac sobie sprawe jak wygladaja
osrodki akademickie, kto je sponsoruje
i kto tam na prawde kreuje rzeczywistosc.
Zaznaczam ze nie mowie tutaj tylko o medycynie,
przykladem moze byc historia swiata, czy zwiazana z nia mocno archeologia.
Kwestia takiej wody utlenionej to kwestia
mocno globalna, nie koniecznie krecaca sie
tylko wokol pieniadza.

za malo LEE przeczytales jeszcze literek,
duzo jeszcze do przefiltrowania przed Toba.

Komentarz - autor: Bruce Lee

,Generale CO Z TOBĄ?
Czyżbyś się przestraszył harcowników.
Jeżeli prawdą jest że masz dopiero 19 lat(kiedyś było to aż 19)i wyciągasz takie wnioski to widzę
jasną przed Tobą drogę(i to niekoniecznie w koncernach farmaceutycznych).Ty po prostu wiesz że myślenie nie boli,a zdrowie jest zbyt cenne by eksperymentować z substancjami o niewiadomym działaniu na zasadzie „jedna baba drugiej babie”.Stary już jestem i o wielu cudownych miksturach słyszałem ,widziałem też efekty
działania niektórych z nich niestety.
Kontr argumenty jakie przeciwko Tobie padają
są bardzo często zbyt wąsko pojmowane, bez kontekstu historycznego lub wręcz wypaczone.
Bardzo dziwi mnie sposób rozmowania sporej części społeczności ludzkiej,jakiś taki niekonsekwentny i tworzony ad hoc.A swoją drogą,to ciekawi mnie kiedy ktoś wpadnie na pomysł żeby leczyć np.trocinami,a może już wpadł?

Komentarz - autor: dino

Odnosnie powiazania DIETY z RAKIEM – mowi o tym ksiazka ANTYRAK. Nowy sposob zycia dra Servana Schreibera, dodam, ze lekarza, KTORY po nawrocie guza mozgu zaczal sie interesowac DLACZEGO ? okazalo sie, ze Amer Tow Badan nad Rakiem juz 60 lat temu zaczelo bic na alarm, ze dieta antyrakowa powinna byc jako profilaktyka ale rowniez jak i element LECZENIA !! Wiadomo, ze kom rakowe zywia sie cukrem (odsylam do dra Schreibera ponownie) aby mi nikt nie zarzucil. Sam w ub rok zakonczylem leczenie chloniaka. Tak, pomogla chemia + ukrywane suplementy + psychoterapia. A dieta ? no coz… slodka herbata, slodki kompot. Szpitalna rzeczywistosc. No i „cud” onkologii polega na tym, ze przezywalnosc osob tzw. wyleczonych z chloniaka non-Hodgkina w okresie 5 lat od zakonczenie kuracji wynosi 10% (odsylam do statystyk). Bylem rowniez w klinice Gersona na Wegrzech. To co odkryl Max Gerson jest ZBIEZNE z tym, co mowi Nieumywakin: „Rak powstaje w brudnym zasmieconym organizmie”. Jesli za def raka przyjmiemy tzw. „niekontrolowany podzial komorek” za kontrole ktorego to (procesu) odpowiada uklad immunologiczny to podajac chemioterapie, ktora NISZCZY Szpik kostny – producenta komorek immunol., zwiekszam swoja podatnosc ! 2- Niestety, ale „rak to proces, a nie rzecz (czyt. guz)” wiec organizmem nalezy zajac sie holistycznie. Dlatego TAK, medycyna klasyczna jest dobra jak trzeba wyciac wyrostek albo nastawic kosc a reszta… I nie bede powtarzal do znudzenia, ze „leczy sie tylko objawy nie leczac przyczyny”. Owszem, pomaga, ale co z tego, jesli przyczyna (zaburzenie prowadzace do schorzenia) nadal istnieje ??? Acha, FDA na swojej stronie zamiescilo ostrzezenie, ze „przyjmowanie nadtlenku wodoru w stezeniu 35% moze prowadzic do smierci” :)) Tylko kto pije wode w takim stezeniu ?? Czy to moze kolejne bezmozgowie w stylu amer. instrukcji „Zegarek pozbawiony baterii wskazuje prawidlowo czas 2 x w ciagu doby” :)))

Komentarz - autor: Grzes

Nadtlenek wodoru jest szkodliwy. Ludzkość nie cierpi i nigdy nie cierpiała z powodu niedotlenienia (saturacja 99% to norma w końcu, nie?). Zbyt duża ilość tlenu może uszkodzić płuca, układ nerwowy, a nawet zabić. Ale nie na tym polega szkodliwość H2O2.
Jest on potrzebny w bardzo małych ilościach do pewnych procesów biologicznych, ale tylko w takich stężeniach, w jakich powstaje w naszych komórkach! Suplementacja nadtlenku wodoru nie pomoże, bo
1) procesy te są regulowane samoistnie w komórce i nie wiadomo czy ich nadmiar nie byłby szkodliwy
2) nadmiar H2O2 może reagować np. z kwasami tłuszczowymi i tworzyć ich nadtlenki (reakcja katalizowana przez lipooksygenazę, prowadzi do „zjełczenia” tłuszczu) – aby temu zapobiec jest usuwany z organizmu przez katalazę.

Właściwości lecznicze H2O2 wynikają właśnie z jego toksyczności dla żywych organizmów. Gdyby nas zalali porównywalną ilością nadtlenku wodoru w jakiej pływają drobnoustroje w odkażanej ranie – zginęlibyśmy w męczarniach tak jak i one. Tlen atomowy, który powstaje w reakcji rozpadu H2O2, to wolny rodnik (tak jak cząsteczkowy – ale ten drugi jest dużo mniej aktywny) i przyjmowanie go może, ośmielam się stwierdzić, wywołać raka. AntyOKSYdanty zapobiegające nieprawidłowym procesom działają blokując utlenianie (niekoniecznie tlenem).

Ostatnio płuczę jamę ustną roztworem H2O2 ok. 0,2% z powodu białego nalotu na języku, ale boję się o szkliwo zębów. Z takimi utleniaczami nie ma żartów… Nadmanganian potasu działa na podobnej zasadzie, chcielibyście miećgo w kroplówce? Tu dochodzi jeszcze obecność manganu, który nie jest zdrowy, ale pomijając to…

Jeszcze. Wasz „naturalny” nadtlenek wodoru jest wytwarzany chemicznie. Czy to, że występuje w komórkach znaczy, że należy go tam wtłoczyć więcej?

Jeszcze. W soku trawiennym obecny jest HCl. Wyobraźcie sobie taką reakcję: połykacie trochę wody utlenionej i zachodzi w skrócie: H2O2+HCl -> HClO (kwas chlorowy (I)). Tenże związek rozpada się potem na wodę, HCl i Cl2!! To już nie jest chyba zbyt fajne? Chlor w żołądku? Ciekawe, czy to dobre na wrzody.

Jeszcze. Parę słów do pana Grzesia. Komórki rakowe żywią się cukrem tak jak wszystkie komórki naszego ciała i tak jak inne komórki potrzebują tlenu, białek, soli mineralnych, witamin. Jak już wspomniałem działanie H2O2 polega na toksyczności w stosunku do komórek żywych, więc podobnie do chemioterapeutyków. Strzelił pan sobie samobója.

Brudny zaśmiecony organizm? Może, ale jakim cudem za pomocą nadtlenku wodoru usunąć rakotwórcze substancje, jak np. benzopiren, polon? Utlenianie? Dobrze, ale wtedy cały organizm będzie narażony na toksyczne działanie tlenu cząsteczkowego. Chemioterapia polega na tym, że lek jest bardziej toksyczny dla komórek nowotworowych niż dla normalnych – takie pragmatyczne podejście. Układ immunologiczny odpowiada za podział komórek? No chyba zwariowałeś. Jeśli zajdzie mutacja, która uczyni komórkę nieśmiertelną, tzn. na przykład powstanie w niej bardzo aktywna forma telomerazy, to nie jest to wina układu immunologicznego tylko losowego czynnika uszkadzającego DNA. Układ może potem rozpoznać te komórki jako obce lub nie. Jeśli nie zrobi tego szybko – nowotwór się rozwinie.

Komentarz - autor: DMT

Jeszcze do Bruce’a Lee, bo nie wytrzymam. Mówienie, że ropa jest w kosmetykach to jak przekonywanie, że pijemy siki swoich dawnych krewnych, bo jest w nich woda. Cały wic polega na ekstrakcji tylko tych substancji, którre są potrzebne!!! Idioto.
Modyfikowana genetycznie żywność. To już argument totalnych bezmózgów. Idź, poczytaj coś neutralnego, a nie stronniczego i sekciarskiego. Nie będę się rozpisywał czemu jest beznadziejny, ale powiem jedno: w Polsce GMO są zakazane. Totalnie. Nie ma ich! Co jest innym idiotyzmem, ale nie o tym rozmowa.

Gem, set, mecz!

Komentarz - autor: DMT

Do DMT:
Muszę przyznać że Pana wywody są obszerne lecz nic nie warte.. Pan zdaje się podejmuje polemikę z samym prof Nieumywakinem… Wątpię żeby Pan miał 30letnie doświadczenie w prowadzeniu badań nad H2O2. Czytając podobne komentarze oczekuję że ktoś na pisze” Tak, zastosowałem się do tej terapi ale jest nic nie warta bo nie czuję poprawy”. Pan zaś ze swoją skromną wiedzą wchodzi w temat z pozycji fachowca. NIE JEST PAN FACHOWCEM.
Szach.. i mat.

Komentarz - autor: O2

Chodzi o to, żeby przetestować najpierw tę terapię. Jeśli chcesz ryzykować życiem pijąc wodę utlenioną to proszę bardzo, ale ja wolę widzieć rzetelne badania naukowe. A to, że „koncerny farmaceutyczne blokują je, bo byłby to lek na wszystko” jakoś mnie nie przekonuje.
Racja, nie jestem fachowcem i mogłem popełnić pomyłki, ale wolałbym, żeby ktoś mi je wskazał niż od razu odrzucał wszystkie.

Na jednej ze stron o książce Nieumywakina (swoją drogą kiedy zobaczyłem to nazwisko, myślałem, że to część tytułu książki – „Woda utleniona na straży zdrowia nie lubiących się myć”) w tekście, w którym poleca swoją książkę zauważyłem takie coś.
Pan Nieumywakin odkrył Amerykę wyczytując gdzieś, że H2O2 rozpada się najpierw na tlen atomowy! I nikt o tym nie wiedział! Zadzwonił do swojego kolegi lekarza chyba, a tamten był szalenie zaskoczony taką informacją.
To jest czysta manipulacja, mnie już w gimnazjum uczyli, że najpierw powstaje O, a nie O2. To jest żerowanie na ludzkiej niewiedzy, przedstawia informację jako rzadką kiedy w istocie tak nie jest, zaciekawia niedouczonych. Ja się nie dam nabrać na takie tanie sztuczki.

Komentarz - autor: DMT

Myślę że nie docenia Pan koncernów farmaceutycznych.. Tam gdzie są potężne pieniądze nie ma miejsca na sentymenty. Dobrym przykładem jest historia Dr Maxa Gersona… Polecam wgłębić się w temat bo warto.

Komentarz - autor: O2

Szanowny Panie Generale. Pomijając nawet to czy woda utleniona jest tak skuteczna jak podaje prof. med. konwencjonalnej zresztą niejaki Nieumywakin, pozwolę sobie zauważyć olbrzymią Pańską naiwność. Przjawia się ona głównie wtedy, kiedy mówi Pan o tzw. interesie jaki może ktoś zrobić na wodzie utlenionej. Z tego co zauważyłem ilość wystarczająca do przeprowadzenia kuracji tym specyfikiem kosztuje miesięcznie najwyżej 2 zł i 20 gr.:):) I to na wyrost. Nie znam nic tańszego. Na pewno nie zauważam też jaki interes może mieć prof. medycyny we wprowadzaniu ludzi w błąd. Zastanawiam się zatem czy Pan ma jakiś interes by tą metodę podważać. Tym bardziej, że nie zauważyłem, aby wrzody żołądka były wymienione jako choroba w której zaleca się stosowanie nadtlenku wodoru. Jak ze wszystkim, być może wystarczy dokładnie czytać.

Komentarz - autor: STEF

DMT jak i STEF macie obydwaj racje. Ja osobiście jestem za terapią Nieumywakina, uważam że jest to ciekawa kwestia i sprawdzalna. Sam po nią sięgam, ale jest też przeciw wskazanie – zakaz palenia.
Palę i to dużo. Ograniczam więc jej stosowanie do mycia zębów płukania itd.. Wcześniej stosowałem przez okres ok miesiąca i niezbyt stosowałem się do zaleceń dotyczących stosowania – efekt był odwrotny do zamierzonego /pojawiły się zaburzenia zdrowotne/. Po odstawieniu nastąpiła szybka poprawa. Mogę stwierdzić że na pewno H2O2 DZIAŁA NA ORGANIZM. Dodam jeszcze że terapia jest faktem np. w USA, Niemczech, GB stwierdzam to np. literatury dotyczącej żywności dietetyki itd. – oczywiście tam inni zajmują się jej propagowaniem, dostępne są preparaty z H2O2 dostępna jest woda o b. wysokiej czystości i wszędzie tam wszyscy powołują się na badania testy i podkreślają małą „komercyjność” w stosunku do efektów i niechęć Koncernów Farmaceutycznych. Na pewno w zbyt wysokich dawkach jest szkodliwa – jak wszystko.
Reasumując: działa leczniczo-terapeutycznie, jest niebezpieczna /dla idiotów – jak ja/ ale nie powoduje jakiś wielkich spustoszeń. Warta grzechu.

Komentarz - autor: wojmi

Ostatnio przeczytałem, że H2O2 nie zabija prawie drobnoustrojów. Źródło: http://www.przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenstwo_artykul,4065,2.html
Teoria Nieumywakina trzyma się coraz słabiej… To, czy wierzycie człowiekowi, który pisze, że panuje „wysoki poziom gazów” (cytat) i, że „ludzie odczuwają ulgę pod żyrandolem Czyżewskiego” nie podając żadnych źródeł – zostawiam wam.

Komentarz - autor: DMT

postanowiłam napisać komentarz, gdyz jestem w szoku jak młodzikowie teraz bez skrupułów cos robia…i to czesto sa to sprawy bez nosnych wartosci, nawet wrecz zdrada siebie samego i innych ludzi…np. słuzba koncernom farmaceutycznym a nie ludzkosci! Na placu zabaw własnie taka „dorosła mlodziez” to wyciera swe buty z gówien psich o hustwki dla maluchow…i potem sie rechocza z włąsnego „wybryku”, jak dzieciak 5letni sie ubrudzi w tym…
niestety dziejszi młodzi ludzie nie naleza do myslacych ludzi, nie posiadaja wartosci miedzyludzkich: kiedys starsze rodzenstwo 13letnie opiekowalo sie mlodszym, chodzilo po zakupy do sklepu itd, a teraz to strach zostawic dzieci same na pastwe ich, bo sa nawet zabic w swej glupocie…
mysle, ze to skutek zatrucia ostrego tych mlodych ludzi fluorem, szczepionkami, chlorem, antybiotykami (tez z jedzonego mleka, miesa), rtecia, i innymi z zywnosci, wody, lekow chemicznych, chemitralsu, oraz ogladania TV i filmow pelne przemocy…
Bez wątpienia medycyna konwencjonalna jest dobra w nagłych chorobach (np. rwa kulszowa, zapalenie płuc, itp.), w składaniu ludzi po wypadkach, i zmniejszeniu umieralnosci niemowlat…ale w chorobach przewlekłych i autoimunologicznych (jak cukrzyca, rak, hashimoto, candida, itd.) jest beznadziejna, gdyz nie leczy ale tuszuje objawy…
Ludzie sa nie do zarabiania pieniedzy, sluzenie Dobru Ludzkosci to naturalny odruch rasy ludzkiej, a nie mutanta z homo-sapiens…
Czlowiek to istota chemiczno-enegetyczna, i brak rownowagi zmienia nawet DNA! Dlatego teraz jest z GMO zywnosc, oprocz ze pryskana chemia…
Kazdy czlowiek ma obowiazek byc odpowiedzialnym za siebie i swych bliskich, czyli nie polegac slepo „autorytetom” bez konkretnych dowodow, jak to robia np. lekarze, dziennikarze… ale sobie! Kazdy sam musi podejmowac decyzje, by jak najmniej siebie i innych krzywdzic, i informowac spoleczenstwo ze jest manipulowane i chronic swe zdrowie i zycie, i swe srodowisko!
zycze by mlodzi ludzie zaczeli byc ludzcy, starali sie byc dojrzalsi, a nie myslec jak bio-roboty…

Komentarz - autor: markra

no tak, znowu wojna czy masło czy margaryna.
widzę że google staje się powoli źródłem wszelkiej wiedzy – no i dzięki temu rośnie banda zagorzałych teoretyków swoich teorii.

a jak przy każdej teorii, są jej zwolennicy i przeciwnicy. A z „prawdą” jest tak że jest jedna, tylko co „orator” to na jego modłę prawdę sobie przemalowuje.

A ja życzę autorowi więcej dystansu do swoich „prawd” zasięgniętych z google’a i przetworzonych przez jego umysł – a więcej praktyki. Jeśli ma Pan tyle pokładów niespożytej energii, proponuję wykorzystać ją i „korzystniej” i w praktyce.

Proszę pojechać na roczny staż do obu panów, czyli do Pana Nieumywakina i do Pana Douglasa i zasięgnąć praktycznej wiedzy u źródeł. Zderzyć swoje teorie z praktyką. I dopiero wtedy się wypowiadać w danym temacie jako znawca, a nie jako teoretyk mający opinię na jakiś temat a nie doświadczenie.

Acha i żeby nie było, nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem, żadnej z metod. Jestem obserwatorem i badaczem. Przyjaźnię się z wieloma lekarzami, którzy zainteresowali się tematem i zaczęli go również zgłębiać. Dowiedziałem się również, a tu już od zaprzyjaźnionych księży, że w opłatkach które daje się w kościele, również jest „odrobinka” tlenku wodoru – a tu jak by ta organizacja nie miałaby by na celu celowego uśmiercania swoich „wyznawców” prawda? – mnie to wszystko po prostu ciekawi.

mówi Pan że nie można połączyć obu dziedzin? wg mnie można. Gdy więcej lekarzy, a znam ich wielu, którzy już zaczęli patrzeć na ludzi bardziej holistycznie i zgłębiać wiedzę „pokoleń” a nie tylko teorie książki. Zaczęli patrzeć na pacjentów jak na ludzi, a nie na portfele bądź króliki doświadczalne dla testowania ich nowych leków – to myślę ze idziemy w dobrą stronę.

i jak to mówiła matka Teresa – nie wezmę udziału w manifestacji przeciwko wojnie/terroryzmowi/etc

a jedynie obserwuję z ciekawością to co się w ludzkich umysłach wyrabia.

Życząc więcej dystansu dla teorii i więcej zaangażowania w doświadczanie…

Serdecznie Pozdrawiam,
Szaq :)

Komentarz - autor: szakal

Hey Generał Lee uzywam h2o2 od 2 lat, dziala. Twoj blog to stek bzdur, chyba pracujesz w aptece.

Komentarz - autor: h2o2

Autor tego artykułu to jakiś baran!!!

Komentarz - autor: kfazi17

Cała ta strona sponsorowana przez interes farmaceutyczny. Spisek na życie ludzi jest faktem.
Stosuję wodę utlenioną i czuje się wykórwiście niezależnie ile jadu ktoś na to wyleje.
Ogarnijcie się ludzie i przestańcie wierzyć rządom i lekarzom bo to jedno gówno jak zresztą ta strona.

Komentarz - autor: ŻydZwyglądu

może twórca tej strony ma jakieś własne doświadczenia z wodą utlenioną?

Komentarz - autor: ŻydZwyglądu

Żydomasoneria Syjonistyczna wraz z Szarakami atakują! A Kalendarz Majów oraz MI12 bombardują większe miasta. SPISEK!

Podobne banialuki można uznać za prawdę po przeczytaniu dalszej części opisu książki Radzieckiego Uczonego pana Towarzysza Nieumywikanina

Sprytne zestawienie słów. Nieuważny czytelnik mógłby pomyśleć że te słowa wielkimi literami
wypowiedział Nieumywakin.
W rzeczywistości informacja jest tak skonstruowana żebyśmy myśleli że Nieumywakin to ekstremista, ekscentryk a wszystko dzięki prostej grze słów. Podobne banialuki… jakie to proste.

Komentarz - autor: ŻydZwyglądu

Pan Towarzysz Nieumywakin!!! – tak go tytułuje autor

sugestia że autor książki naukowej
pewnie jest komuchem w każdym razie ma na pewno związek z komunizmem

Komentarz - autor: ŻydZwyglądu

Jest to strona dezinformująca za kasę koncernów trujących nas od pokoleń.
Dawniej i dzisiaj ludzie umierali z własnej niewiedzy i tak dzieje się do dziś.
Powierzając swe zdrowie w ręce organizacji medycznych na usługach koncernów staliśmy się niewolnikami w 1 wielkim obozie koncentracyjnym który stanowi „nasza” cywilizacja.
Mój głos to niestety głos rozpaczy, trudno ludziom pogrążonym w złudzeniach po czubek głowy uznać te słowa za prawdę. Jednak nie tracę w tym wszystkim nadziei która jest jak najbardziej przecież LUDZKIM uczuciem.

Komentarz - autor: ŻydZwyglądu

Argumenty zawarte w powyższym artykule sa wyjątkowo prostackie z którymi nie warto polemizowac, ale wystarczy przeczytać ulotkę załączoną do każdego leku i już widzimy że sprzedaje się nam truciznę , tak wygląda medycyna konwencjonalna i farmakologia , fabryki śmierci , o czym zresztą asekuracyjnie piszą , że spożycie grozi utratą zdrowia lub śmiercią i właśnie tak wygląda medycyna ta naukowa .

Komentarz - autor: musicom

Co ma piernik do wiatraka-jeśli chodzi o śmierc dziadka.Za późno wziął się za leczenie wodą.A medycyna wspaniała wcześniej mu nie mogła pomóc że szukał ratunku.Woda utleniona pomogła tysiącom.I tu boli prawda.Bardzo chciałoby się temu zaprzeczyć.Bez sensu artykuł specjalnie żeby pozbawić chorych nadziei na wyleczenie

Komentarz - autor: nikasa

Mam 52 lata i miałem sporo dolegliwości zwiazanych z moim wiekiem i dotychczasowym trybem życia.Rozpocząłem terapię nadtlenkiem wodoru/czystym/i stwierdziłem natychmiastowe działanie uleczajace:powiekszyło się i powróciło do normalnej wielkości swiatło lewego ucha,pierwszego dnia zniknęło chroniczne uczulenie,12 lat brałem do kazdego posiłku hepatil lub silimarol na watrobę ,teraz juz tego nie biorę!Uzywałem okulary 2,5 dioptrii plusy,aktualnie odszukałem stare okulary z przed wielu lat i uzywam tylko 1,5 dioptrii!O czymś to swiadczy!I nie opowiadajcie bzdur,zwłaszcza tacy mądrale,którzy tego niedoswiadczyli!!!!Mimo to zyczę im jednak zdrowia pomimo swojej głupoty!

Komentarz - autor: zwolennik H2O2

Koleś od lekarzy postanowił zawojować z wodą utleniona która kosztuje kilka groszy wciskając w to „dziadka” , daj spokój wole placebo z wody niż gówno produkowane syntetycznie i umieszczane w kapsułkach.

Komentarz - autor: Marcinx

Chyba mało osób stąd zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne są próby kliniczne. I jak dużo kosztują, oraz jak ważna jest obecność próby kontrolnej. Jednostkowe przypadki wyleczenia nic nie udowadniają, bo mogły się zadziać POMIMO terapii. Niezrozumienie tego jest przyczyną tylu głupich komentarzy…

Komentarz - autor: DMT

Witam
Właśnie zaczynam kurację nadtlenkiem wodoru. Mam problem z larwami glist we krwi, które namnażają mi się przez płuca. Zjawisko jest wysoce szkodliwe ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Wiem że woda utleniona może leczyć toxoplasmozę, dlatego chcę wypróbować tę terapię. O niefachowości medyków nawet nie będę się rozpisywał. 9 lekarzy wysyłało mnie do psychiatry. Wystarczyła gruszka do lewatywy i silne zioła oparte na piołunie i wrotyczu aby cała ta oficjalna medycyna poległa. Zwyczajnie wydaliłem podczas lewatyw te robaki. Opiniami od specjalistów z Krakowskiej Poradni Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych podtarłem sobie 4 litery.

Komentarz - autor: Pacjent lat 46

W morde jeża, facet ty musisz być bardzo chory jeśli robaki przemawiają twoimi ustami. Na twoim miejscu zastosowałbym udrażniacz do rur.

Komentarz - autor: chemik niemłody

Bzdura , radioterapia powoduje wytwarzanie sie w organiżmie chorego NADTLENKU WODORU , KTÓRY ZABIJA KOMÓRKI NOWOTWOROWE.!!!! Reasumując im więcej mamy w organiżmie nadtlenku wodoru tym szybciej wyzdrowiemy.Chorym , którym podczas naświetlania nie wytworzy się wystarczająco dużo nadtlenku wodoru niestety umrze !!!.
Pijmy więc wodę utlenioną zamiast radioterapii a wyleczymy się szybciej z raka i bez skutków ubocznych.
Krzysztof Wróbel

Komentarz - autor: k.wróbel

Dodam jeszcze , że badań naukowych nie ma i nie będzie nad używaniem doustnym wody utlenionej . Skoro udowodniono już naukowo zasadę działania radioterapii ( wytwarzanie w organiżmie nadtlenku wodoru do zabicia komórek nowotworowych ) to czy potrzebne nam są dodatkowe jakieś badania potwierdzające już znaną tezę ?? Po za wodą utlenioną powinno się do zwalczania raka podawać choremu :
cellfood , oxymax kapsaicynę i wyleczymy każdego raka , powtażam : każdego !!

Komentarz - autor: k.wróbel

Krzysztofie Wróblu, radioterapia działa na takiej zasadzie, że (nie wdając się w szczegóły) komórki nowotworowe gorzej radzą sobie z uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie. Jeśli masz alternatywną teorię, podaj jakikolwiek prawdopodobny mechanizm jej działania – w jaki sposób promieniowanie mogłoby się przyczynić do powstawania większej ilości H2O2 w komórkach? Znasz podstawową biochemię?

Komentarz - autor: DMT

mam 30 lat ,od 2 lat chodze po lekarzach non stop ,mam powazne dolegliwosci a wiekszosc lekarzy zwyczajnie nie wie co to jest.A jak sie nie potrafi sie zdiagnozowac to najlepiej powiedziec ze to nerwica,i przepisac mase lakow psychotropowych. Dodam ze byli to znani lekarze w moim okregu i wizyty prywatne.Moze na 25 lakarzy jedna pani dermatolog trafila i potwierdzila to co ja sam jej zasugerowalem ,prawdopodobnie jest to candydoza (przedawkowanie antybiotykow) .zapisala leki ale sama mowila ze ciezko grzyba zabic w organizmie i lubi powracac.Od kilku dni stosuje wode utleniona i juz w pierszym dniu stosowania dostalem takiego kopa ze az milo.Zaczynam wracac do sil i do swojej naturalnej wagi ,nie wiem na 100% czy pomoze zaobaczy sie ale znam osoby co w ten sposob sie wyleczyli.Na razie pierwsze reakcje oceniam pozytywnie .Dam znac po miesiacu czy sa efekty.Tak czy inaczej medycyna konwencjonalna i lekarze robili ze mnie glupka.
Co do tekstu to stek bzdur i nie chce mi sie nawet komentowac.
Zaznacze tylko ze co do wrzodow Nieumywakin nie zalecal stosowac wody dozałądkowo , i w swej ksiazce nie pisal ze wyleczy raka ale ze nowotwor sie nie rozrasta i ze wspomaga leczenie sa lpo prostu epsze efekty niz bez stosowania nadtlenkuwodoru.

Komentarz - autor: maro

Slaba ta rozprawka, bo i wstyd tak argumentowac porownujac np. „medycyne” naturalna Afryki z med naturalna Europy..czlowieku w Afryce matki umieraja z tysiaca innych powodow niz medycyna.. 1.glod,2.mlody wiek 3.choroby WCALE nie leczone-brak medycyny jakiejkolwiek itd.. Umiesciles wiecej nielogicznych info, ale nie chce mi sie opisywac tego teraz, bo jak widac juz powyzej – do bledu sie nie przyznasz :)
Napomne tylko ze nikt nie moze uzywac 30% h2o2 TO SIE ROZCIENCZA TAK MOCNO, ZE JEST DUUZO SLABSZE NIZ 1% A uzywa sie 30% h2o2 do rozcienczania bo jest czystsza i trzeba zazywac to tak jak zaleca autor terapii, albo wcale sie tym nie bawic. Tak jak napisales moze to zle sie skonczyc. Poza tym poczytaj wiecej na temat Objawow jakie daje nam Cialo.. nie wszytsko jest tak jak nam to wmawia wielka medycyna. Poszukaj wiecej i nie dezinformuj ludzi

Komentarz - autor: Marta

Leczę się homeopatycznie u lekarza na wirusa który ubopodbał sobie serce…leki są nie tanie ale super skuteczne bez żadnej chemii i skutków ubocznych pomaga mi i prawie kończę już leczenie. Pytałem go co sądzi o nadtlenku wodoru to odpowiedział że to dobry sposób bo tlen w wypitej wodzie wzmacnia i poprawia wszystkie procesy odpowiedzialne za obronę i wydalanie z organizmu tych wszystkich paskuctw… Wspomniał również że nadtlenek wodoru sam z siebie nie leczy super ale zapobiega i pomaga w leczeniu róznych schorzeń wytwarzając niekorzystne środowisko dla choroby.
Czytałem wiele książek o wodzie utlenionej i każda mówi o tym samym. Lekarz u którego się leczę powiedział że doskonale zna tą metodę ale nie poleci jej żadnemu pacjentowi (jedynie znajomym) ponieważ miałby masę telefonów gdyby polecił tak kontorowersyjną metodę…postawnowiłem razem z moim lekarzem że sprawdzimy jak działa na mnie( mój lekarz ma do tego odpowiedni sprzęt) zanim nawet zacznę zażywać wodę. Ludzie otwórzcie się trochę i poczytajcie. Wiedza nie boli… śmieszy mnie jak ktoś mówi że komórki rakowe są tlenowe…każdy lekarz potwierdzi że najlepiej żyją one w braku obecności tlenu i lubią cukier… jak i mój lekarz to potwierdza.
Chcecie trujcie się chemią i wierzcie reklamom w telewizji…wasza sprawa.
Nawet pewnie mało kto wie że można zatrzymać zawał zwyczajnym produktem każdy prawie ma w kuchni.

Komentarz - autor: Panaceum

Co do wody utlenionej to wiem jedynie, że GENIALNIE wpływa na choroby gardła (zapalenie migdałków też) i na afty! Afty wystarczy patyczkiem higienicznym „wypalić”. A co do medycyny akademickiej: w przeciwieństwie do naturalnej jest BARDZO MŁODA więc warto się DOKŁADNIE przyjrzeć lekom, zabiegom zanim je zastosujemy;/ Wielokrotnie mnie i mojej rodzinie pomagały zwykłe zioła, duże ilości czosnku, rycyna, oliwa z oliwek, nafta (na skórę). Odnośnie czosnku: jak to kobieta miała częste infekcje TAM, na co lekarze przepisywali tabletki, które tylko powodowały nawroty co 1-2 miesiące. Przeczytałam raz na forum, że wystarczy zastosować ZWYKŁY nacięty, świeży czosnek – efekt? PO 1 dniu zero infekcji. Pół roku mija i niccc mi nie dolega. Kiedy powiedziałam o tym lekarzowi zostałam wyśmiana, a do tego powiedział mi jeszcze, że czosnek może powodować zakażenia! Lekarze to po prostu niedouczone, pewne siebie jednostki, które nigdy nie potwierdzą działania prostych lekarstw bo musieliby jednocześnie zgodzić się z jakimś zwykłym, szarym obywatelem BA! jeszcze po zawodówce, albo jakiejś starej babie zza Buga.

Komentarz - autor: et

co za debil to pisał? jak nei leczy raka to ja chyba sobie guzy sam wyrwalemskoro to nie nadlenek wodoru. Człowieku wez skasuj ten artykuł i się nie pogrążaj nie masz pojęcia o ludzkiej anatomii. Mzże studiujesz medycyne i mas zklapki na oczach nie wiem, ale twoje dowody nei maja naukowego poparcia na niedziaąlnie wody utlenionej na raka. dowiedz sie na poczatek co to raki co to grzyby poszukaj info apotem cos pisz! jestem zbulwersowany tym artykułem to Hańba. Ja i inni z mojej rodziny stosujemy nadlenek i nioe chprujemy od 5 lat na nic powatrzam na nic! Polecam wszystim i nie bierzcie poważnie tego artykułu

Komentarz - autor: Jan

Do Generała Lee,Jesteś facet pajacem.Jesteś albo jakimś farmakologiem za masło lub świnkę babciną ,albo niedouczonym lekarzem (których jest coraz więcej o zgrozo) którzy otrzymują dyplom za masło jak to się zwykło mówić.to jest tak jak z samogonką,każdy lekarz powtarza że jest szkodliwa,trująca i.t.d.Ale jak przyjedzie taki na wieś to od razu pyta czy można dostać samogony bo po niej nie boli głowa i twierdzi że jest lepsza od monopolowej.Tak samo ty pajacu się zachowujesz.Robisz głupie wywody na temat którego nie masz zielonego pojęcia.Dlaczego zaprzeczasz niezbitym faktom że stosowanie wody utlenionej może ale nie musi pomagać.A w zdecydowanej większości przypadków jednak jakieś kozysci są Tak więc nie mąc ludziom swoimi akademickimi wywodami.Teraz nie ma lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Proszę mi powiedzieć który z dzisiejszych lekarzy powie żeby postawić bańki przy przeziębieniach.Nie będę się rozpisywał na temat lekarzy z przypadku,bo na takich mam porostu alergię.Prawdziwy lekarz powinien wykorzystać wszelkie możliwości aby ulżyć swojemu pacjentowi,ale tak niestety w dzisiejszych czasach na razie nie jest.Na razie jest tak ze leczy się tylko tych którzy mają kasę.

Komentarz - autor: PINDEL

This is a really bad article with incredibly biased citations. I would not use this as a credible source of information and evidence for not using hydrogen peroxide. Everybody is different, but H202 diluted to small amounts is harmless and seems to benefit a great many people. Prescription drugs kill thousands of people a year. Why don’t you write an article about those risks? H202 killed one person….one anecdote is all you have? This is mind numbing logic. It’s too bad that people with very little knowledge on the subject are playing the smear-merchant for the pharmaceutical companies.

Komentarz - autor: Notabene

Drogi autorze!!! – czy ty nie jestes przypadkiem……albo przedstawicielem jakiegos Koncernu Farmaceutycznego?

Komentarz - autor: Michalina

A gdzie mozna dostac czysta H2O2 ?

Komentarz - autor: Milosnik H2O2

Witam
Ja kupiłem w hurtowni chemicznej „CHEMIA”
bez problemu 1 l ok. 40 zł
Pozdrawiam

Komentarz - autor: Marian łukuć

Witam Panie Generale
Przeczytałem część powyższych wpisów i muszę przyznać że jestem mocno rozczarowany.To czy woda utleniona pomaga czy nie, wiedzą tylko ci którzy ją stosowali.Powoływanie się na jakieś naukowe lub pseudonaukowe fakty jest dla mnie niepoważne.Jeszcze nie tak dawno uczono mnie w szkole że przystawianie pijawek to jakieś średniowieczne zabobony.Dzisiaj jest to metoda ratująca palce i kończyny wielu chorych.Byłem na odczycie gdzie lekarz wysmiewał tzw bańki. Dzisiaj nauka potwierdza sens ich stosowania.Takich przykładów można by mnożyć.W internecie można znaleźć wiele krytycznych informacji na temat różnych naturalnych metod leczenia napisanych przez jakiś niedorobionych naukowców podpierających sie wyrwanymi z kontekstu wzorami i wywodami naukowymi.Żywa materia jest tak skomplikowana że tak naprawdę nikt nie wie jak to działa. Nauka jest an etapie zrozumienia niektórych procesów ale o dziwo każda odpowiedź implikuje kolejne pytania .Ludzki mózg i świadomość są nadal jedną wielką niewiadomą.To że znamy, nawet dokładnie niektóre jego funkcje i procedury znaczy nic wobec ogromu niewiedzy. Trzeba dokładnie znać zasadę pracy danego urządzenia aby móc je świadomie regulować ..Nie można naprawić urzadzenia nie mając jego schematu a znając tylko budowę niektórych jego elementów.Nauka powoli rozwiązuje kolejne problemy ale biznes i pieniądze detreminują jej działania.Firmy powstają aby zarabiać pieniadze i żadna prywatna firma nie zrobi niczego co by przeszkodziło jej osiagnąć ten cel. Dla firmy farmaceutycznej najlepszym klientem jest przewlekle chory człowiek bo tylko taki będzie zostawiał pieniądze w aptekach do końca swoich dni,czyli pomnażał jej zysk.Choroba to biznes i nikt z niego nie zrezygnuje.To jest dla mnie pewne jak 2×2 i nie ma takich argumentów które by to obaliły.Gdyby firma farmaceutyczna chciała wynaleźć lek który wyleczy raz na zawsze np raka to działałaby przeciwko sobie a to jest nie zgodne nawet najmniej zdrowym rozsądkiem .Do takiej postawy nie można mieć nawet pretensji . Powoływanie się tu na jakieś szczytne cele, przysięgi Hipokratesa itp.nie jest w stanie zmienić powyższego faktu.Biznes jest biznes i nie ma tu miejsca na miłosierdzie.Od czasu do czasu jesteśmy świadkami wielkiej czasami miedzynarodowej nagonki na jakąś niekonwencjonalną metodę leczenia. Tak było z Letrilem,MMS czy DCA. Koncerny farmaceutyczne finansują ściganie ludzi i firm promujących takie metody leczenia.Skoro te „trucizny” są tak szkodliwe jak piszą i niebezpieczne dla zdrowia (powinny być już tłumy zatrutych MMs, pestkami moreli z cyjankiem itp )to znaczy że ludzie je stosujący nie wyzdrowieją , a to znaczy że po nieudanej naturalnej kuracji powrócą jak synowie marnotrawni do metod akademickich i powiększą grono dobrych chorych obywateli.Czyli przyczynią się do zwiększenia zysków firm produkujących leki.Jaki z tego wniosek?Firmy które takie ściganie i gnębienie finansują działałyby wbrew swojemu interesowi, a każdy wie że to nie jest możliwe ( to jest nawet niezgodne z prawem – bo kto działa świadomie na niekorzyść swojej firmy podlega karze).Czyli skoro ścigają to mają w tym interes -odrzucenie i skompromitowanie leku czy metody która jest dla nich zagrożeniem.To jest tak oczywiste że aż wstyd to tłumaczyć.Kto tego nie widzi to jest mocno naiwny.
Taki już jest ten świat i tylko zdrowy rozsądek pozwala zobaczyć światełko w tunelu.
Pozdrowionka

Komentarz - autor: Andrzej Nowak

wyuczeni ,,lekarze,, nigdy nie beda za takimi metodami leczenia,zostali lekarzami po to zeby czepac kasiore , a nie wyleczyc pacjenty w ciagu kilku dni na stale, a wiec nie ludzcie sie, wg mnie najlepsze metody leczenia to . : ZYWIENIE OPTYMALNE , BSM , NADTLENEK WODORU , NIA /ABSORBCJA NEUTRALNEJ INFEKCJI/ , BANKI

Komentarz - autor: Gregor

Biorę wodę od roku i czuje się świetnie. Nie słuchajcie bredni jakiegoś niedoinformowanego pseudointeligenta. No chyba że kochacie swoje ukochane leki… najpierw poczytajcie ksiązki Nieumywakina o wodzie i endoekologi zdrowia to zrozumiecie więcej na temat wody i zasad życia…niż czytając jakieś brednie. Nie bądźcie więźniami karteli fauraceutycznych… nasze zdowie zależy tylko o nas

Komentarz - autor: Pes

hello there and thanks to your info ? I’ve definitely picked up anything new from proper here. I did on the other hand experience a few technical issues using this site, since I experienced to reload the site lots of occasions previous to I may get it to load properly. I were brooding about in case your web hosting is OK? No longer that I am complaining, however sluggish loading circumstances instances will often have an effect on your placement in google and could harm your high quality rating if ads and marketing with Adwords. Well I’m adding this RSS to my email and could look out for much extra of your respective intriguing content. Ensure that you replace this again very soon..

Komentarz - autor: http://www.squidoo.com/making-a-stand-for-medical-tourism

przyjacielu dużo szczekasz mało mówisz
1. na czy niby mieli by zarabiać propagatorzy tej metody?na produkowaniu wody utlenionej?!
2. ile to osób co roku umiera w wyniku czy tez jak wolisz pomimo stosowania oficjalnych farmaceutyków nie mówiąc o chemioterapii ?!! pzdr

Komentarz - autor: mir

I’ve been browsing on-line greater than 3 hours these days, but I never found any interesting article like yours. It’s beautiful value sufficient for me. In my opinion, if all web owners and bloggers made good content material as you did, the internet can be much more helpful than ever before.

Komentarz - autor: stentsinheart.net/

What’s up colleagues, how is all, and what you wish for to say about this paragraph, in my view its genuinely remarkable designed for me.

Komentarz - autor: 3d ultrasound naperville

Witam,
Jeśli ktoś szukałby w Krakowie, to mają ją dostępną w sensownej cenie w sklepie chemicznym OMAR na Grzegórzeckiej.
Podaje linka: http://omar.krakow.pl

Komentarz - autor: woda utleniona do picia

zapomniałem” telefon 12 422-90-05

Komentarz - autor: woda utleniona do picia

Myślę, że piszesz pan same bzdury. Ja kiedyś w ciemni fotograficznej pomyliłem butelki i wypiłem dwa łyki stężonego kwasu siarkowego. Mam silny organizm i niezłą własną wewnętrzną odnowę. Wszystkie moje rany goją się po kilka dni i nie ma po nich śladu, jednak „przygoda” z kwasem spowodowała obrażenia przełyku. Żołądka i połowy dwunastnicy. Nie jadłem ponad 100 dni i pomimo, iż dawano mi trzy – przeżyłem. Skutki tego wypadku czułem 20 lat, aż zacząłem przyjmować doustnie w wodzie nadtlenek wodoru. Pierwsze golonko pieczone i duszone w piwie zjadłem po miesiącu terapii i nic mnie nie bolało. Wprawdzie leczyłem się jeszcze aloesem i citroseptem, ale największa poprawa zaczęła się po miesiącu przyjmowania codziennie rano na czczo wody utlenionej. Stosuję ją jeszcze po kąpieli smarując całe ciało. Efekt jest zadziwiający nawet dla mnie. Mam 56 lat i kwas wypalił mi wszystkie zęby, więc jedzenie przyjmuję w większych kawałkach, co utrudnia trawienie, jednak przewód pokarmowy radzi sobie z tym doskonale. Reasumując powyższe pisze pan bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Wielbiąc medycynę akademicką mniemam, że jest pan lekarzem i może napisze pan o jakimś leku, który naprawdę może wyleczyć (nie licząc antybiotyków) na zawsze wątrobę, serce, czy nerki. Co z cukrzycą i artretyzmem, na które to choroby starsi ludzie wydają majątek i chorują latami, aż zniszczą wątrobę i nerki, co kończy czas ich dojenia z tak niewielkich emerytur. Pańskie teorie do prawdy mają się tak jak ewolucja do Biblii. Totalna bzdura oszustwo i ignorancja. Wszyscy naukowcy akademiccy to MATOŁY i nie ma szans by się czegokolwiek nauczyli. Nic do nich nie dociera. Wkuli na pamięć kilka nonsensów i karmią nimi ludzi już kilka tysięcy lat, a ewolucja pantofelka zatrzymała się dla części tych niby prostych organizmów od początku ich powstania do dzisiaj. Napisz pan jeszcze, co wybuchło w wielkim wybuchu i jak wielki to był materiał, że rozleciał się na tyle gwiazd i planet?

ZAMOS

Komentarz - autor: Zamos Zygmunt

Ha,ha ,ha! Czy Ty masz jakies normalne imie. General Lee jakos tak nie po polsku. Jestem zaskoczony tym ze
FDA(U.S. Food and Drug Administration) ma na liscie plac
kogos w Polsce. Pozostawie to co napisales bez komentarza.
Jesli bedziesz mial w zyciu pecha i Twoja najblizsza Ci osoba
zostanie zdjagnozowana rakiem wtedy napiszesz calkiem
inny post.
Do wszystkich pozostalych: przestancie uzywac 3% wody
utlenionej z apteki. Tylko 35% tzw.Food Grade po rozcienczeniu
do 3% moze byc uzyta wewnetrznie. Zwykla 3% woda utleniona
z apteki ma w sobie substancje stabilizujace i przedluzajace
czas do wykorzystania takiej wody utlenionej. Pamietajcie
ze nie jest to jedyna czy tez najlepsza metoda walki z rakiem
czy innymi chorobami.

Komentarz - autor: Piotr

Hello, i think that i saw you visited my site so i came to “return the favor”.
I am attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use some of
your ideas!!

Komentarz - autor: Casimira

I’m impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that’s equally educative and interesting, and let me tell you, you’ve hit the nail on the head. The issue is an issue that not enough folks are speaking intelligently about. I am very happy I came across this in my hunt for something relating to this.

Komentarz - autor: Elton

Wow, marvelous weblog layout! How lengthy have you been
running a blog for? you make blogging look easy. The full
glance of your website is great, let alone the content material!

Komentarz - autor: Lucie

Thank you for the auspicious writeup. It in reality was a entertainment account it.
Look advanced to far delivered agreeable from you! By the way, how could we communicate?

Komentarz - autor: Debra

Thanks for the marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you may be a great author.

I will make sure to bookmark your blog and definitely will come back in
the foreseeable future. I want to encourage that you continue your great
work, have a nice holiday weekend!

Komentarz - autor: Melvin

I every time emailed this website post page to all my associates, because if like to read it afterward
my contacts will too.

Komentarz - autor: Korey

Greetings! Very useful advice within this post! It’s the little changes that will make the most important changes. Thanks a lot for sharing!

Komentarz - autor: Galen

Widzę tu wielkie emocje dyktujące powyższy tekst, będące prawdopodobnie przyczyną niefortunnej śmierci dziadka.
Tylu uczonych dowiodło uzdrawiających właściwości tego preparatu, tylu ludziom ten preparat pomógł wyzdrowieć, a tu proszę, jedna osoba, która pofatygowała się wyszukać jakiś publikacji w internecie podważa całą spuściznę. Czy ktoś kto pisał ten artykuł raczył przetestować ten preparat na sobie? Zapewniam nie umiera się po dawce opisywanej przez naukowców.
Problem tych wszystkich preparatów i terapii, jest taki, że przez brak legalizacji w medycynie konwencjonalnej, zaczynają krążyć w obiegu nieoficjalnym i często wykorzystywane są do leczenia przez osoby niekompetentne, bądź leczenia na własną rękę z instrukcją zaczerpniętą z internetu. A tam jak wiemy, często pojawiają się bzdury. Gdyby lekarze ‚ogólnodostępni’ mogli prowadzić takie terapie oficjalnie, prawdopodobnie nie dochodziło by do takich wypadków, jak w przypadku Pana dziadka.
Proszę ochłonąć i spojrzeć na to wszystko z innej strony. Pozdrawiam.

Komentarz - autor: Anna Dąbrowska

And remember, as noted above, fruit juices are too high in
sugars to be appropriate for a low insulin generating
diet. Thus its ones responsibility to help its liver perform well by supporting
it with detox diet and avoid high calorie and sugar content which
is harmful for liver. But refined sugar is an empty calorie, which uses up valuable vitamins and minerals in order to be digested without supplying any of them.

Komentarz - autor: 21 day sugar detox review

This article Terapia nadtlenkiem wodoru Niewiara, offers
extremely wonderful information and I actually figured out specifically what I was basically searching for.

Many Thanks.

Komentarz - autor: bomeny.com

Co za durny artykuł. Widać, że osoba która go napisała ma bardzo nikłą wiedzę medyczną. Wszystko to pomówienia, przytaczanie przykładów nie mających związku z tematem (porody). Żenada. Dziadek miał wrzody? To dlaczego medycyna konwencjonalan mu nie pomogła? Pękły? Bo zaawansowane wrzody są jak tykająca bomba zegarowa, nie wiedziałeś?Nie no przecież to H2O2 jest wszystkiemu winne. A może dziadek chciał sobie szybciej pomóc i zastosował większą dawkę niż powinien i to faktycznie pogorszyło stan, ale nie róbmy winowajcy z metody, którą stosuje się w tak zaawansowanym stanie. Dziadek trafił do szpitala dlatego, że nie pomogli mu lekarze i dlatego, że pewnie nigdy nie stosował żadnych naturalnych metod. Wyczekał i się doczekał takiego losu.
Skąd brałeś człowieku te statystyki o porodach i co one mają wspólnego z H2O2? w jaki sposób mają pokazać niższość medycyny alternatywnej skoro nie wiząłeś pod uwagę tak wielu aspektów. Po pierwsze na ludziach w Afryce przeprowadza się masowo badania i testy leków, myslisz, że to jest obojętne dla zdrowia rodzących i ich dzieci? Tam ludzie, żyją w nędzy i ubóstwie brałeś to pod uwagę? Masz pojęcie, że 85-90% błędów lekarskich w Polsce występuje podczas porodu? Zastanawiałeś się ile dzieci zostaje okaleczonych, neidotlenionych itp?Cale mnóstwo tylko o tym sie nie mówi. Wiesz w ogóle na czym polega medycyna alternatywna? czym jest? jak i kiedy się ją stosuje? Sądzę, że nie masz o tym zielonego pojęcia. Medycyna alternatywna nie wyklucza medycyny akademickiej. Medycyna naturalna nie jest na wszystko i nie wiem dlaczego sceptycy tak mocno koloryzują fakty. Są aspekty medycyny konwencjonalnej, których medycyna naturalna nie zastąpi. Medycyna naturalna to holistyczne podejscie do człowieka i przede wszystkim profilaktyka – zachowanie równowagi.
Skoro opluwasz medycynę naturalną uznając ją za zło to powiedz dlaczego w krajach nierozwiniętych porawie nie ma takich chorób jak nowotwory, cukrzyca, stwardnienie rozsiane itp? W czym dopatrujesz się zwycięstwa medycyny akademickiej? Bo chyba nie w zwalczaniu chorób cywilizacyjnych z którymi umie poradzić sobie medycyna naturalna. Ospała została zniszczona, a z plagą nowotworów jakoś sobie poradzić nie potrafią wiesz dlaczego? Bo na zdrowych się nie zarabia.
Poparzenie tkanek? To nie am nic wspólnego z terapią Nieumywakina, przy takim stężeniu o jakim On napisał nie ma mowy o takiej reakcji.
Dokształć się troszkę za nim zaczniesz wypisywać bzdury. Znam wiele osób, które żyją dzięki medycynie naturalnej i znam wiele którzy dzięki nieuydolności medycynie akademickiej zaczeli wierzyć w naturalne metody leczenia

Komentarz - autor: Schila

Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading?

I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog.
Any suggestions would be greatly appreciated.

Komentarz - autor: making money on squidoo making money on squidoo make money with squidoo

dobry artykol, wlasnie pod ma strzeche zawitala ta kniga i walcze w obronie zdrowego rozsadku z reszta zafascynowanej rodziny
jest to jedna z bardziej niebezpiecznych pozycji gdyz stosowana dozylnie woda utleniona to juz nie sa zarty
co natomiast mnie rozwalilo to lewatywa z wody utlenionej – ciekawe jaki efekt jest jak to wszystko zacznie sie pienic w srodku?? (pewnie jak mentos w coca coli;) (na marginesie bakterie w jelicie grubym sa bardzo wazne – min produkuja witaminy i regularne ich zabijanie moze sie skonczyc dosc przykro)

Komentarz - autor: frychu

Dzięki za ten obszerny opis. Też uważam, że nie można wierzyć w te pseudonaukowe rewelacje, które ktoś opisuje w książkach tak, żeby tylko dobrze się sprzedawały.

Woda utleniona jest pożyteczna, ale to nie jest lek na wszystko. Może zaszkodzić jeżeli używa się jej nie tak jak trzeba. Ja używam jej np. na afty i praktycznie natychmiast nie czuję bólu a po 1-2 dniach afty znikają. Niedawno miałem zapalenie języka + afty na wargach, policzkach (od wewnetrznej strony oczywiscie) i dopiero plukanie rozcienczona woda utleniona przynioslo uzdrowienie. Zapalenie jezyka to jest ból jak masakra! Najgorszemu wrogowi tego nie zycze. Nie mozna mowic a ni jesc a ni nawet pic. I woda utleniona zadzialala blyskawicznie. Juz w trakcie plukania bol ustapil jak by ktos odlaczyl mi wtyczke. Podsumowując: okolo 70 jamy ustnej mialem w aftach, a jezyk byl caly „spażony” – woda utleniona pomogla natychmiast.

A więc uzywajmy wszystkiego z rozwaga i do tego do czego jest przeznaczone a nie szukajmy gruszek na wierzbie.

Komentarz - autor: POP

It is actually bizarre, i was on your web site just 15 min.
before, once my web browser i use IE 8 was freezing
to death and trigged a Crash To Desktop, did you by any means added some new plugins or changed something else which could possibly
trigger such a behavior? I pay a visit to your site quite
often and by no means had that ever before!

Komentarz - autor: Normand

Hello There. I discovered your weblog the use of msn. This is an extremely smartly written article.
I’ll be sure to bookmark it and return to read more of your helpful info. Thanks for the post. I will certainly comeback.

Komentarz - autor: beautiful women

{
{I have|I’ve} been {surfing|browsing} online more than {three|3|2|4} hours today, yet I never found any interesting article like yours. {It’s|It is} pretty worth enough for me.
{In my opinion|Personally|In my view}, if all {webmasters|site owners|website owners|web owners} and bloggers made good content as you did,
the {internet|net|web} will be {much more|a lot more} useful than ever before.
|
I {couldn’t|could not} {resist|refrain from} commenting. {Very well|Perfectly|Well|Exceptionally well} written!|
{I will|I’ll} {right away|immediately} {take hold of|grab|clutch|grasp|seize|snatch} your
{rss|rss feed} as I {can not|can’t} {in finding|find|to find} your {email|e-mail} subscription {link|hyperlink} or {newsletter|e-newsletter} service. Do {you have|you’ve} any?
{Please|Kindly} {allow|permit|let} me {realize|recognize|understand|recognise|know} {so that|in order
that} I {may just|may|could} subscribe. Thanks.|
{It is|It’s} {appropriate|perfect|the best} time to make some plans for the future and {it is|it’s} time to be happy.
{I have|I’ve} read this post and if I could I {want to|wish to|desire to} suggest you {few|some} interesting things or {advice|suggestions|tips}. {Perhaps|Maybe} you {could|can} write next articles referring to this article. I {want to|wish to|desire to} read {more|even more} things about it!|
{It is|It’s} {appropriate|perfect|the best} time to make {a few|some} plans for
{the future|the longer term|the long run} and {it is|it’s} time to be happy. {I have|I’ve} {read|learn} this {post|submit|publish|put up} and if I {may just|may|could} I {want to|wish to|desire to} {suggest|recommend|counsel} you {few|some}
{interesting|fascinating|attention-grabbing} {things|issues} or {advice|suggestions|tips}.
{Perhaps|Maybe} you {could|can} write {next|subsequent} articles {relating to|referring to|regarding}
this article. I {want to|wish to|desire to} {read|learn} {more|even more} {things|issues} {approximately|about} it!

|
{I have|I’ve} been {surfing|browsing} {online|on-line} {more than|greater than} {three|3} hours {these days|nowadays|today|lately|as of late}, {yet|but} I {never|by no means} {found|discovered} any {interesting|fascinating|attention-grabbing} article like yours. {It’s|It is} {lovely|pretty|beautiful} {worth|value|price}
{enough|sufficient} for me. {In my opinion|Personally|In my view}, if all {webmasters|site owners|website owners|web owners} and bloggers made {just right|good|excellent} {content|content material} as {you did|you probably did}, the {internet|net|web} {will be|shall be|might
be|will probably be|can be|will likely be} {much more|a lot more} {useful|helpful} than ever before.
|
Ahaa, its {nice|pleasant|good|fastidious} {discussion|conversation|dialogue} {regarding|concerning|about|on the topic
of} this {article|post|piece of writing|paragraph} {here|at this place} at this {blog|weblog|webpage|website|web
site}, I have read all that, so {now|at this time} me also commenting {here|at this place}.
|
I am sure this {article|post|piece of writing|paragraph} has touched all
the internet {users|people|viewers|visitors}, its really really {nice|pleasant|good|fastidious} {article|post|piece of writing|paragraph} on building up new {blog|weblog|webpage|website|web
site}.|
Wow, this {article|post|piece of writing|paragraph} is {nice|pleasant|good|fastidious}, my {sister|younger sister} is analyzing {such|these|these kinds of} things, {so|thus|therefore} I
am going to {tell|inform|let know|convey} her.|
{Saved as a favorite|bookmarked!!}, {I really like|I like|I love}
{your blog|your site|your web site|your website}!
|
Way cool! Some {very|extremely} valid points!
I appreciate you {writing this|penning this} {article|post|write-up} {and the|and also
the|plus the} rest of the {site is|website is} {also very|extremely|very|also really|really} good.

|
Hi, {I do believe|I do think} {this is an excellent|this is a great} {blog|website|web site|site}.

I stumbledupon it ;) {I will|I am going to|I’m going to|I may} {come back|return|revisit} {once again|yet again} {since I|since i have} {bookmarked|book marked|book-marked|saved as a favorite} it. Money and freedom {is the best|is the greatest} way to change, may you be rich and continue to {help|guide} {other people|others}.|
Woah! I’m really {loving|enjoying|digging} the template/theme of this {site|website|blog}.
It’s simple, yet effective. A lot of times it’s {very hard|very difficult|challenging|tough|difficult|hard} to get that „perfect balance” between {superb
usability|user friendliness|usability} and {visual appearance|visual appeal|appearance}.
I must say {that you’ve|you have|you’ve} done a {awesome|amazing|very good|superb|fantastic|excellent|great} job with this.
{In addition|Additionally|Also}, the blog loads {very|extremely|super} {fast|quick} for me on {Safari|Internet explorer|Chrome|Opera|Firefox}.

{Superb|Exceptional|Outstanding|Excellent} Blog!|
These are {really|actually|in fact|truly|genuinely} {great|enormous|impressive|wonderful|fantastic} ideas in {regarding|concerning|about|on the topic
of} blogging. You have touched some {nice|pleasant|good|fastidious}
{points|factors|things} here. Any way keep up wrinting.
|
{I love|I really like|I enjoy|I like|Everyone loves} what
you guys {are|are usually|tend to be} up too. {This sort of|This
type of|Such|This kind of} clever work and {exposure|coverage|reporting}!
Keep up the {superb|terrific|very good|great|good|awesome|fantastic|excellent|amazing|wonderful} works guys I’ve {incorporated||added|included} you guys to {|my|our||my personal|my own} blogroll.|
{Howdy|Hi there|Hey there|Hi|Hello|Hey}! Someone in my {Myspace|Facebook} group shared this {site|website} with us so I came to {give it a look|look it over|take a look|check it out}. I’m definitely
{enjoying|loving} the information. I’m {book-marking|bookmarking} and will be tweeting this to my followers! {Terrific|Wonderful|Great|Fantastic|Outstanding|Exceptional|Superb|Excellent} blog and {wonderful|terrific|brilliant|amazing|great|excellent|fantastic|outstanding|superb} {style and design|design and style|design}.|
{I love|I really like|I enjoy|I like|Everyone loves} what you guys {are|are usually|tend to be} up too. {This sort of|This type of|Such|This kind of} clever work and {exposure|coverage|reporting}! Keep up the {superb|terrific|very good|great|good|awesome|fantastic|excellent|amazing|wonderful} works guys I’ve {incorporated|added|included} you guys to
{|my|our|my personal|my own} blogroll.|
{Howdy|Hi there|Hey there|Hi|Hello|Hey} would you mind {stating|sharing} which
blog platform you’re {working with|using}? I’m {looking|planning|going} to start my
own blog {in the near future|soon} but I’m having a {tough|difficult|hard} time {making a decision|selecting|choosing|deciding} between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your {design and style|design|layout} seems different then most blogs and I’m
looking for something {completely unique|unique}. P.S {My apologies|Apologies|Sorry} for {getting|being} off-topic
but I had to ask!|
{Howdy|Hi there|Hi|Hey there|Hello|Hey} would you mind letting me know which {webhost|hosting company|web host} you’re {utilizing|working with|using}? I’ve loaded your blog in 3 {completely different|different} {internet browsers|web browsers|browsers} and I must say this blog loads a lot {quicker|faster} then most.
Can you {suggest|recommend} a good {internet hosting|web hosting|hosting} provider
at a {honest|reasonable|fair} price? {Thanks a lot|Kudos|Cheers|Thank
you|Many thanks|Thanks}, I appreciate it!|
{I love|I really like|I like|Everyone loves} it {when people|when individuals|when folks|whenever
people} {come together|get together} and share {opinions|thoughts|views|ideas}.
Great {blog|website|site}, {keep it up|continue the good work|stick with
it}!|
Thank you for the {auspicious|good} writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to {far|more} added agreeable from you!
{By the way|However}, how {can|could} we communicate?

|
{Howdy|Hi there|Hey there|Hello|Hey} just wanted to give you
a quick heads up. The {text|words} in your {content|post|article} seem to be running off the screen in {Ie|Internet
explorer|Chrome|Firefox|Safari|Opera}. I’m not sure if this is a {format|formatting} issue or something to do with {web browser|internet browser|browser} compatibility but I {thought|figured} I’d post
to let you know. The {style and design|design and style|layout|design} look great though!
Hope you get the {problem|issue} {solved|resolved|fixed} soon.
{Kudos|Cheers|Many thanks|Thanks}|
This is a topic {that is|that’s|which is} {close to|near to} my heart… {Cheers|Many thanks|Best wishes|Take care|Thank you}! {Where|Exactly where} are your contact details though?|
It’s very {easy|simple|trouble-free|straightforward|effortless} to
find out any {topic|matter} on {net|web} as compared
to {books|textbooks}, as I found this {article|post|piece of writing|paragraph} at this {website|web site|site|web page}.
|
Does your {site|website|blog} have a contact page?
I’m having {a tough time|problems|trouble} locating it but, I’d like to {send|shoot} you an {e-mail|email}.
I’ve got some {creative ideas|recommendations|suggestions|ideas} for your blog you might be interested in hearing. Either way, great {site|website|blog} and I look forward to seeing it {develop|improve|expand|grow} over time.|
{Hola|Hey there|Hi|Hello|Greetings}! I’ve been {following|reading} your {site|web site|website|weblog|blog} for {a long time|a while|some time} now and finally got the {bravery|courage}
to go ahead and give you a shout out from {New Caney|Kingwood|Huffman|Porter|Houston|Dallas|Austin|Lubbock|Humble|Atascocita}
{Tx|Texas}! Just wanted to {tell you|mention|say} keep up
the {fantastic|excellent|great|good} {job|work}!|
Greetings from {Idaho|Carolina|Ohio|Colorado|Florida|Los angeles|California}!

I’m {bored to tears|bored to death|bored} at work so I decided to {check out|browse} your {site|website|blog} on my iphone during lunch break. I {enjoy|really like|love} the {knowledge|info|information} you {present|provide} here and can’t
wait to take a look when I get home. I’m {shocked|amazed|surprised} at how {quick|fast} your blog loaded on my {mobile|cell phone|phone} .. I’m not even using WIFI, just 3G .
. {Anyhow|Anyways}, {awesome|amazing|very good|superb|good|wonderful|fantastic|excellent|great} {site|blog}!
|
Its {like you|such as you} {read|learn} my {mind|thoughts}!

You {seem|appear} {to understand|to know|to grasp} {so much|a lot} {approximately|about} this,
{like you|such as you} wrote the {book|e-book|guide|ebook|e book} in
it or something. {I think|I feel|I believe} {that you|that
you simply|that you just} {could|can} do with {some|a few}
{%|p.c.|percent} to {force|pressure|drive|power} the message {house|home} {a bit|a little bit}, {however|but} {other than|instead of} that, {this is|that is} {great|wonderful|fantastic|magnificent|excellent} blog. {A great|An excellent|A fantastic} read. {I’ll|I will} {definitely|certainly} be back.|
I visited {multiple|many|several|various} {websites|sites|web sites|web pages|blogs} {but|except|however} the audio {quality|feature} for audio songs {current|present|existing} at this {website|web site|site|web page} is {really|actually|in fact|truly|genuinely} {marvelous|wonderful|excellent|fabulous|superb}.|
{Howdy|Hi there|Hi|Hello}, i read your blog {occasionally|from time to time} and i own a similar one and i was just {wondering|curious} if you get a lot of spam {comments|responses|feedback|remarks}? If so how do you {prevent|reduce|stop|protect against} it, any plugin or anything you can {advise|suggest|recommend}? I get so much lately it’s driving me {mad|insane|crazy} so any {assistance|help|support} is very much appreciated.|
Greetings! {Very helpful|Very useful} advice {within this|in this particular} {article|post}! {It is the|It’s the} little changes {that make|which will make|that produce|that will make} {the biggest|the largest|the greatest|the most important|the most significant} changes. {Thanks a lot|Thanks|Many thanks} for sharing!|
{I really|I truly|I seriously|I absolutely} love {your blog|your site|your website}.. {Very nice|Excellent|Pleasant|Great} colors & theme. Did you {create|develop|make|build} {this website|this site|this web site|this amazing site} yourself? Please reply back as I’m {looking to|trying to|planning to|wanting to|hoping to|attempting to} create {my own|my very own|my own personal} {blog|website|site} and {would like to|want to|would love to} {know|learn|find out} where you got this from or {what the|exactly what the|just what the} theme {is called|is named}. {Thanks|Many thanks|Thank you|Cheers|Appreciate it|Kudos}!|
{Hi there|Hello there|Howdy}! This {post|article|blog post} {couldn’t|could not} be written {any better|much better}! {Reading through|Looking at|Going through|Looking through} this {post|article} reminds me of my previous roommate! He {always|constantly|continually} kept {talking about|preaching about} this. {I will|I’ll|I am going to|I most certainly will} {forward|send} {this article|this information|this post} to him. {Pretty sure|Fairly certain} {he will|he’ll|he’s going to} {have a good|have a very good|have a great} read. {Thank you for|Thanks for|Many thanks for|I appreciate you for} sharing!|
{Wow|Whoa|Incredible|Amazing}! This blog looks {exactly|just} like my old one! It’s on a {completely|entirely|totally} different {topic|subject} but it has pretty much the same {layout|page layout} and design. {Excellent|Wonderful|Great|Outstanding|Superb} choice of colors!|
{There is|There’s} {definately|certainly} {a lot to|a great deal to} {know about|learn about|find out about} this {subject|topic|issue}. {I like|I love|I really like} {all the|all of the} points {you made|you’ve made|you have made}.|
{You made|You’ve made|You have made} some {decent|good|really good} points there. I {looked|checked} {on the internet|on the web|on the net} {for more info|for more information|to find out more|to learn more|for additional information} about the issue and found {most individuals|most people} will go along with your views on {this website|this site|this web site}.|
{Hi|Hello|Hi there|What’s up}, I {log on to|check|read} your {new stuff|blogs|blog} {regularly|like every week|daily|on a regular basis}. Your {story-telling|writing|humoristic} style is {awesome|witty}, keep {doing what you’re doing|up the good work|it up}!|
I {simply|just} {could not|couldn’t} {leave|depart|go away} your {site|web site|website} {prior to|before} suggesting that I {really|extremely|actually} {enjoyed|loved} {the standard|the usual} {information|info} {a person|an individual} {supply|provide} {for your|on your|in your|to your} {visitors|guests}? Is {going to|gonna} be {back|again} {frequently|regularly|incessantly|steadily|ceaselessly|often|continuously} {in order to|to} {check up on|check out|inspect|investigate cross-check} new posts|
{I wanted|I needed|I want to|I need to} to thank you for this {great|excellent|fantastic|wonderful|good|very good} read!! I {definitely|certainly|absolutely} {enjoyed|loved} every {little bit of|bit of} it. {I have|I’ve got|I have got} you {bookmarked|book marked|book-marked|saved as a favorite} {to check out|to look at} new {stuff you|things you} post…|
{Hi|Hello|Hi there|What’s up}, just wanted to {mention|say|tell you}, I {enjoyed|liked|loved} this {article|post|blog post}. It was {inspiring|funny|practical|helpful}. Keep on posting!|
I {{leave|drop|{write|create}} a {comment|leave a response}|drop a {comment|leave a response}|{comment|leave a response}} {each time|when|whenever} I {appreciate|like|especially enjoy} a {post|article} on a {site|{blog|website}|site|website} or {I have|if I have} something to {add|contribute|valuable to contribute} {to the discussion|to the conversation}. {It is|Usually it is|Usually it’s|It’s} {a result of|triggered by|caused by} the {passion|fire|sincerness} {communicated|displayed} in the {post|article} I {read|looked at|browsed}. And {on|after} this {post|article} Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara. I {{was|was actually} moved|{was|was actually} excited} enough to {drop|{leave|drop|{write|create}}|post} a {thought|{comment|{comment|leave a response}a response}} {:-P|:)|;)|;-)|:-)} I {do have|actually do have} {{some|a few} questions|a couple of questions|2 questions} for you {if you {don’t|do not|usually do not|tend not to} mind|if it’s {allright|okay}}. {Is it|Could it be} {just|only|simply} me or {do|does it {seem|appear|give the impression|look|look as if|look like} like} {some|a few} of {the|these} {comments|responses|remarks} {look|appear|come across} {like they are|as if they are|like} {coming from|written by|left by} brain dead {people|visitors|folks|individuals}? :-P And, if you are {posting|writing} {on|at} {other|additional} {sites|social sites|online sites|online social sites|places}, {I’d|I would} like to {follow|keep up with} {you|{anything|everything} {new|fresh} you have to post}. {Could|Would} you {list|make a list} {all|every one|the complete urls} of {your|all your} {social|communal|community|public|shared} {pages|sites} like your {twitter feed, Facebook page or linkedin profile|linkedin profile, Facebook page or twitter feed|Facebook page, twitter feed, or linkedin profile}?|
{Hi there|Hello}, I enjoy reading {all of|through} your {article|post|article post}. I {like|wanted} to write a little comment to support you.|
I {always|constantly|every time} spent my half an hour to read this {blog|weblog|webpage|website|web site}’s {articles|posts|articles or reviews|content} {everyday|daily|every day|all the time} along with a {cup|mug} of coffee.|
I {always|for all time|all the time|constantly|every time} emailed this {blog|weblog|webpage|website|web site} post page to all my {friends|associates|contacts}, {because|since|as|for the reason that} if like to read it {then|after that|next|afterward} my {friends|links|contacts} will too.|
My {coder|programmer|developer} is trying to {persuade|convince} me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the {expenses|costs}. But he’s tryiong none the less. I’ve been using {Movable-type|WordPress} on {a number of|a variety of|numerous|several|various} websites for about a year and am {nervous|anxious|worried|concerned} about switching to another platform. I have heard {fantastic|very good|excellent|great|good} things about blogengine.net. Is there a way I can {transfer|import} all my wordpress {content|posts} into it? {Any kind of|Any} help would be {really|greatly} appreciated!|
{Hello|Hi|Hello there|Hi there|Howdy|Good day}! I could have sworn I’ve {been to|visited} {this blog|this web site|this website|this site|your blog} before but after {browsing through|going through|looking at} {some of the|a few of the|many of the} {posts|articles} I realized it’s new to me. {Anyways|Anyhow|Nonetheless|Regardless}, I’m {definitely|certainly} {happy|pleased|delighted} {I found|I discovered|I came across|I stumbled upon} it and I’ll be {bookmarking|book-marking} it and checking back {frequently|regularly|often}!|
{Terrific|Great|Wonderful} {article|work}! {This is|That is} {the type of|the kind of} {information|info} {that are meant to|that are supposed to|that should} be shared {around the|across the} {web|internet|net}. {Disgrace|Shame} on {the {seek|search} engines|Google} for {now not|not|no longer} positioning this {post|submit|publish|put up} {upper|higher}! Come on over and {talk over with|discuss with|seek advice from|visit|consult with} my {site|web site|website} . {Thank you|Thanks} =)|
Heya {i’m|i am} for the first time here. I {came across|found} this board and I find It {truly|really} useful & it helped me out {a lot|much}. I hope to give something back and {help|aid} others like you {helped|aided} me.|
{Hi|Hello|Hi there|Hello there|Howdy|Greetings}, {I think|I believe|I do believe|I do think|There’s no doubt that} {your site|your website|your web site|your blog} {might be|may be|could be|could possibly be} having {browser|internet browser|web browser} compatibility {issues|problems}. {When I|Whenever I} {look at your|take a look at your} {website|web site|site|blog} in Safari, it looks fine {but when|however when|however, if|however, when} opening in {Internet Explorer|IE|I.E.}, {it has|it’s got} some overlapping issues. {I just|I simply|I merely} wanted to {give you a|provide you with a} quick heads up! {Other than that|Apart from that|Besides that|Aside from that}, {fantastic|wonderful|great|excellent} {blog|website|site}!|
{A person|Someone|Somebody} {necessarily|essentially} {lend a hand|help|assist} to make {seriously|critically|significantly|severely} {articles|posts} {I would|I might|I’d} state. {This is|That is} the {first|very first} time I frequented your {web page|website page} and {to this point|so far|thus far|up to now}? I {amazed|surprised} with the {research|analysis} you made to {create|make} {this actual|this particular} {post|submit|publish|put up} {incredible|amazing|extraordinary}. {Great|Wonderful|Fantastic|Magnificent|Excellent} {task|process|activity|job}!|
Heya {i’m|i am} for {the primary|the first} time here. I {came across|found} this board and I {in finding|find|to find} It {truly|really} {useful|helpful} & it helped me out {a lot|much}. {I am hoping|I hope|I’m hoping} {to give|to offer|to provide|to present} {something|one thing} {back|again} and {help|aid} others {like you|such as you} {helped|aided} me.|
{Hello|Hi|Hello there|Hi there|Howdy|Good day|Hey there}! {I just|I simply} {would like to|want to|wish to} {give you a|offer you a} {huge|big} thumbs up {for the|for your} {great|excellent} {info|information} {you have|you’ve got|you have got} {here|right here} on this post. {I will be|I’ll be|I am} {coming back to|returning to} {your blog|your site|your website|your web site} for more soon.|
I {always|all the time|every time} used to {read|study} {article|post|piece of writing|paragraph} in news papers but now as I am a user of {internet|web|net} {so|thus|therefore} from now I am using net for {articles|posts|articles or reviews|content}, thanks to web.|
Your {way|method|means|mode} of {describing|explaining|telling} {everything|all|the whole thing} in this {article|post|piece of writing|paragraph} is {really|actually|in fact|truly|genuinely} {nice|pleasant|good|fastidious}, {all|every one} {can|be able to|be capable of} {easily|without difficulty|effortlessly|simply} {understand|know|be aware of} it, Thanks a lot.|
{Hi|Hello} there, {I found|I discovered} your {blog|website|web site|site} {by means of|via|by the use of|by way of} Google {at the same time as|whilst|even as|while} {searching for|looking for} a {similar|comparable|related} {topic|matter|subject}, your {site|web site|website} {got here|came} up, it {looks|appears|seems|seems to be|appears to be like} {good|great}. {I have|I’ve} bookmarked it in my google bookmarks.
{Hello|Hi} there, {simply|just} {turned into|became|was|become|changed into} {aware of|alert to} your {blog|weblog} {thru|through|via} Google, {and found|and located} that {it is|it’s} {really|truly} informative. {I’m|I am} {gonna|going to} {watch out|be careful} for brussels. {I will|I’ll} {appreciate|be grateful} {if you|should you|when you|in the event you|in case you|for those who|if you happen to} {continue|proceed} this {in future}. {A lot of|Lots of|Many|Numerous} {other folks|folks|other people|people} {will be|shall be|might be|will probably be|can be|will likely be} benefited {from your|out of your} writing. Cheers!|
{I am|I’m} curious to find out what blog {system|platform} {you have been|you happen to be|you are|you’re} {working with|utilizing|using}? I’m {experiencing|having} some {minor|small} security {problems|issues} with my latest {site|website|blog} and {I would|I’d} like to find something more {safe|risk-free|safeguarded|secure}. Do you have any {solutions|suggestions|recommendations}?|
{I am|I’m} {extremely|really} impressed with your writing skills {and also|as well as} with the layout on your {blog|weblog}. Is this a paid theme or did you {customize|modify} it yourself? {Either way|Anyway} keep up the {nice|excellent} quality writing, {it’s|it is} rare to see a {nice|great} blog like this one {these days|nowadays|today}.|
{I am|I’m} {extremely|really} {inspired|impressed} {with your|together with your|along with your} writing {talents|skills|abilities} {and also|as {smartly|well|neatly} as} with the {layout|format|structure} {for your|on your|in your|to your} {blog|weblog}. {Is this|Is that this} a paid {subject|topic|subject matter|theme} or did you {customize|modify} it {yourself|your self}? {Either way|Anyway} {stay|keep} up the {nice|excellent} {quality|high quality} writing, {it’s|it is} {rare|uncommon} {to peer|to see|to look} a {nice|great} {blog|weblog} like this one {these days|nowadays|today}..|
{Hi|Hello}, Neat post. {There is|There’s} {a problem|an issue} {with your|together with your|along with your} {site|web site|website} in {internet|web} explorer, {may|might|could|would} {check|test} this? IE {still|nonetheless} is the {marketplace|market} {leader|chief} and {a large|a good|a big|a huge} {part of|section of|component to|portion of|component of|element of} {other folks|folks|other people|people} will {leave out|omit|miss|pass over} your {great|wonderful|fantastic|magnificent|excellent} writing {due to|because of} this problem.|
{I’m|I am} not sure where {you are|you’re} getting your {info|information}, but {good|great} topic. I needs to spend some time learning {more|much more} or understanding more. Thanks for {great|wonderful|fantastic|magnificent|excellent} {information|info} I was looking for this {information|info} for my mission.|
{Hi|Hello}, i think that i saw you visited my {blog|weblog|website|web site|site} {so|thus} i came to “return the favor”.{I am|I’m} {trying to|attempting to} find things to {improve|enhance} my {website|site|web site}!I suppose its ok to use {some of|a few of} your ideas!\

Komentarz - autor: Bolsos Louis Vuitton Baratos

I read this article fully about the resemblance
of newest and preceding technologies, it’s remarkable article.

Komentarz - autor: watch how i met your mother free online

wiecie co, ja juz nie wierze w ogole w medycyne akademicka po tym jak moja siostra miala raka piersi. ja sam zaczalem stosowac te ” niekonwencjonalne metody” jak np stosowanie ogromnym dawek witaminy C np 20 000 mg dziennie, i zyje mam sie dobrze , wedlug lekazy nerki mi mialy siasc, a ja se tylko cwicze aeroby i interwaly do tego i w zime gdy pada snieg wychodze goly w krotkich spodenkach popatrzec jak ten snieg pada. ale zmienilem tez diete calkowicie nie jem w ogole slodyczy i przetworzonych produktow, jeszcze by sie przydalo mieso zmniejszyc ale jest ok i tak. ja ta ksiazke czytam i jestem w polowie i widze ze autor ma lep na karku i co on z tego ma ze ta ksiazke wydal ? jeszcze wszyscy na niego najezdzaja. dla mnie dowody i fakty swiadcza o skutecznosci czegos, a nie dyrdymaly jakies i gdybania pseudofachowcow. ja sluchalem kiedys lekarzy i co ? tak mnie wykonczyli antybiotykami ze sie nie umialem wys r a c juz po zapaleniu pluc. Dziekuje bardzo. Wole czosnek. nie dajcie sie zwiesc lobby farmaceutycznemu ludzie, sami potraficie zwalczyc horoby tylko musicie organizm miec silny, pozdrawiam wszystkich walczacych !

Komentarz - autor: stefan

What’s up, after reading this remarkable paragraph i am too cheerful to share my knowledge here with mates.

Komentarz - autor: chase rewards cash back credit card

I really like reading through an article that will make men and women think.

Also, thank you for permitting me to comment!

Komentarz - autor: pejse

Good day very cool web site!! Man .. Excellent .

. Superb .. I’ll bookmark your site and take the feeds also? I’m glad to seek out a
lot of helpful information here within the submit, we want develop
more strategies on this regard, thanks for sharing.

. . . . .

Komentarz - autor: checkout

It’s really a cool and helpful piece of information. I am satisfied that you shared this useful information with us. Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.

Komentarz - autor: free

A fascinating discussion is definitely worth comment.
I do believe that you ought to publish more on this
subject, it may not be a taboo subject but generally people do not speak about these topics.

To the next! Many thanks!!

Komentarz - autor: online business

I simply couldn’t depart your web site prior to suggesting that I extremely loved the usual info an individual provide in your guests? Is gonna be again continuously in order to check out new posts

Komentarz - autor: cof

彼らは本当に所得税率で現状の延長に相当するものにより大規模な支出
を(そしてより空高く連
邦債務を添付
することができた主な理由し
かし契約は議会の両
院を通過した

Komentarz - autor: miumiu アウトレット

Very great post. I simply stumbled upon your blog and wished to say that I have really enjoyed surfing around your weblog posts. After all I will be subscribing in your feed and I hope you write once more soon!

Komentarz - autor: fast

Magnificent beat ! I would like to apprentice at the same time as you amend your web site, how can i subscribe for a weblog site? The account helped me a applicable deal. I have been tiny bit familiar of this your broadcast provided shiny transparent concept

Komentarz - autor: sand

Pretty component of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to say that I get in fact enjoyed account your blog posts. Any way I will be subscribing in your feeds and even I success you access persistently rapidly.

Komentarz - autor: Wo

Remarkable! Its actually awesome post, I have got much clear idea concerning from this article.

Komentarz - autor: Well Come

To nie są bzdury. Dzięki 30% nadtlenkowi wodoru zlikwidowałem szybko kurzajki. Na kurzajkę nakładałem kropelkę i czekałem ,aż utleni się. Biały strupek zdrapywałem.

Komentarz - autor: Romek

Thanks a bunch for sharing this with all of us you actually realize
what you are talking about! Bookmarked. Please additionally discuss with my website =).

We could have a hyperlink trade contract among us

Komentarz - autor: m

Stosuje wg Nieumywakina, pomaga i czuje sie dobrze – wiele pozytywnych zmian w organiżmie i na skórze ! Mój kwiatek ( własiwie „oset”) do dyskusji – coś na ostro !!!
cyt: z innego forum – „Szczegółowo o moim leczeniu kandydozy pisałem w temacie: „grzybica układu pokarmowego-dostawka do starego topiku” na stronach: 12,13, 32,33 i wielu innych.
EsJot
Nadtlenek wodoru 30% o czystości „dla przemysłu spożywczego”, który stosowałem kupiłem w sklepie Polskich Odczynników Chemicznych. Nie można stosować H2O2 kupionego na Allegro lub w aptece, ponieważ zawierają one trujące dodatki (stabilizatory – po to aby podczas magazynowania H2O2 się nie rozkładał). Oczywiście kupując 30% H2O2 musimy mieć świadomość, że jest to substancja silnie żrąca, dlatego obchodzimy się z nią bardzo ostrożnie. Przechowujemy w lodówce. W aptece kupujemy zakraplacz. Kurację rozpoczynamy od dwóch kropel, które wkraplamy do szklanki z niegazowaną, mało zmineralizowaną wodą. Wypijamy na czczo rano, drugą w południe, trzecią przed spaniem. Zawsze na pusty żołądek (minimum trzy godziny po jedzeniu), po to aby ten roztwór nie zatrzymywał się w żołądku lecz szybko trafiał do jelit. Kolejny dzień zwiększmy dawkę do 4 kropel na szklankę wody i też trzy razy dziennie. Stopniowo zwiększamy stężenie codziennie o 2 krople, aż do 25 kropel na szklankę wody. To stężenie utrzymujemy tak długo aż znikną wszystkie objawy naszych dolegliwości. Po drodze (przy silnej grzybicy) możemy mieć cały szereg nieprzyjemnych ubocznych objawów (ból głowy, bóle w tych narządach, gdzie grzyby się usadowiły w dużej ilości, nasilone swędzenie skóry, wysypkę, rozwolnienie, nudności). Wszystkie te objawy należy zignorować. Są one wywołane przez gwałtowne wymieranie drożdży i oddziaływanie produktów ich rozpadu na nasz organizm. Broń Boże abyśmy się wystraszyli tych objawów i przerwali kurację. Kurację kończymy, kiedy nos stanie się czysty, język różowy, stolec naturalny oraz kiedy oddychamy pełną piersią i całym swoim jestestwem czujemy się zdrowi i chce nam się żyć.

Komentarz - autor: oldman

Zapomniałem dodać ze jestem ciekawy Waszych – nie opinii tylko REAKCJI !!! Do miłego !?

Komentarz - autor: oldman

Gday! I hope you don’t mind but I decided to post your blog: https://niewiara.wordpress.com/2009/07/16/terapia-nadtlenkiem-wodoru/ to my online directory website. I used, „Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara” as your weblog headline. I hope this is okay with you. In case you’d like me to
change the title or remove it completely, email me at buddycarden@gmail.
com. Thank you so much.

Komentarz - autor: http://www.songnuo.com.cn/

A tak prywatnie juz jeden „GIENILNY” generał LEE, poległ, a co z toba ? bez urazy !!!

Komentarz - autor: oldman

Hiya, I’m new to running a blog and websites in general and was wondering how you got the „www” included in your domain name? I see your domain name, „https://niewiara.wordpress.com/2009/07/16/terapia-nadtlenkiem-wodoru/” has the www and my web address looks like, „http://mydomain.com”. Do you know exactly how I can change this? I’m using WordPress.
Appreciate it

Komentarz - autor: edmundogi.areavoices.com

Greetings from Carolina! I’m bored at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. I love the information you provide here and can’t wait to
take a look when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my cell phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .

. Anyways, excellent blog!

Komentarz - autor: Janie

Hi! I’ve been following your blog for a long time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Humble Tx! Just wanted to say keep up the fantastic job!

Komentarz - autor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rubicon21.freestuffbymail

Hey there! I’ve been following your website for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Texas! Just wanted to tell you keep up the great work!

Komentarz - autor: outsource link building services

Having read this I thought it was rather enlightening.
I appreciate you spending some time and effort to put this information together.
I once again find myself personally spending a lot of time both reading
and commenting. But so what, it was still worth it!

Komentarz - autor: http://www.accrediteddrugrehabs.com

Hi, i think that i saw you visited my blog thus i came to
“return the favor”.I’m attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

Komentarz - autor: garcinia cambogia

W zeszłym tygodniu pochowałem kuzynkę 34 letnią i sąsiada 20 lat. Poprzednie pogrzeby były kilka miesięcy wcześniej. Wszyscy ci zmarli byli pod opieką lekarzy czyli medycyny akademickiej. U mnie zapalenie krtani, zapalenie uszu i kilka innych schorzeń na które lekarz wypisał mi antybiotyki ustąpiły bez żadnych lekarstw ( nie wykupiłem ). Stosuję wyłącznie środki naturalne i własną mądrość. TEN ARTYKUŁ WSADŹ SOBIE LEKARSKI KONOWALE W D..Ę I ŁYKNIJ ANTYBIOTYK a ludzie i tak zrobią swoje bo oprócz wydłużenia życia ewolucja przyniosła świadomość i to bez lekarstw ( czytaj chemicznego ścierwa ). Mam już serdecznie dość konowałów którzy znają się na chorobach a o zdrowiu nie mają zielonego pojęcia. Codziennie że szpitali nogami do przodu wyjeżdża kilkaset osób a czy znasz chociaż jeden przypadek komu woda utleniona zaszkodziła ?!?!?!? CHOCIAŻ JEDEN KONOWALE !!!!

Komentarz - autor: naturaman

Hi! I’ve been reading your weblog for a while now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Austin Texas! Just wanted to tell you keep up the fantastic work!

Komentarz - autor: kansas city missouri

Excellent, what a webpage it is! This web site gives useful facts to us, keep it up.

Komentarz - autor: Lester

Sklep internetowy goo.gl/bIXBDr oferuje najwyższej jakości czekoladowe doznania.

Belgijskie ręcznie robione pralinki, czekoladowy telegram,
czekoladowe samochody, czekoladowe pantofelki czy też motor z belgijskiej czekolady.
Znajdziesz tu pomysł na prezent na każdą okazję.

Dodatkowo Chocolissimo przygotowuje specjalne kreacje oraz wspaniałe dedykowane produkty na
wszelkie święta, rozpoczynając w styczniu od Dnia Babci, na
Bożym Narodzeniu kończąc. Dzięki Chocolissimo, praktycznie
co miesiąc będziesz miał możliwość pokazywania nowej, atrakcyjnej czekoladowej oferty.
Kupuj u nas! goo.gl/bIXBDr

Komentarz - autor: prezent czekoladki

Hi,
This is kind of off topic but I need some advice from an established blog.
Is it very difficult to set up your own blog? I’m not very technical but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to begin. Do you have any points or suggestions? Many thanks

Komentarz - autor: Offshore Company

Hello guys, I am something of a watch enthusiast.
I’d like to say hello here I personally ended up looking at this web site and so I truthfully loved it. It has numerous truly nice ideas for me to digest. I have got to express, I have been unhappy fairly recently due to the fact my best mate isn’t around.

Searching web pages provides me with a little piece of mind though.
I’d personally like to say thanks to you for this stellar net article which probably helps to extend the word with regards to watches even more! I actually was itching to know if you have got an email opt-in list so I can keep up-dated at this site.

Komentarz - autor: tag heuer carrera calibre s laptimer price

A może lepiej posłuchać Iwana Pawłowicza Nieumywakina.
Autor książki „Woda utleniona na straży zdrowia” dziewięćdziesięcioletni dziś lekarz, profesor Iwan Pawłowicz Nieumywakin co mówi dziś o leczeniu wodą utlenioną:

Komentarz - autor: głupi Jaś

Since the admin of this website is working, no hesitation very rapidly it will bbe well-known, due to its
feature contents.

Komentarz - autor: haarausfall stoppen durch suggestionen

If you wish for to improve your knowledge only keep visiting this website and be updated with the hottest news
update posted here.

Komentarz - autor: Download Stopwatch Timer

filagra forum review, Erectile dysfunction, formerly called impotence, is the

Komentarz - autor: Filagra 100 Ct

Whaat a material of un-ambiguity andd presereness of precious know-how about unbexpected feelings.

Komentarz - autor: coach handbags

Coraz częściej spotykamy się z atakami medycyny alternatywnej. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z mocy ziół, starych metod naszych dziadków z całkiem dobrymi wynikami leczenia. Uwierzcie ludzie, że jeżeli jest na świecie jakaś choroba, to jest na nią w przyrodzie lekarstwo. W alternatywnych metodach leczenia należy jednak uzbroić się w cierpliwość. Kuracje trwają długo ale są naprawdę skuteczne. Wiem to z własnych doświaczeń. Niestety blokuje się wiedzę na temat różnych sposobów alternatywnego leczenia, między innymi takimi artykułami jak ten. Sama stosuję wodę utlenioną do płukania ust i pomaga mi. Wcześniej męczyłam się przez 2 lata stosująć niezliczone środki medycyny konwencjonalnej. Człowieku nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia. Wiesz tylko to czego nauczyli cię pseudonaukowcy na usługach firm pragnących zbić interes. Myśl człowieku-to nie boli. Myślenie naprawdę nie boli więc myśl samodzielnie i nie pozwól wciskać sobie ciemnoty, choćby ktoś był największym autorytetem w oczach świata.

Komentarz - autor: alicja

Jestem po złośliwym raku płuc, artykuł i wszystkie komentarze są rzeczowe i sporo jest słusznych stwierdzeń i uzasadnionych racji i wszyscy maja ”pojęcie” o leczeniu konwencjonalnym i alternatywnym, przykre tylko jest to że wszyscy swoja wiedzę wykorzystują zwalczając się wzajemnie ,a nie łącza siły w pokonaniu choroby dla zdrowia człowieka, skutkiem tego jest fakt, że osoby takie jak ja chcąc uwolnić się od raka musiałam samotnie lawirować między lekarzami ,a siłami natury, jestem przykładem że da się pogodzić medycynę konwencjonalna z medycyną niekonwencjonalna z dużym szacunkiem do lekarzy oraz osobami propagującymi medycynę niekonwencjonalna. Nie wyszłabym z raka płuc bez lekarzy ,czyli bez chemii, ale i nie wyszłabym z tego raka nie wykorzystując metod z medycyny niekonwencjonalnej dzięki tej medycynie nie miałam wznowy ,pozbyłam się guzków na tarczycy, astmy oskrzelowej i każdego dnia czuję się coraz zdrowsza mimo upływu lat .Życzę wszystkim zdrowia ,wyleczenia z wszystkich chorób nieważne jaka metoda jeśli jest skuteczna. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.Irena

Komentarz - autor: irena

Pani Ireno
Czy zdrzdzi mi Pani jakimi metodami medycyny niekonwencjonalnej leczyła sie Pani? Hmmm myśle że razem z mężem jesteśmy na początku tej drogi…

Komentarz - autor: gafir


Pani Ireno
Czy zdrzdzi mi Pani jakimi metodami medycyny niekonwencjonalnej leczyła sie Pani? Hmmm myśle że razem z mężem jesteśmy na początku tej drogi…”
Nie wiem jakie stosowała.Ja 1 metodę którą osobiście przetestowałem na nowotwory to głodówka.ale efekty były dopiero po około 12 dniach więc nie jest to metoda humanitarna.Do tego to nie był rak ale mniej groźne nowotwory.ale wyraźnie pisali ze na raka itp. nowotwory pomaga.A inne metody jakie znalazłem:odkwaszanie organizmu,substancje: amygdalina,askorbinian potasowy oraz mniej skluteczne inne związki potasu kwas dwuchlorooctowy ,metoda gersona i budwig.Poza tym związki germanu(ale to tylko z roślin,i cezu(ale raczej tylko wspomagająco bo są drogie).

Osobiście uważam że twierdzenie że nadtlenek wodoru nie pomaga to jest bezzasadne twierdzenie.Co do zarzutów że jest niebezpieczny-nie jest do końca bezpieczny ale prawidłowo stosowany nie spowoduje problemów.Niestety ale nie jest on aż tak rewelacyjny jak niektórzy reklamują.Po 1 choroby się nie usunie bez usunięcia przyczyny.Jeżeli przyczyną choroby są trucizny z zatrutego żarcia to nie da rady na dłuższy czas się wyleczyć.Natomiast nie ulega wątpliwości że jest on skuteczny(przynajmniej w najgroźniejszej fazie) w przypadku groźnych chorób.W przypadku gorączki mi na 2 przypadki w ciągu doby gorączka znikła.Szukam osób które by chciały to przetestować w przypadku groźniejszych chorób typu ospa,.gruźlica,grypa,angina albo np. zapalenie opon mózgowych a ewentualnie wścieklizna(ale to raczej u zwierząt).Właściwie to zwierzęta też mogą być.
Ale na pewno jest bezpieczniejszy niż „chemioterapia” na nowotwory.Iperyt azotowy budzi skojarzenia z gazem bojowym całkiem słusznie.Tu przykładowy artykuł: http://www.faceci.com.pl/r_rak_metody_konwencjonalne.html .
„wiecie co, ja juz nie wierze w ogole w medycyne akademicka po tym jak moja siostra miala raka piersi. ja sam zaczalem stosowac te ” niekonwencjonalne metody” jak np stosowanie ogromnym dawek witaminy C np 20 000 mg dziennie, i zyje mam sie dobrze , wedlug lekazy nerki mi mialy siasc, a ja se tylko cwicze aeroby i interwaly do tego i w zime gdy pada snieg wychodze goly w krotkich spodenkach popatrzec jak ten snieg pada. ale zmienilem tez diete calkowicie nie jem w ogole slodyczy i przetworzonych produktow, jeszcze by sie przydalo mieso zmniejszyc ale jest ok i tak. ”
Kiedyś łyknąłem od razu 28 gramów i nawet sraczki nie dostałem.Ale już tego nie robię nie ze względów medycznych a ekonomicznych.Tyle hurtem kosztuje ponad 3 złote(w przeliczeniu z paczki kilogramowej).
A co do autora-nie wystarczy nie wierzyć w boga aby być człowiekiem rozsądnym.Znalazł w zamian sobie innych”bogów ” jak koncerny farmaceutyczne i jest ich wyznawcą.Co za wstyd!
I w ogóle chyba już tu nie zagląda bo syf się robi na blogu.

Komentarz - autor: Znafca

Ale pierdoły piszesz gościu ! pije ta wode utleniona już pare miesięcy i powiem tak: jestem zdrowa wyniki dobre nawet przeziębienie mnie nie bierze,będe dalej pić żadnych skutków ubocznych a pomaga .A te leki z apteki to szkoda słów niszcza organizm.!

Komentarz - autor: Ewa

Nawet w dużej ilości witaminy szkodzą.
Nadmiar wody może zabić – rzadko, ale się zdarza.
Wszystko co w nadmiarze szkodzi.
A mnie jednak nadtlenek wodoru pomógł, stosowałam ściśle wg książki: Iwana Nieumywakina „Woda utleniona na straży zdrowia”.

Komentarz - autor: Balbina

Second, class clown for all intents and purposes is a better way of saying ‚funniest.
There are many websites that offer them for free and you can easily find lots of them.
We permit those stops us from achieving our objectives, our aspiration and our desires.

Komentarz - autor: playthrough

Hello it’s me, I am also visiting this web page on a regular basis,
this site is actually good and the viewers are really sharing good thoughts.

Komentarz - autor: hungry shark evolution hack apk

ratunku!!! co za bzdury, do roboty się weź a nie ludzi bałamucić

Komentarz - autor: asa@wp.pl

Tak czytam te bzdury nt. tego perhydrolu i żałuje jednego, szkoda że to „cudo” nie jest lekarstwem na waszą głupote

Komentarz - autor: alika81@onet.pl

If some one desires expert view concerning blogging and site-building then
i advise him/her to visit his blog, Keep up the pleasant
job.

Komentarz - autor: 8 marca dzien kobiet

Nice replies in return of this issue with genuine arguments and telling all regarding that.

Komentarz - autor: afcat admit card

We are a gaggle of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your website offered us with valuable information to work on.
You’ve done an impressive task and our whole group might be grateful to you.

Komentarz - autor: http://yahippo.com

True, there are comedians that cuss a lot, but you got to earn
that right before you do that. Celebrity impersonations, musical gags, and the use of props are
just some of the things that you could do
in your routine. Do some research and find out as much as you can
about each open mic – try to find the one that is most positively
reviewed, gets the biggest crowd and that is attended by the most comedians.

Komentarz - autor: thatgrapejuice.net

Hello my family member! I want to say that this article is amazing, nice
written and include almost all vital infos. I would like to see more posts like this .

Komentarz - autor: zantac

co za bzdurny i tendencyjny artykuł- jakiś dziadek miał krwotok i to wina wody utlenionej. Może mu tabletki zaszkodziły?? Jak ludzie milionami umierają pomimo „pomocy” medycyny i „lekarzy” czytaj biznesmenów to nikt się nie dziwi. Mi medycyna niekonwencjonalna wiele pomogła i to jest FAKT.

Komentarz - autor: amen

Ów inskrypcja istnieje tym czegoż drzewiej poszukiwałem.

Komentarz - autor: Abby

Fine way of telling, and fastidious post to
obtain data regarding my presentation subject, which i
am going to deliver in university.

Komentarz - autor: internet marketing for business

Excellent post. I am experiencing many of these issues as well..

Komentarz - autor: Joined Commitment Solutions

Hi, I think your blog might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog site in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it
has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, great blog!

Komentarz - autor: acai berry

I have been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog posts on
this sort of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon
this web site. Reading this information So i am happy to exhibit that I’ve
a very just right uncanny feeling I found out just what I needed.
I most for sure will make sure to do not overlook this site and provides
it a look on a relentless basis.

Komentarz - autor: Hugo

hi!,I love your writing very so much! proportion we communicate extra
approximately your post on AOL? I need a specialist in this space to solve my problem.

May be that is you! Having a look forward to peer you.

Komentarz - autor: Blondell

Thanks for sharing such a nice thinking, article is fastidious, thats why
i have read it entirely

Komentarz - autor: stop going bald

naturally like your web-site however you need to test the spelling on several of your posts.
A number of them are rife with spelling problems and I
find it very bothersome to inform the reality on the other hand I will certainly come again again.

Komentarz - autor: have a healthy lifestyle with daily vitamins

Aw, this was a really nice post. Taking the time and actual
effort to make a superb article… but what can I say… I put
things off a whole lot and don’t manage to get anything
done.

Komentarz - autor: Chemist Direct Healthcare Products

Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering
if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form?
I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one?
Thanks a lot!

Komentarz - autor: Sheryl

Hey there! Would you mind if I share your blog with my zynga
group? There’s a lot of people that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Many thanks

Komentarz - autor: erectile dysfunction

Have you ever thought about including a little bit more
than just your articles? I mean, what you say is important and
everything. Nevertheless just imagine if you added some great pictures or videos to give your posts more,
„pop”! Your content is excellent but with pics and video clips, this
site could certainly be one of the most beneficial in its field.
Great blog!

Komentarz - autor: online pharmacy

Thanks in favor of sharing such a pleasant idea, paragraph is pleasant, thats why i
have read it completely

Komentarz - autor: Ina

A career in fashion industry is attractive because of the
high-pay and glamour it brings. First, with regard to
media and public relations, telling the truth is essential.
‚ According to a listing update from the organization on Nov.

Komentarz - autor: https://twitter.com/

Innovia o tym piszę całkiem zgrabnie. Może się okazać wkrótce, że cofnięcie siwienia jest dostępne. Znalazłem takie info. http://innovia.pl/siwienie-wlosow-jako-efekt-uszkodzenia-tyrozynazy-przez-nadtlenek-wodoru/ Szukam jeszcze nowszych wyników. Ktoś coś?

Komentarz - autor: bpla

Hi there to all, since I am truly eager of reading this web site’s
post to be updated regularly. It consists of fastidious
data.

Komentarz - autor: Sherry

Beneficial knowledge Cheers!

Komentarz - autor: garcinia cambogia gold

An impressive share! I have just forwarded this onto a coworker who was
doing a little research on this. And he in fact bought me
lunch due to the fact that I found it for him… lol. So let me reword this….
Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending some time to discuss
this topic here on your blog.

Komentarz - autor: hair treatments

Touche. Great transport medyczny questions. Sustain the
great work.

This valuable information tu is invaluable. When do I read more?

Komentarz - autor: transport medyczny

Wow, wonderful blog format! How lengthy have you been
running a blog for? you made running a blog glance easy.
The whole look of your website is magnificent, as well as the content!

Komentarz - autor: online doctor

You actually stated it wonderfully!

Komentarz - autor: buy garcinia cambogia

For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty
very quickly it will be renowned, due to its feature contents.

Komentarz - autor: Lashay

This is my first time pay a visit at here and i am genuinely impressed to read everthing at
single place.

Komentarz - autor: using a pill to help with baldness

It’s very straightforward to find out any topic on net as compared to books, as I found this paragraph at this
web page.

Komentarz - autor: Clash of clans mod apk

I really like looking through a post that will make people think.
Also, thank you for permitting me to comment!

Komentarz - autor: cartoon photos

Hello there! This is my first comment here so
I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading through your posts.
Can you recommend any other blogs/websites/forums that go over the
same topics? Thank you so much!

Komentarz - autor: Chemist Direct

You are so awesome! I do not suppose I’ve truly read
a single thing like this before. So nice to find another person with a few original thoughts on this
subject matter. Really.. many thanks for starting this up.
This web site is one thing that is needed on the web, someone with
a bit of originality!

Komentarz - autor: tick and flea treatment for dogs

I love your blog.. very nice colors & theme.

Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you?
Plz reply as I’m looking to construct my own blog and would like to know where
u got this from. many thanks

Komentarz - autor: alli stop smoking

What’s Taking place i am new to this, I stumbled upon
this I’ve discovered It absolutely useful and it has
helped me out loads. I’m hoping to give a contribution &
aid different users like its helped me. Good job.

Komentarz - autor: Bio Oil

Great site you’ve got here.. It’s hard to find good quality writing like
yours these days. I really appreciate individuals like you!
Take care!!

Komentarz - autor: http://numerousale1080.soup.io/post/418893845/A-Rundown-About-the-Lottery-Computer-System

I like the helpful information you provide in your
articles. I’ll bookmark your weblog and take a look at once
more right here regularly. I’m fairly certain I will be informed many new stuff right right here!
Good luck for the following!

Komentarz - autor: cheap bio oil

If some one wishes expert view about running a blog after that i advise
him/her to go to see this web site, Keep up the good work.

Komentarz - autor: glucosamine tablets

Przeczytalam Panski artylul, az do momentu koncowego, kiedy kwestionuje Pan ozonoterapie. Fakt ten pozwala mi stwierdzic, iz caly artykul jest niekompetentny. Czy kiedykolwiek rozmawial Pan/mial kontakt z ludzmi , ktorzy skorzystali z jej dobrodziejstwa, ktorym zostalo darowane zycie lub zdrowie?
Tak sie zlozylo,ze ja mialam te szanse. Na szczescie dla mojego taty i mamy , ktorzy skorzystali z szansy leczenia i zostali uzdrowieni.
Tata moj, cukrzyk, wyladowal w szpitalu z tzw.stopa cukrzycowa, mial operacyjnie usuniete dwa palce u prawej stopy. W szpitalu, po tygodniu od operacji poczul sie bardzo zle, objawy grypy, o ktora podejrzewali lekarze traktujac antybiotykami „na oko” utrzymywaly sie wiele tygodni. Stopa zaczela dziwnie wygladac, na jej gornej powierzchni pojawily sie zmiany zgorzelinowe, mimo to ojciec zostal wypisany ze szpitala. W domu, sasiadka, pracownica laboratorium doradzila, aby zrobiono badania na agresywne bakterie szpitalne. Okazalo sie, ze tata mial ich caly komplet, 6 roznych rodzajow .Natychmiast zabrano ojca ponownie do szpitala, ponownie antybiotyki, rana robila sie smierdzaca, tata czul sie coraz gorzej. Wykorzystujac prywatne kontakty przenieslismy ojca do innego szpitala w miescie wojewodzkim. Tam mielismy szczescie ,bo tata zajal sie dr K. ktory wtedy , a byl to rok 1988 eksperymentowal z terapia ozonowa. Tata mial dwa zabiegi dziennie, oczyszczanie rany ozonem i plukanie ozonem krwi. Lekarze powiedzieli ze byl tak zatruty toksynami bakterii,ze zostalo mu maksymalnie kilka dni. W ciagu trzech tygodni ojciec wrocil do domu calkowicie wyleczony. Zyl jeszcze 14 lat, umierajac na niewydolnosc krazenia (byl juz wczesniejszym podwojnym zawalowcem, jeszcze sprzed ozonoterapii ).
Drugi przyklad z ubieglego roku, to moja mama z Parkinsonem i RZS, cierpiala na bole palca lewej stopy,ktory bolal, byl siny i jak okreslili lekarze, wewnatrz wdala sie martwica, zalecajac bezwzgledne chirurgiczne usuniecie palca.
Przypomnial nam sie dr K. ktory dzisiaj, jak sie okazalo, ma przepiekna,nowoczesna klinike ozonoterapii z tysiacami pacjentow rocznie, Mama przeszla 10 zabiegow ozonoterapii i …palec zostal uratowany. Do dzisiaj nic sie nie dzieje. Wiec bardzo prosze, aby byl Pan bardziej wywazony w swoich opiniach, a moze nawet w ogole sie nie wypowiadal na temat , ktory jest Panu obcy. Gwarantuje,ze jesli cokolwiek sie Panu lub komus z Pana najblizszych zdarzyloby cos podobnego, pobiegnie Pan do Kliniki i bedzie blogoslawil lekarza, ktory uratuje zycie. Prosze tylko nie zapomniec napisac o tym na swoim blogu. Pozdrawiam

Komentarz - autor: Dana

Hello my friend! I wish to say that this post is awesome, nice written and come with approximately all vital infos.
I would like to peer more posts like this .

Komentarz - autor: Bio Oil for stretch marks

Hi there, after reading this awesome paragraph i am as well cheerful to share my know-how
here with mates.

Komentarz - autor: glucosamine tablets

Right here is the perfect web site for anyone who
really wants to understand this topic. You understand a
whole lot its almost hard to argue with you (not that I really will need to…HaHa).

You certainly put a new spin on a subject that’s been written about for years.
Great stuff, just excellent!

Komentarz - autor: omega juicer ebay uk

Helpful info. Fortunate me I found your website unintentionally, and I’m stunned why this twist of fate didn’t took place earlier!
I bookmarked it.

Komentarz - autor: stop smoking

It’s truly a great and useful piece of information. I’m satisfied that you just shared this helpful information with us.
Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

Komentarz - autor: naples florida real estate

Greetings! Very useful advice in this particular article!
It’s the little changes that make the most significant changes.

Thanks for sharing!

Komentarz - autor: http://www.herramienta-seo.posicionamientoweb.systems/stellarseostlouis.com

Very shortly this site will be famous among all blog viewers,
due to it’s pleasant content

Komentarz - autor: acai berry

Please let me know if you’re looking for a author for your blog.
You have some really good articles and I think I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I’d really like to write some articles
for your blog in exchange for a link back to mine.
Please send me an email if interested. Cheers!

Komentarz - autor: juego friv

Hi! This is my first visit to your blog! We are a collection of
volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
Your blog provided us valuable information to
work on. You have done a outstanding job!

Komentarz - autor: Arcane Legends cheats ios

Have you ever considered creating an ebook or guest authoring on other websites?
I have a blog centered on the same topics you discuss
and would love to have you share some stories/information. I know my readers would enjoy
your work. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an e mail.

Komentarz - autor: teacher

Treść zbliżona każdemu, rekomenduję literaturę

Komentarz - autor: system contact center

Każdy z nas zetknął się z faktem, polecam zapoznanie się z problemem.

Komentarz - autor: plac zabaw producent

Everyone loves it when people come together and share views.
Great website, stick with it!

Komentarz - autor: beneficios de cafe verde

I know this site gives quality depending content
and additional stuff, is there any other website which gives
these things in quality?

Komentarz - autor: infusionsoft and wordpress

Does your site have a contact page? I’m having
trouble locating it but, I’d like to send you an e-mail.

I’ve got some suggestions for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great site and I look forward to seeing it
improve over time.

Komentarz - autor: Naomi

Good way of explaining, and nice post to
obtain facts on the topic of my presentation subject, which i am going to present in institution of higher education.

Komentarz - autor: https://www.youtube.com/watch?v=GJRYe6Li1QU

If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies then he must be pay a visit this site and be
up to date everyday.

Komentarz - autor: Dragon Story cheats

It’s going to be end of mine day, however before end I am reading this
fantastic paragraph to increase my knowledge.

Komentarz - autor: Kandice

Hi there! Quick question that’s entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when browsing from my
iphone4. I’m trying to find a theme or plugin that might be able
to correct this problem. If you have any recommendations, please share.
Thanks!

Komentarz - autor: video game

Magnificent beat ! I would like to apprentice even as
you amend your web site, how can i subscribe for a blog site?
The account aided me a acceptable deal. I had been tiny
bit familiar of this your broadcast offered bright transparent
idea

Komentarz - autor: http://www.yinfaqi.com

Trying to find free Jetpack Tips?

Komentarz - autor: 8 ball pool cheats

” Dokonajmy sekcji tego stwierdzenia:

– przemysł farmaceutyczny – owszem jest wielki i prężny, bo ludzi wciąż przybywa a ludzi starszych i chorych, przynajmniej w krajach rozwiniętych) również przybywa. ”

– a jaki to ma związek logiczny ??
– to czemu ten preżny przemysł ludzi nie leczy tylko truje ?
produkuje wręcz sobie pacjentów ??

”- ludzkie nieszczęście – owszem, zdarza się. Na myśl przychodzi tragiczny wypadek, kiedy to Thalidomide, lek na poranne nudności u kobiet w ciąży, spowodował deformacje ciała u ok. 10 tysięcy noworodków. Tragedia, ale wiele się nauczyliśmy i od tamtej pory przepisy odnośnie leków znacznie się zaostrzyły. Wprowadzenie nowego leku zajmuje lata i miliony dolarów badań. Nie jest to tak łatwe jak się wydaje, nie wystarczy podać coś paru myszom, paru małpom i w końcu paru osobom aby stwierdzić czy coś jest dobre czy nie – od tamtego czasu nauka daleko zaszła i wiemy dokładnie co poszło nie tak. Czy to znaczy, że mamy porzucić tradycyjną medycynę i zająć się nieszkodliwym ziołolecznictwem? Cóż, jeśli chcemy aby przy porodzie śmierć ponosiło sto razy więcej kobiet to odpowiedź brzmi: tak, możemy zbojkotować medycynę.”

– przepisy odnośnie leków właśnie ze względów oszczędnościowych (niehumanitarnych!!) wręcz bada się bezpośrednio na klientach aptek !!
jak za dużo umiera – wycofka i za jakiś czas ponowna wrzuta po zmienioną nazwą i kolorem i 3-4 razy drożej !
tego nie wiesz ????
(statyny – to dopiero majstersztyk – obniżyć poziom zdrowego cholesterolu żeby ludziom syf wciskać – dobry cholesterol jest do 300 – !! żadnych skutków …)
a ze niektóre składniki leków onkologicznych zawierają substancje pro-rakowe też nie wiesz ??
poczytaj zachodnie blogi i fora!
a o protestach anty-szczepionkowych też nic nie wiesz ??

ja ci radze choopie – weź ty se 3 razy dziennie po łyżeczce h2o2 3% – zaraz sie pod czapką rozjaśni ! :)
jak nie wierzysz kumplom aptecznym to kup food grade !
ale coś mi tu ”swędzi” że masz taki sprytny sklepik z ”lekami”..
a zioła leczą praktycznie WSZYSTKIE choroby tylko robią to w dłuższym czasie i bez skutków ubocznych !
ale na czym byśta zarabiali – toż tego nie można opatentować !! :)
a DIETA jest przyczyną WSZYSTKICH CHORÓB !! + to czym się smarujesz !!!
to nie jest takie trudne do zrozumienia !!
ale Ty to wszystko chyba wiesz .. czy udajesz tylko generale :)

Komentarz - autor: grzegorzadam

a Iwana poczytaj po prostu bo warto – tak dla siebie – jak będzie Ci się coś działo ze zdrowiem – tam masz na ”czarno-biało” za grosze to zrobić..
to nie są cuda – to działa..
i nie krytykuj tego zacnego 90-letniego człowieka – bez urazy – nawet do pięt profesorowi nie dorastasz..
a może dr Douglasa omówisz – nie starczyło sił ?
sam wstęp do Iwana to za mało żeby treściwie rozmawiać..

pozdrawiam Cię wierny żołnieżu farmacji prężnej i potężnej :)

Komentarz - autor: grzegorzadam

a propos:
h2o2 przez 4 dni wyleczyłem półpaśca..tym podtrutym stabilizatorami aptecznym – ale nie miałem czasu bo ból był nieznośny..
jakby mi ktoś o tym powiedział to kazałbym postukać się w czerep ..:)
za 4 złote – żołnieżu !

Komentarz - autor: grzegorzadam

The itchiness is simply a response tto the healing process as certain chemicaals in the system
surge to the area of trauma to mend it. Evaluate any breast enhancement cream you might
use for shelter and effectiveness. Natural breast enhancements will
not only restore your confidence in your body, and will keep your hard erned money
in your pocket.

Komentarz - autor: (豐胸|隆乳|淋浴豐胸|自然豐胸|豐胸運動|豐胸按摩|植物豐胸食品)

Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend
your web site, how could i subscribe for a blog website?
The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted
of this your broadcast provided bright clear concept

Komentarz - autor: digisade hardware

Unquestionably imagine that which you said.

Your favourite reason seemed to be on the net the easiest
factor to take into accout of. I say to you, I certainly get irked whilst folks consider concerns that
they plainly don’t understand about. You controlled to hit the
nail upon the top as well as outlined out the whole thing with no need side effect , other
folks could take a signal. Will likely be again to get more.
Thanks

Komentarz - autor: family

I got this web page from my friend who shared with me on the topic of this
website and now this time I am visiting this web site and reading very informative articles here.

Komentarz - autor: Www.Novopenpenmate.com

It’s wonderful that you are getting thoughts from this
post as well as from our dialogue made at this place.

Komentarz - autor: www.prestigeintlrealty.com

I’ve been exploring for a little bit for any high quality
articles or blog posts on this sort of house . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site.
Reading this info So i am happy to exhibit that I have an incredibly just right
uncanny feeing I found out exactly what I needed.
I such a lot without a doubt will make sure to do not disregard this site and provides it a glance on a constant basis.

Komentarz - autor: car accident questionnaire

We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your site offered us with valuable information to work on. You have done an impressive job and our entire
community will be thankful to you.

Komentarz - autor: game reskin

Hello, this weekend is good designed for me, for the reason that this point in time i am reading this impressive informative paragraph here
at my residence.

Komentarz - autor: freecoupon

What’s up to every body, it’s my first visit of
this web site; this webpage consists of awesome and genuinely excellent stuff in favor of visitors.

Komentarz - autor: sex tape

Generally I don’t learn post on blogs, however I would like to
say that this write-up very compelled me to check out and do it!
Your writing style has been amazed me. Thank you, quite great post.

Komentarz - autor: ch

Good day I am so grateful I found your webpage, I really found you
by error, while I was searching on Digg for something else,
Regardless I am here now and would just like to say kudos for a marvelous post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I
don’t have time to look over it all at the minute but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back
to read a great deal more, Please do keep up the great work.

Komentarz - autor: gledajte najnovije domace vesti i smijesne klipove uvijek novih slika

water solution of H2O2 is disgusting but undoubtedly has some positive affects on my digestive system and cold and sore throat healing process – tried many times. Unfortunately event thinking about drinking it makes me shudder with disgust so I do it once a day for a few day in a raw at most and then take a few weeks break. I don’t claim it helps for anything else especially cancer and definitely might have some side effects for some people. But people who claims it’s expensive are idiots that have never been to drug store. It costs almost nothing comparing to cheapest medicine.

Komentarz - autor: maikyl

Phil Pustejovsky

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Phil Pustejovsky

OKOK. JEDNO PYTANIE,,,,ILE WODY UTLENIONEJ /TZN.W JAKIEJ PROPORCJI/ WYPIL SZANOWNY DZIADZIO…????

Komentarz - autor: joe

InspiredPosters.com

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: InspiredPosters.com

Code 5 Group

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Code 5 Group

axzz3LzLFMgFp

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: axzz3LzLFMgFp

consolidated credit

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: consolidated credit

Createurs de Luxe

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Createurs de Luxe

Createurs de Luxe

blog topic

Trackback - autor: Createurs de Luxe

Inspired Cases

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Inspired Cases

Next Styles

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Next Styles

groupwise inc

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: groupwise inc

Brian Poe

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Brian Poe

.VJr5oLiCAM

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: .VJr5oLiCAM

trim

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: trim

Imperial Advance

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: Imperial Advance

Twój tekst w ogóle nie przedstawia żadnych dowodów na to, że H2O2 jest szkodliwe. Nie wiem skąd pomysł, że medycyna homeopatyczna to wymysł ludzi którzy chcą się dorobić. Raczej właśnie firmy farmaceutyczne, które produkują te swoje śmieszne „leki”(które pomagając na jedno szkodzą na inne). Może masz złe postrzeganie homeopatii – ja to odbieram jako medycyna NATURALNA, tzn leczenie naturą. To prawda, że czary mary szamanów to śmiech i tu się z Tobą zgodzę. Ale natura to przedewszystkim witaminy – a witaminy pochodzą z warzyw i owoców (wit c, b17 i całe mnóstwo innych), więc naprawdę nie widzę potrzeby mydlenia ludziom oczu, że specyfiki tworzone w laboratoriach są zdrowe i pomagają. Co do Nadtlenku wodoru i Twojego dziadka, przykro mi z powodu jego śmierci, może poprostu zastosował złą kuracje (złe proporcje, nie to stężenie, etc) Ja po skończeniu kuracji H2O2 czuję się baaardzo dobrze korzystałem z tej https://zdrowiewnaturze.wordpress.com/2011/09/20/lecznicze-wlasciwosci-nadtlenku-wodoru/ Pozdrawiam

Komentarz - autor: Etall

Hello mates, its impressive paragraph concerning cultureand fully explained, keep
it up all the time.

Komentarz - autor: geeky gadgets

General Lee–mysle ze jest zwiazany z przemyslem farmaceutycznym–ani zlego slowa na producentow lekow nie napisal.A wszyscy wiedza jakie walki robia koncerny farmaceutyczne.Ile kar juz zaplacili,ile wynikow falszuja zeby dopuscic lek do obrotu.To sa fakty,poczytajcie w necie o firmach ze stanow -zaplacili miliardowe kary..Kolego General Lee ,powiedz mi co sadzisz o tym materiale–https://www.youtube.com/watch?v=PvnE1kEfbSY#t=621

Komentarz - autor: Robert

Generał chyba już nie pisze bo zapadł się pod ziemie ze wstydu.Albo już nie dostaje kasy od terrorystów fartmaceutycznych.Ewentualnie sam nogi wyciągnał bo go konowały dobiły albo przegrtał wojnę i został zlikwidowany bo był kiepskim generałem.”Może masz złe postrzeganie homeopatii – ja to odbieram jako medycyna NATURALNA, tzn leczenie naturą. ”
Nie jestem pewien czy nawet pigul nie należy zaliczyć do metod naturalnych bo człowiek też naturalny.Co nie znaczy że zalecam łykanie piguł.

Komentarz - autor: Znafca

My brother recommended I may like this web site. He used to be entirely right.
This put up actually made my day. You can not believe
simply how so much time I had spent for this info!
Thank you!

Komentarz - autor: tottenham tickets

Powiem tak kolego – ciężko pierdolisz – pije i lecze ciało od kilku tygodni, gdybyś wiedział (czuł) jak na mnie działa to byś zmienił zdanie. aNTYBIOTYKI NIE POMAGAŁY PRZEZ LATA A WODA UTLENIONA POMOGŁA PO KILKU TYGODNIACH!

Komentarz - autor: pilu

Jesteś typowym Trollem …pytanie czy płacą Ci za to od razu czy po tych mądrych wypocinach….Znam 11 Osob i wszystkie dzięki temu”specyfikowi” żyje..Nie będę rozposywal się w szczegółach…dal mnie jesteś Trolĺem…Znajdz w necie na YouTube filmik…Bylam Trollem czy też https://kefir2010.wordpress.com/category/trolle-w-internecie/ czy też poczytaj..znajdziesz podobieństwo w technice i metodologii opisywania danegi tematu….Pozdrawiam i życzę zdrowia

Komentarz - autor: Ciekawy

brawo linki anglojęzyczne, od panów reprezentujących koncerny (biorą ciężkie pieniądze za obsługę tego typu stron, to chyba kolejna SPRAWA DO ZBADANIA przez zainteresowanego proponuje napisać do nich maila i zaczekać co odpowiedzą), toś rzeczywiście przeprowadził rzetelne badania. Dzisiaj jak ci powiedzą że nie znajdziesz nigdzie pracy to napiszesz wszystko żeby tylko miske zapełnić (KONCERNY FARMAUCETYCZNE TO NAJWIĘKSZY BIZNES NA ŚWIECIE I WSZYSCY IM SŁUŻA OD EKSPERTÓW, PRZEZ MEDIA I RZĄDY). Populacja ludzka ma się zmniejszyć o 80% a jak najprościej? leki(steryizacja), jedzenie i ekperci

Komentarz - autor: Iwan

„Wspaniałe” są tego typu teksty co ten powyżej . Brak kompetencji aż bije w oczy . Co innego przyczyny powstawania procesów nowotworowych ( genetyczne , środowiskowe ) a co innego przebieg procesu nowotworowego na poziomie komórkowym. Zanim zatem zaczniemy dyskredytować kogokolwiek i jego poglądy postarajmy się zrozumieć czego tak naprawdę dotyczą hipotezy i bezpośrednie wyniki badań . Wypisywanie bzdur że coś nie działa ( z pełnym przekonaniem i determinacją ) podczas gdy zarówno coraz więcej przypadków skutecznych działań preparatów jak i wyników laboratoryjnych badań i obserwacji to już nie przejaw sceptycyzmu ( jak kategoryzuje się autor ) ale ignorancji . Nie chcę rozwijać teorii spisku i zastanawiać się nad przyczynami zaniechania przez medycynę nagrodzonej nagrodą Nobla teorii Warburga ( nie za hipotezę ale wyniki konkretnych badań nad komórkami nowotworowymi otrzymał nagrodę przez Komitet Nobla ), zwłaszcza że wielu naśladowców tejże teorii uzyskiwało powtarzalność wyników . Nie dyskredytowałbym pozytywnego działania tlenu atomowego ( bo o to chodzi przy stosowaniu terapii wodą utlenioną ) podczas gdy coraz więcej doniesień w świecie nauki w związku z jego bardzo pozytywnym udziałem (np. zwiększenie skuteczności w radioterapii z udziałem tlenu ),
Pozdrawiam wszystkich czytających i radzę więcej wnikliwej analizy popieranej rzetelnymi materiałami naukowymi .

Komentarz - autor: rzetelna_nauka

zastosowałem i działa więc zaden pajac z koncernu farmacełtycznego mi nie wmówi że nie działa!

Komentarz - autor: tomek

Nie ma czasu czytać komentarzy, więc na wszelki wypadek poruszę marginalną kwestię „tytułu” p. Nieumywakina. „Główny Ludowy Uzdrawiacz Rosji” (NIE „Ludowej Rosji”) jest tytułem zgoła dwuznacznym. Bo i czymże jest „narodnyj celitiel” („ludowy uzdrawiacz”)? Ano ZNACHOREM po prostu. Innymi słowy p. Nieumywakin jest głównym – czy najpopularniejszym, bo trudno mi uwierzyć w oficjalny status takiego tytułu – ZNACHOREM w Rosji.

Komentarz - autor: Ruthenus

Jest taki jeden, co propaguje wszędzie gdzie się da wodę utlenioną i mms do picia. I oczywiście wciska linki o naczelnych znachorach Rosji i USA. Ów wciskacz tych bredni siebie uważa za alfę i omegę nauk medycznych, a na sprzeciw odpowiada „bujaj się szmato”. Ciekawe czy ktoś mu płaci za wypisywanie tych knotów?

Komentarz - autor: słoneczko

busy

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: busy

ile dostałes od firm farmaceutycznych żeby napisac to badziewie, ja chory byłem na zapalenia oskrzeli ze oddychac juz nie mogłem i pijac nadtlenek wodoru (wode utlenioną ) nie uzywajc ani jednej tabletki jestem zdrowy a przez dziesiec lat wiosna i lato byłem wyłaczony z normalnego zycia . Rozumiem że musisz na czyms zarabiac rozpisanie sie w takiej postaci jaką ty przedstawiłes tylko swiadczy ze zarobkowo wywaliłes dywan róznych danych , kto to robi od tak sobie przy kawie bo lubisz czy ze kochasz ludzi. Działanie pozytywne zupełnie przeczy twoim wywodom a ilos artykółów swiadczy ze pracujesz na zlecenie. Nie zycze ci zle ale jak ci sie dupa zapali zobaczysz czym zagasisz ten ogien , czy kasą czy czyms co ci pomoze juz wieleu bogatych z tego swiata odeszło opierajac sie na cudownych lekach wielkiej farmacji. pozdrawiam i obys nie musiał uzywac tak sławionych cudów chemi koncernów farmaceutycznych

Komentarz - autor: Jimmy

Nawet w przedwojennych ksiazkach medycznych sa wzmaianki jak leczyc woda utleniona wiec nie sciemniaj tu ludzi ze to nie dziala, bo dziala!

Komentarz - autor: Daz

Typowy artykuł mydlący ludziom oczy opłacony przez giermków fundacji rockefellera mających swoje przedstawicielstwo praktycznie w każdym kraju kontrolujących aby do opinii publicznej trafiało jak najmniej informacji o tanim i zarazem skutecznym leczeniu chorób. Koleś pewnie opłacony przez jednego z giermków aby siać przekłamanie w sieci. Kasę zgarnął i od 7 luty 2010 – ostatni post w tym wątku ani słych ani widu o nim….

Komentarz - autor: Przebudzenie

Jezu Chryste! co za stek bredni, i wogole co za strona.
weź się panie – nie wiem jak ci tam – pierdolnij dobrze w ten zjebany łeb, idz na chemie (profilaktycznie) a świat bez ciebie będzie o wiele piękniejszy Ja pierdole, wysiadm, ide do apteki kupić cos… cokolwiek, bo czuję, że umieram…

Komentarz - autor: Grzegorz Walas

Helpful information. Lucky me I came across your web site by accident, I bookmarked it.

Komentarz - autor: onepagerapp.com

debilu żałosny artykuł… lecz sie swoimi lekami szmato.

Komentarz - autor: Łukis

Trzeba zgłosić ten popierdolony blog do wordpress.com
Zeby to usunęli w pizdu..

Komentarz - autor: Łukis

Uwarzam ze jest jednak wiele za tym zeby uwierzyc w ta terapie,panskie oparcia sa kruche jak I te linki ktore pochodza tez ze zrodell conakmniej lekko smiesznych nie godnych zaufania ,tak tak jakby ktos powiedzial mi ze Iwona jest plakska I poparl sie linkami z bodajze ,,bravo girl”hehhe albo cos lepszego,na temat raka wiem troch,moja mama wyszla z raka jelita grubego,do tego znam osobiscie pare osob ktore stosujac terapie woda utleniona zwalczylo kilka roznych rodzaji raka,fakt ze tak rozwija sie beztlenowo to prawda potwierdzona przez wszystkich specjalistow,po sprawdzeniu zrodel przeczacych okazalo sie ze mozna im wierzyc jak tuskowi…hehe a wiec ten caly artykul prawdopodobnie zostal napisany tylko zeby zaiatniec,nawet nie jestes pewien Sam do konca od czego twojemu dziadkowi pekly wrzody a tu juz odrazu doszukiwanie sie na sile czegos zlego w tej terapi ktora napawde pomogla wielu ludziom,do tego te slabe argumenty,ogolnie slaby artykol z wiszacymi na wlosku opartymi na miekkim podlozu smiesznymi samo stwierdzeniami.

Komentarz - autor: Gerard

hey there and thank you in your info – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did then again expertise some technical issues the usage of this website, as I experienced to reload the web site lots of times previous to zdejmowanie szwów I could get it to load correctly. I have been wondering if your web hosting is OK? No longer that I am complaining, but slow loading instances occasions will often affect your placement in google and can damage your high quality rating if ads and ***********|advertising|advertising|advertising and *********** with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my email and could glance out for much extra of your respective interesting content. Make sure you update this once more soon..

Komentarz - autor: Ashlie Millraney

Hello, i believe that i noticed you visited my website so i came to “return the choose”.I’m trying to find things to enhance my web site!usługi pielęgniarskie, leczenie odleżyn,wymiana worka stomijnego,pielęgnacja stomii, podanie kroplówki, I suppose its ok to make use of a few of your ideas!!

Komentarz - autor: Laquita Moog

It’s really a nice and useful piece of info. I
am happy that you just shared this helpful information with us.
Please keep us informed like this. Thanks for sharing. http://meguzta.com/groups/finding-the-best-monster-truck-games/

Komentarz - autor: Trena

zadnych argumentow…zwykla propaganda

Komentarz - autor: aaaaa

Łyknij sobie garść pigułek będziesz zdrowszy. Miałem ciągle nie dogrzane stopy i złe krążenie. Po zastosowaniu terapii Nieumywakina czuje się świetnie i nie ma mowy o złym krążeniu. Najpierw myśl potem pisz. Nie wszystko co w książkach lekarskich napisano jest prawdą.

Komentarz - autor: jjj

First of all I would like to say terrific blog! I had a quick question in which I’d
like to ask if you do not mind. I was curious to know how you center yourself and clear your mind before writing.
I have had a hard time clearing my mind in getting my thoughts out.
I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are lost simply just trying to figure out how to begin.
Any ideas or tips? Kudos!

Komentarz - autor: bellevue ESL

No taki z ciebie Einstein, że głowa boli…
Ciesz się że to nie twoje dziecko padło ofiarą nie sprawdzonego leku, czy jak ty to nazywasz – postępu medycyny. Ciekawe jak wtedy byś śpiewał. A te zgody to sobie przelicz na liczbę ludności, a nie w błąd wprowadzaj. Trzeba być po środku, a nie psychofanatykiem w jedną czy w drugą.

Komentarz - autor: Złoty środek

Pretty! This has been a really wonderful article.

Thank you for supplying this information.

Komentarz - autor: Install xmille.deb in Debian

Helο thеre I am so excited I found your bloɡ, I really founmd you by error,
while I wass looking oon Askjeeve for something else, Nonetfheless I am here now and would just like tⲟ
sayy kudos fօr a tremendous post and a all round entertaining blog (I also love
the theme/design), I don’t have time to browse it all at the moment but
I hаve bookmarked it and also added inn your RSS feеds, so whe I have time I will be back
to read a gԁeat deal more, Pleasе do keep up the fantastic work.

Komentarz - autor: Https://Librapepper01.Wordpress.Com/

Sales Leads

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: sales problem abrupt

What’s up to every one, since I am actually keen of reading this
website’s post to be updated on a regular basis.
It contains pleasant data.

Komentarz - autor: muscle building

cartoon Network

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: car insurance salt lake

sell your home quickly

Terapia nadtlenkiem wodoru | Niewiara

Trackback - autor: right house
Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s%d blogerów lubi to: